Matrix, gra smoleńska i gdzie zginęły pozostałe 93-94 osoby z polskiego samolotu?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Blog

Witam
 

Spędziłem część dzisiejszego dnia na ponownym przejrzeniu różnych podsumowań efektów blogerskiego śledztwa w sprawie tragedii smoleńskiej. Przejrzałem artykuły w Gazecie Polskiej i Naszym Dzienniku. Nawet zajrzałem to "gaz.. wyb.." i onetowych portali...
 

Wszystko oczywiście pobieżnie... bo od dawna sprawa znajduje się w centrum mojego (i mam nadzieję nie tylko mojego) zainteresowania. Znam więc fakty a ponowne ich przypomnienie stanowiło dla mnie tylko uzupełnienie mojej w tym zakresie wiedzy oraz tylko utwierdzeniem się w tym, że Polska obecnie to jakiś absurdalny... właśnie Matrix a z Polakami i Narodem prowadzi się grę na jego totalne "odmóżdżenie"!
 

Poza tym do ponownej analizy skłoniła mnie dyskusja (której wcześniej nie miałem okazji usłyszeć ani obejrzeć) Tomasza Sakiewicza z twórcami filmowymi:  G. Braunem i R. Kaczmarkiem (m.in.: "Towarzysz Generał" czy też "Plusy dodatnie, Plusy ujemne" oraz "TW Bolek").
 


 

(pozostałe części: ]]>2]]>, ]]>3]]>, ]]>4]]>, ]]>5]]>, ]]>6]]>,  ]]>7]]> - dyskusja jest dość długa, ale serdecznie polecam... choć nie ze wszystkim stawianymi w niej tezami oraz wnioskami z niej wynikłymi się zgadzam... )

Cóż... minęły 2 miesiące, przegraliśmy wybory. Zgodnie z zapowiedziami PiS i Jarosław Kaczyński nie eksponowali tragedii smoleńskiej w kampanii wyborczej. Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Sądzę jednak, że mimo wszystko należało od razu "walczyć o prawdę". Przecież wiadomo było, że SOBIES-SOWA-BOND razem z całym swoim polskim i niepolskim zapleczem nigdy nie pozwoli na wygraną J. Kaczyńskiego. Przecież On miał lecieć też do Smoleńska... a M. Dukaczewski (czyli cała SOWA) kupował i mroził szampana za zwycięstwo niejakiego B. (k...) na długo przed rozstrzygnięciem wyborów.
 

Uważam, ze jednak to był błąd i pozwoli PO i "ewentualnym winowajcom" na przygotowanie całego szeregu zabiegów w zakresie czarnego "marketingu politycznego" mających na celu "wypchnięcie" tragedii smoleńskiej ze świadomości Polaków.  Był czas ogromnej żałoby i wielkiego odrodzenia się uczuć patriotycznych Polaków, powstał "Ruch 10 kwietnia"... a czas niestety intensywność tego zrywu wydatnie zmniejszył... tym bardziej jeszcze ze względu na dwukrotną powódź.
 

Teraz będzie bardzo trudno odkryć prawdę lub choć jej namiastki, ale jest jedno... co należy zrobić NA PEWNO, czyli EKSHUMOWAĆ ZWŁOKI i poddać je szczegółowym oględzinom sądowo-medycznym. Przecież jest to niewyobrażalne, że do dzisiaj nie ma wyników badań DNA a polscy lekarze nigdy (mimo kłamliwych zapewnień Pani Kopacz... za co faktycznie winna być wykopana z polityki... o ile nie postawiona przed sądem!) nie uczestniczyli czynnie w oględzinach zwłok poległych w tragedii smoleńskiej!
 

To jest konieczność... niezależnie od wszystkiego, co może się później stać.
Wybór pomiędzy złem a mniejszym złem zawsze pozostaje wyborem między złem a złem. W takiej konfiguracji relatywizowanie zła jest nawet rzeczą haniebną (przynajmniej w mojej hierarchii wartości). Parafrazując: Prawda jest Najważniejsza! Bez prawdy na temat tej największej polskiej tragedii od czasów II Wojny Światowej (choć szczątkowej) potwierdzimy tylko tezę G. Brauna: "Polski już nie ma jako suwerennego państwa"!
 

Jest jeszcze jeden powód konieczności ekshumacji! Od początku "spędza mi on sen z powiek": według pierwszych relacji na miejscu katastrofy NIE BYŁO CIAŁ a tak naprawdę wiemy, że na pewno pod Smoleńskiem zginęły 3-4 osoby, na których najprawdopodobniej dokonano egzekucji!
 

Więc gdzie i w jakich okolicznościach zginęło pozostałe 92-93 osoby?
 

Może po ekshumacji i badaniach coś byśmy mogli się dowiedzieć? I może dlatego Rosjanie zabronili Tuskowi otwierać trumny? Jakie tajemnice one kryją i Kto w nich leży i w jakim stanie?
 

Jeżeli wszystko jest tak jak próbują nam wmówić Rosjanie i PO... to przecież ekshumacja tylko potwierdziłaby ich wersję i winna być nawet przez Nich sama zaproponowana. Jak wtedy My wszyscy "zwolennicy teorii spiskowych" bylibyśmy ośmieszeni... Sam bym się pokajał.
 

Jest tylko jeden warunek: ekshumacji MUSI dokonać grupa wspólna niezależnych ekspertów międzynarodowych (np. lekarzy NATO, ONZ, organizacji humanitarnych) razem z Polakami i Rosjanami... na zasadzie równości wszystkich stron!
 

Pozdrawiam
 

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/;]]> kjahog@gmail.com

 
Brak głosów

Komentarze

No i mnie rozwaliłeś tak samo jak film - 10!

Vote up!
0
Vote down!
0
#75745

Witam serdecznie

Dziękuję za 10-tkę. A mnie dyskusja też "rozwaliła", szczególnie wypowiedzi G. Brauna... ale w większości to wszystko, co mówili dyskutanci to niestety chyba smutna prawda. Nie jestem "ortodoksyjnym katolikiem", ale teraz chyba został jedynie Kościół jako ostatnia ostoja mozliwego odrodzenia narodowego, przy czym też trzeba go "odplenić z fusów"...
Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#75755

Też się zgadzam z "odplenieniem fusów", a moje przemyślenia na temat katastrofy są podobne. Nie mam też niestety optymistycznych myśli jeżeli chodzi o przyszłość naszego kraju. Chyba znów będziemy musieli dostać porządnie po d...e, aby docenić wolność.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75758

A ja się stałem ortodoksyjnym katolikiem, bo kiedyś nie byłem. Ale jak patrzę na pewne rzeczy... Masz rację. Teraz główny atak będzie na Kościół. A najgorsze, że jest tam piąta kolumna...
Niestety mają do dyspozycji niespotykaną dotychczas machinę propagandową. Sam zobacz jak się walczy z Kościołem. Tylko wcześniej osiądź bo można się przewrócić.
http://www.youtube.com/watch?v=RiLTj-kE_2w&feature=related

Vote up!
0
Vote down!
0
#75773

Witam ponownie

Chyba musimy nawet na siłę stawać się powoli religijnymi moherami... zresztą w życiu bywają chwile, że "wiara czyni cuda".
Pzdr
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#75783

A ŚLEPA POWODUJE ZBRODNIE

Vote up!
0
Vote down!
0
#75806

W odróżnieniu od słoneczkoświatłych, mohery ślepe nie są.
Za to zbrodnią jest sprowadzenie 30% POLAKÓW ponizej poziomu ubóstwa, w imię budowy cmentarnych spółek, z kapitałem w posiadłościach na Florydzie.
Pozdrawiam myślących- Ciebie to nie dotyczy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75812

MOHERY ŚLEPE NIE SĄ- a kto mówi, że są. Są tak samo widzące jak ponad 90% społeczeństwa. Widzą na co patrzeć pozwalają inni i poprzez okulary zakładane im przez jeszcze innych.
30% POLAKÓW PONIŻEJ POZIOMU UBÓSTWA- co to ma wspólnego z artykułem? Ale właściwie skąd takie dane o tym ubóstwie? Ubóstwo tych osób nie jest dziełem ani szwindli przy śledztwie katastrofy, ani samej katastrofy, ani autora artykułu, ani tym bardziej moim. Jest wynikiem nas samych. To my żeśmy doprowadzili do tego. W równym stopniu mój pra...pra dziadek jak i twój jak i ich jak i my wszyscy tutaj na tym forum piszący.
Za ubóstwem stoją wieloletnie zabory, brak państwowości, brak możliwości uczestnictwa w tzw. rewolucji technicznej w ubiegłym wieku, później zniszczenia wojenne i brak możliwości budowania zaplecza technologicznego na równi z resztą tzw. Zachodu. W '89 roku mieliśmy swoją szansę na wyprowadzenie wszystkich zaległości na prostą budując podwaliny pod przyszłe działania, reformy- chociażby zmiana ZUS, prywatyzację, szkolnictwo, budowę zaplecza badawczego...
KAPITAŁ W POSIADŁOŚCIACH NA FLORYDZIE- tego to nie rozumiem. Mnie nie interesuje kto gdzie inwestuje. Jak dobrze na tym wyjdzie może pójdę jego śladem. Bardziej interesuje mnie skąd ma na to kasę i dlaczego powołani do sprawdzania pochodzenia pieniędzy urzędnicy tym się nie interesują. No i jak mogę przyczynić się do zmiany tego zjawiska.
POZDRAWIAM MYŚLĄCYCH- CIEBIE TO NIE DOTYCZY- och, jak zabolało, a już myślałem że zostaniemy przyjaciółmi.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75870

T - REX    Tak wlasnie powiedzial pan Lec  , ze wiara czyni cuda na zasadzie wzajemnosci . W tym przypadku sa to jednak cuda w ktore nikt nie chce wierzyc , wiec i sprzezenie zwrotne nie dziala . Takie kiepskie cuda  , ze jakos nie potrafia wskrzesic wiary .

On powiedzial tez cos innego co ma tu zastosowanie : " Slepej wierze zle patrzy z oczu " .

Pozdrowienia .

Vote up!
0
Vote down!
0

T - REX

#75813

Zgadzam się prawie całkowicie bo mnie satysfakcjonowałaby ekshumacja wojskowych, ochrony i załogi. Natomiast nawet gdyby potwierdzono tożsamość i brak śladów kul. To i tak daleki byłbym od potrzeby jakichkolwiek ekspiacji. Bo raz że nie byłoby takiej potrzeby gdyby w oględzinach i sekcji uczestniczyli przedstawiciele naszego kraju. A dwa, że po takim czasie w.g mnie trudno byłoby znaleźć ślady postrzału w tkankach miękkich których już po prostu być nie może (choć mogę się mylić bo nie jestem anatomopatologiem). I jedyne co możemy zyskać to potwierdzenie tożsamości ofiar. Choć nie ukrywam, że liczę na kolejny "błąd" gdyż było zbyt mało czasu by precyzyjnie "dokończyć" dzieło i pozostał ślad w postaci uszkodzenia czaszki będący wynikiem postrzału.
Słowem tak czy siak pewności mieć nie będziemy gdyż skala zaniechań w tej sprawie moim zdaniem skutecznie to uniemożliwia. Nie mniej jednak warto to sprawdzić choćby dla spokoju sumienia.

pozdrawiam
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#75766

Witam
Właśnie! Chociaż uspokoić sumienie, że zrobiło się wszystko... ale czy sumienie posiadją tuskomaniacy?
Pzdr
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#75784

A nawet bardzo ciekawe. Nie jestem obeznany w tych procedurach, ale dlaczego w Polsce nie przeprowadzono sekcji zwłok. Dlaczego prokuratura teraz nie chce zrobić ekshumacji i sprawdzić. Czy aby rodziny przeprowadziły ekshmacje musi być pozwolenie prokuratury, a jeśli tak, to dlaczego? Czy przeprowadzenie sekcji zwłok czy ekshumacji, aby przeprowadzić sekcję zwłok nie jest aby konieczną procedurą w momencie kiedy zachodzi podejrzenie o morderstwo? Komu na tym zależy aby to wszystko utrącić? Co kto ma do ukrycia? Tego rodzaju pytania bez odpowiedzi męczą mnie od dawna.
____________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#75789

Jako że zdarzenie miało miejsce poza terytorium Polski formalnie żadne nasze instytucje nie miały prawa do jakichkolwiek czynności na tym terenie. Dotyczy to tak postępowania dochodzeniowego jak i dowodów czy ciał osób które zginęły.
Mogliśmy co najwyżej uzyskać "dostęp" do tychże, oraz "współuczestnictwa" w czynnościach ich dotyczących. I ponoć tak miało być (co ustalono na szczeblu międzyrządowym) i było ( o czym wielokrotnie zapewniano nasze społeczeństwo - minister Kopacz, Klich itd). Sęk w tym, że to po prostu gówno prawda bo w obliczu faktów okazało się że żadnego "współuczestnictwa" ani "współdziałania" nie było.
Sekcje przeprowadzono bez naszych anatomopatologów tak jak i oględziny miejsca wypadku. O "zabezpieczaniu" dowodów i "śladów" nawet nie wspominam bo zrobiono to w sposób który nie wytrzymałby krytyki zwykłego "stójkowego" w najpodlejszej prowincji. Dość stwierdzić, że po tej katastrofie wycieczki zwiedzające jej teren zbierały suveniry z części samolotu a biologiczne resztki ciał gniły na wolnym powietrzu. Gdy to nagłośniono teren ten po prostu zaorano i zrównano przy użyciu ciężkiego sprzętu. Przedstawiciele naszych "rządzących" nie tylko zrezygnowali z możliwości prowadzenia wspólnego dochodzenia i możliwości wyegzekwowania prac komisji międzynarodowej w składzie poszerzonym o członków z poza krajów których rzeczone dochodzenie by dotyczyło. Ale najzwyczajniej w świecie prowadzenie dochodzenia...powierzyło stronie Rosyjskiej.
Która do dziś na zasadzie uznaniowości powie nam to co chce lub udostępni jakieś materiały, albo i nie. W zalezności od dobrego humoru i nastroju ^^
Nie będę się szerzej rozpisywał bo zrobiono to lepiej i dokładniej na rozlicznych forach internetowych temu zagadnieniu poświęconych.
Zakładając, że pomimo powszechnego zidiocenia i skołtunienia w strukturach państwowych ne siedzą sami debile. Można śmiało założyć, że ta cała trącąca o paranoję sytuacja jest skutkiem braku woli do uczciwego wyjaśnienia sprawy ( o ile nie do ukrycia niewygodnej prawdy -ku czemu najbardziej bym się skłaniał.
O ile mi wiadomo tak w Polskim i w Rosyjskim prawie w przypadku zgonu który nastąpił w sposób nagły, w miejscu publicznym istnieje obowiązek przeprowadzenia sekcji zwłok "niezwłocznie" po zdarzeniu. Decyzję o tym podejmuje prokurator prowadzący dochodzenie.
W przypadku ekshumacji taka zgoda prokuratora też jest potrzebna (by uniemożliwić zatarcie śladów ewentualnego przestępstwa) ale najczęściej jest to formalnością. Przy czym jej przeprowadzenie jest możliwe poza miesiącami letnimi.
I co do ostatniego Twojego pytania:
".. Komu na tym zależy aby to wszystko utrącić? Co kto ma do ukrycia?.."
Tu można tylko domniemywać bo o żadnych wiarygodnych dowodach mowy być nie może w świetle tego co napisałem wyżej.
W każdym razie obecnie rządzący moim zdaniem muszą mieć w tym względzie dużo "za uszami". I nie są w stanie tego zmienić obecne pozorne działania zmierzające do wyjaśnienia sprawy. Bo w istocie to tylko mydlenie oczu opinii publicznej obliczone na jej krótką pamięć i zniechęcenie do dociekania prawdy.

pozdrawiam
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#75800

Bardzo ładny wpis... co więcej, zgadzam się, że w tym konkretnym przypadku relatywizowanie zła jest rzeczą haniebną - też jestem idealistką.

Niestety jakoś nie wierzę w "grupy niezaleznych ekspertów międzynarodowych"...

Vote up!
0
Vote down!
0
#75767

a nam pytać .......nie wolno......:(

10

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#75774

że trudno będzie dojśc do prawdy. Dobrze, że PiS powołał sejmowy zespól d/s Smoleńska, bo inaczej nigdy by sie nie wzięli do roboty. Tylko jak sprawdzić co jest prawdą co fałszem w tym co nam z Rosji przysyłają?
Ekshumacje są konieczne, ale mam dziwne wrażenie, ze na wszystko jest zbyt późno. Obym się myliła.

Vote up!
0
Vote down!
0

GosiaNowa

#75785

I co że powołał? Do czego by nie doszli, to wystarczy, że nikt o tym nie napisze, nie pokażą w TVzorze i tyle ich. Było mnóstwo tzw. komisji. Coś z nich pozytywnego wyszło? RYWIN- odsiedział swoje ale jak mu się żyje...
BLIDE zatłukł ZIOBRO,a HAZARDOWA była wynikiem błędów językowych i zaniedbań urzędniczych w ministerstwach kierowanych przez ówczesnego premiara Kaczyńskiego.
Sie nie martw- nic ta komisja nie zmieni i tyle.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75808

Czy umiesz czytać ze zrozumienie tekstu? Ten zespól już coś dał, bo Po musiał się wziac za robote i prokuratura też.A reszta wypowiedzi świadczy o tym, że propaganda wyparła Ci mózg, więc nie pisz do innych, ze mają kłopoty z myśleniem, tylko sama myśl.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

GosiaNowa

#75906

Czy umiesz czytać ze zrozumienie tekstu? Ten zespól już coś dał, bo Po musiał się wziac za robote i prokuratura też.A reszta wypowiedzi świadczy o tym, że propaganda wyparła Ci mózg, więc nie pisz do innych, ze mają kłopoty z myśleniem, tylko sama myśl.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

GosiaNowa

#75907

prawda wyjdzie na jaw. Dowód? A co się do dzisiaj posunęło ws. Papały, że o innych to nie wspomnę?

Vote up!
0
Vote down!
0
#75775

Spostrzeżenia trafne. Jednak co do śladów na ciałach, to skłonny jestem sądzić że ich nie będzie.Jako że za najbardziej prawdopodobne uznaję wersję dobijania w karetkach wiozacych "ciała" do Moskwy, to postrzałów nie będzie.Sami uczyliśmy Rosjan, jak uśmiercać w karetkach PAVULONEM.
A czas na ekshumację potrzebny im jest zapewne na rozkład chemiczny "lekarstwa".Stąd także wynikałaby "ekspertyza" o licznych obrażeniach.Aby odwrócić uwagę od właściwego tropu.Zresztą, zastrzyk z powietrza w aortę, tez byłby do wykrycia tylko natychmiast po zamachu.
Zamordowani strzałem, zostali następnie rozczłonkowani i spaleni i dlatego tak długo czekaliśmy na zwrot ich ciał.
Bo "podobno" leżały pod kadłubem.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75794

Trudno oponować. Ale z tego co wiem GOSIEWSKA ma pełne prawo do ekshumowania męża gdyż nie został pochowany zgodnie z jej życzeniem (sprawa garnituru). Niestety co do pozostałych to mogą łatwo wykręcić się prawem, chociaż takiego prawa nie ma... Ot, taki paradoksik.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75810

LUDZIE DLA PRAWA, CZY PRAWO DLA LUDZI?
A co do wykręcania - to skutkiem moze być UKRĘCANIE...
I paradoksikiem będzie możliwość oglądania własnych plecków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75814

Kto dla kogo nie wiem. Jest to podstawowe pytanie etyków PRAWA. Ludzie sami sobie tworzą prawo, czyli PRAWO jest dla LUDZI. Potem jednakże, LUDZIE muszą podporządkować się PRAWU, które sami stworzyli- więc LUDZIE są dla PRAWA.
Moim zdaniem komisja Maciarewicza niczego nie zmieni. Bpję się, że może wykazać jedno- że nasi SOJUSZNICY dawno nas przehandlowali... A tego bym nie wytrzymał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75871

 Twój pomysł.Mam tylko nadzieję że zespół Pana A.Macierewicza doprowadzi sprawę do końca.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75795

Witam
I polecam notkę elig: "Smoleńsk - rewelacje "Najwyższego Czasu" (http://blogmedia24.pl/node/34110)

Pzdr

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#75828

http://www.hd-videoreviews.com/video/-kzDds7q3Xk/Ca%C5%82y-film-Katastrofa-w-Smole%C5%84sku-10-kwietnia-S%C5%82awomir-Wi%C5%9Bniewski.html

 2:54  - "...samolot rozbil sie na dwie czesci" !!!  - mozna to traktowc jako oficjalna wiadomosc - wszak panstwowa tivi.

... "zginely 132 osoby "- czy to nie jest czasami suma osob, ktore lecialy Tu-154 i Jak-40 ( z jakis przyczyn czesc osob musiala sie przesiasc z Tu do Jaka - gdzies to przeczytalem) - czy to nie daje do myslenia ?

Czy wobec powyzszego nie nasuwa sie wniosek, ze te, podane informacje musialy byc przygotowane wczesniej i nie dokonano stosownej korekty - a jezeli tak to ...

 - ciekawe, bo nawet spikerka, majac na wizji filmik "Koli" z rozwalonym "w dreiebiezgi" samolotem powiedziala o jego rozbiciu sie na dwie czesci !

 

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#75838

O jakim filmie oni mówią? Nie widziałem tej projekcji o Matuszewskim. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#75847

Witam
Film był przedpremierowy... właścicielem jest TVP. W którymś momencie całej rozmowy pada jego tytuł (teraz nie pamiętam a nie mam czasu na szczegółowe powtórne obejrzenie rozmowy)... ale spróbuję gdzieś znaleźć i dać Ci odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#75901

VERITAS VINCIT:

Demonstracja przed Sejmem w dniu zaprzysiezenia B. Komorowskiego na prezydenta RP,
a transparenty po polsku i angielsku, aby bez problemu zrozumieli je obcokrajowcy ogladajacy relacje w swoich krajach i dzieki temu nie byli zdani tylko na tlumaczenie swoich reporterow.
Powinna sie ona odbyc spokojnie i pokojowo, ale byc widoczna i zebrac jak najwiecej ludzi, zeby robila wrazenie – na rzadzie Polski, ale takze i na zagranicy!

W koncu przeciez udalo sie za namowa co niektorych pewnej grupie demonstrowac przeciwko pochowku Pary Prezydenckiej na Wawelu. Bylo to relacjonowane i komentowane na calym swiecie! Czemu zatem Polacy nie mogliby urzadzic o wiele wiekszej demonstracji przeciwko takim wladzom Panstwa i takiemu prowadzeniu sledztwa smolenskiego i publicznie zademonstrowac domagania sie miedzynarodowego sledztwa, dotarcia do prawdy oraz dymisji odpowiedzialnych za ta katastrofe osob itd.?

Pewnie nie jest to nic odkrywczego i mysle, ze i tak beda takie demonstracje, ale wazne by bylo, zeby jak najwiecej ludzi zebralo sie w jednym miejscu aby pokazac odpowiedni wymiar tej sprawy!

Nie wystarcza tylko dyskusje na blogach – trzeba dzialac konkretnie i skutecznie!
Tak jak byly TLUMY np. podczas pogrzebu Pary Prezydenckiej i w czasie zaloby narodowej, tak i teraz musza byc nas TLUMY, aby zobaczyla i uslyszala nas Polska i caly Swiat!!!

Sursum corda!

Vote up!
0
Vote down!
0

VERITAS VINCIT

#75957

Witam
Świetny pomysł! Popieram!

Nie jestem biegły na Facebooku, ale warto byłoby stworzyć taka grupę!. Może zaproponuj adminom nieopoprawnych?...
Ja ze swej strony tez zasięgnę informacji...

Pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#75965

zdazyli przeczytac wpis:http://pomidorowa.salon24.pl/212967,smolenska-katastrofa-ktorej-nie bylo.
Polecam, bo jak zwykle, po kilkunastu minutach post zniknal z oczu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75969