Krótkie wyjaśnienie i trochę o prezydencie?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Serdecznie przepraszam za brak publikacji trzech pozostałych części artykułu o żydowskim Talmudzie oraz sposobach budowania poprawnych relacji z Izraelem i ogólnie z Żydami. Zmogła mnie po prostu choroba, z której powoli wychodzę. Mam nadzieję, że uda mi się opublikować choć trzecią część jeszcze w tym tygodniu... a może też nawet i czwartą?

 

--------------------

 

Dzień Wielkiego Piątku, dzień męczeńskiej śmierci Mesjasza i Zbawiciela Jezusa Chrystusa... wybrał sobie pan prezydent Andrzej Duda na zawetowanie ustawy degradacyjnej. Ustawy, która miała przede wszystkim wymierzyć dziejową sprawiedliwość wobec zdrajców Polski z okresu Stanu Wojennego. Tych zdrajców, których kilka lat temu niezawisły sąd uznał jako organizatorów związku o charakterze zbrojnym i przestępczym.

 

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Sam fakt zawetowania był dla mnie druzgocący, ale również dzień dokonania rewolty przez prezydenta skłonił mnie do smutnych przemyśleń. Osobiście poczułem się jakby podwójnie ze mnie zadrwiono, zakpiono i wyszydzono.

 

Już w lipcu ubiegłego roku pisałem, że pan prezydent powoli odchodzi od osoby, na którą głosowałem i zbliża się do elit III RP i realizacji umów z Magdalenki: "grubej linii" i "my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych". Otoczył się dziwnymi osobami, które w dużej części wywodzą się z elit UD/UW/demokraci.pl i postkomunistycznych służb specjalnych. Szkoda... po raz kolejny żałuję swojego głosu...

 

Mam nadzieję, że kandydatką PiS-u w najbliższych wyborach prezydenckich będzie pani premier Beata Szydło. 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Chciałem zwrócić uwagę na symbolikę.
Wielki Piątek, to dzień wspomnienia ukrzyżowania Jezusa Chrystusa. W tym dniu Piłat postawił Żydom do wyboru, że albo uwolni im Barabasza - zbrodniarza, albo Jezusa Chrystusa, w którym nie znalazł winy, ale i tak został skazany na śmierć jak Barabasz.

Żydzi wybrali śmierć niewinnego. Żydzi wybrali uwolnienie zbrodniarza.

Nie ma bardziej symbolicznej daty dla uwolnienia zbrodniarza.
Nie ma dobitniejszej daty, aby pokazać kto faktycznie rządzi Dudą, a pośrednio i sprawuje władzę polityczną w Polsce.

Otóż jest w masonerii zwyczaj podpisywania ich dzieł. Takim podpisem jest tutaj ta symbolika daty. A dodatkowo - a jakaż to może być masoneria jak nie B'nai B'rith?

Czy tu nie trzeba Trybunału Stanu? Czy nie czas na ponowną delegalizację B'nai B'rith i wszelkich masonerii?

Vote up!
17
Vote down!
0
#1561375

i komentarz.

Jakie to smutne, że właśnie w świąteczny czas i to w sposób tak jednoznaczny "polski prezydent" pokazuje nam, co jest dla niego priorytetem i czyje racje reprezentuje, bo że nie polskie, to oczywiste!!!

Niestety, to kolejne rozczarowanie po prawie trzydziestu latach oszukiwania i manipulowania Polakami i wielu rozczarowaniach związanych z dziesiątkami obietnic nigdy niewypełnionych, złożonych narodowi polskiemu przez nikczemnych rządzących!

Zlekceważenie dekretu Mościckiego, którym zdelegalizował wszystkie loże masońskie na terenie Polski, w tym B'nai B'rith było jednym z największych błędów popełnionych przez św. p. Lecha Kaczyńskiego.

Rozpanoszenie pazernego żydostwa i innych grandziarzy żądnych łatwych łupów i szybkiego bogactwa zdobytego w rozkradanej i podporządkowywanej stopniowo obcej władzy, Polsce, stało się trudne do zaakceptowania.

Drastyczne różnice, oczywiście na naszą niekorzyść, w poziomie wynagrodzeń i warunkach życia większości Polaków i większości mieszkańców innych państw członkowskich z Unii Europejskiej są nadal tak ewidentne, że pomimo programów prospołecznych obecnego rządu, jeszcze długo będziemy uchodzić za "polską biedotę".

Oczywiście można snuć opowieści o rosnącej dynamicznie gospodarce, największym w Europie wzroście PKB itd., ale co to nas obchodzi, skoro nie przekłada się to na indywidualną zamożność, skoro najwyraźniej budujemy czyjś inny majątek?!

No chyba, że jest tak jak było przez dziesięciolecia i wszyscy składamy się na dobrobyt i prosperity tych, co przy korycie, tych co i tak mieli dużo, ale chcą jeszcze więcej, a nam dorzucą jakieś 50, czy 100 zł miesięcznie i sądzą, że to wystarczy!!!

 

Vote up!
13
Vote down!
0
#1561379

Wiem, że w obecnych warunkach to straszliwa myślozbrodnia i najpotworniejsza herezja, ale może byłby już ostatni dla Polski czas aby na spokojnie się zastanowić czy to wszystko to są naprawdę tylko błędy czy może "błędy".

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1561387

Niestety skłaniam się do tego, iż są to "błędy", błędy antypolskie. 

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561408

Nie Krzysztofie, to nie błędy ani "błędy".  TO rutyna POPów jest. To działanie Pełniących Obowiązki Polaka. Bo POP, to takie coś -  ni wydra ni pies.  Co w nim tylko fałsz i zakłamanie, i bezgraniczna obłuda. To właśnie lokator pod żyrandolem - myckowaty Andrzej Duda Juda.

A je.....ł go pies !

Przekręt się pejsatym nie uda:

https://www.cda.pl/video/2128995f1

i tutaj proszę Zwróćcie uwagę na wypowiedź prof. Leszka Żebrowskiego od 28 minuty:

https://www.youtube.com/watch?v=fVTMwX46P3k

Przytoczone jest łgarswo niemożebne gówniarza spod żyrandola na temat jakiegoś polin, i jakiejś tysiącletniej wspólnej historii z pejsatymi. Słynna zasada Goebelsa się kłania - kłamstwo powtórzone 1000 razy, staje się  obowiązującą prawdą. made in juda ! 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1561616

Masz rację i zgadzam się z twoimi tezami i konkluzjami. prezydent A. Duda nie jest nasz a nasza była premier B. Szydło... i się jej bezpardonowo pozbyto. Zostaje nam walka oddolna. 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561407

Nic dodać, nic ująć. Szkoda, że znów mamy prezydenta z żoną Żydówką (choć po ojcu). A. Duda został namaszczony na prezydenta w 2014 roku podczas obrad izraelskiego Knesetu w Krakowie w 2014 roku. Został na niego zaproszony i brał w tych obradach udział. Sprawa dla mnie jest zamknięta. Juz nie uzyska mojego głosu... i ta symbolika... To potwarz dla katolickich Polaków i w ogóle dla Polski. Ale to potwarz zgodna z duchem Talmudu.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561406

czyli mamy POPa Barabasza. Fakt, symbolika wielkopiątkowa jest porażająca. Tak patrząc na ten jego wredny, niewinny, uśmiech, przychodzą na myśl słowa Księgi Ksiąg: SZATAN CZĘSTO PRZYBIERA POSTAĆ ANIOŁA ŚWIATŁOŚCI, A JEGO SŁUDZY POSTAĆ SŁUG SPRAWIEDLIWOŚCI...... Przypadek w nazwie tej jedynie słusznej partii słowo - i Sprawiedliwość ??? 

i ten sędzia niewinny - roztargniony złodziej, i ten drugi po pijaku za kółkiem, nieświadomy zatankowanych promili & & & & "sprawiedliwi" w togach orzekają niewinność....

Tak pisał Wieszcz ?  - GDZIE ANI PRAWA WAŻĄ, NI SPRAWIEDLIWOŚĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ.........

Vote up!
0
Vote down!
0
#1561648

drzewiej to takich zdrajcow i szubrawcow to nabijano na pali i jeszcze potem boczki opalano zywym ogniem.

To juz nie nastepny  policzek wymierzony Polakom przez tego szabesgoja to juz plucie w twarz bez zenady.

Ten bity cham udajcy swietoszka broni zbrodniarzy i podwaza wyroki sadowe, traktuja Polakow jak smieci i debili.

Ale zastanawiam sie nad jednym ze ta obrona pokacapskiej bandy nie wynika z tego ze Duda to od poczatku byl agentem

sluzb ,ktore utorowaly mu karjere az do stolka prezydenckiego, zastanawia mnie tez jego rola u boku Lecha Kaczynskiego w przygotowaniach do wyjazd, a w zasadzie krwawego  zamachu stanu.Duda tez po zamachu popelnil przestepstwo bo bez aktu zgonu oddal wszystko w rece zamachowcom, chodzi o Palac Namiestnikowski.Tak jakby tam byl po to aby dopilnowac wszytkiego po zamachu aby nic nie zostalo schowane ,a szczegolnie ANEX, ktory do tej pory dzieki Dudzie jest dalej utajniony mimo obietnicy wyborczej.

Jednym slowem zachowanie takie a nie inne Dudy moze swiadczyc ze to wtyka sluzb i ze te sluzby maja na tego zdrajce takie haki ze ten musi tanczyc jak mu zagraja, gdyz inaczej skonczy jak Leper czy Petylicki.

Vote up!
11
Vote down!
-3
#1561381

Dziś możemy się tylko domyślać. Choć powtarzam, iż zaproszenie A. Dudy na posiedzenie Knesetu w Krakowie w 2014 roku jest kluczowym faktem dla zrozumienia jego postepowania. 

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561409

"my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych"

- - -

Powyżej to proste wyjaśnienie, ale niekoniecznie słuszne. Nie można bowiem wykluczyć, że być może w rzeczywistości w tym wszystkim chodzi o coś znacznie więcej - jakiś np. związany z Polską "projekt geopolityczny", że tak powiem.

Cały czas mnie nurtują różne tajemnicze zdarzenia, które utorowały PiSowi drogę do władzy, jak choćby takie z kim się Niemcy dogadali i co zostało im obiecane w zamian za niespodziewane wycofanie z Polski Tuska i puszczenie POlszewii samopas w rozsypkę. Bo tłumaczenie, że potrzebowali "swojego człowieka w ojropie" to są jakieś głupie bajki - takich tusków to oni mają na pęczki.

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1561388

Z tuskiem to żadna tajemnica. Niemiecka komunistka bez szyi, najzwyczajniej w świecie , udzieliła azylu własnemu agentowi.
Sprawę tuska można załatwić tylko w jeden, godny tego bydlaka sposób... zorganizować mu przyjacielskie spotkanie z towarzyszem "NOWICZOK"...

Vote up!
7
Vote down!
0
#1561405

Tylko po co mu azyl skoro PiS dużo gada, a nikomu krzywdy nie robi?

Nawet HGW gra im na nosie jak chce, Arabski śpi spokojnie, to co dopiero taki Tusk.

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1561413

A właśnie azyl...
Nawet niemieckie lewactwo nie przewidziało, że można Polaków tak długo, bezkarnie "rolować" i okradać.
Ogólnonarodowa apatia trwa w najlepsze.
Pobudka może być tragiczna...

Vote up!
5
Vote down!
0
#1561417

zaskoczenie nieporadnością to mogło być co najwyżej dla jakichś szeregowych pionków. Każda w miarę profesjonalna obca służba ma portrety psychologiczne naszych głównych wodzów od dawna i od dawna wiadomo czego się po nich spodziewać i jak ich rozgrywać małym palcem.

Na dodatek sądzę, że w odróżnieniu od powyższego to nasze dzielne oficjalne "służby" nic nie mają i nic wiedzą.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1561464

   Witaj! Z HGW, to na razie gra, zbieranie dalszych twardych dowodów przez komisję i prokuraturę. Ona jest twarzą POstkomuny i to Oni mają problem, który ich pogrąża. Przed wyborami samorządowymi prawdopodobnie zostanie zatrzymana. I nie tylko Ona. Worek twarzy innych przekrętów, zacznie się lawinowo napełniać. To właśnie, to CBA, które chcieli zlikwidować, zapuka do ich drzwi. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1561424

O co może chodzić? O Miedzymorze, które ma być zarządzane przez włodarzy Judeopolonii. To takie proste...\

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561410

coś w tym rodzaju miałem na myśli. Tyle że np. z korektą Śląska czy Pomorza.

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1561415

Wielkie dzięki krzyszofiejaw za te cenne, bo szczere przemyślenia.Nie ma najmniejszej wątpliwości, iż Prezydent RP Andrzej Duda stanął otwarcie w obronie czerwonej generalicji! Wetując Ustawę degradacyjną komunistycznych oficjeli kompletnie się skompromitował! I to jeszcze w Wielki Piątek, a sam jakże ubolewał w sprawie żydowskiej w obozie w Oświęcimiu. Ogół Polaków b. dobrze pamięta tamto niedawne wystąpienie Ambasador Izraela w Polsce Anna Azari podczas uroczystości w Auschwitz, będące ostrą krytyką ustawy o IPN. Prezydent Duda na lewo i prawo płakał do mikrofonów, jak to niedobrze się stało, iż zostało to wygłoszone podczas rocznicowych uroczystości. Kilka dni temu zrobił dokładnie to samo!

Nadto dziennikarz Gadowski słusznie zwraca uwagę, iż widzi u Prezydenta Dudy (wywodzący się niegdyś z towarzstwa UD-UW-PO) łączność pomiędzy nieopublikowaniem raportu o WSI i właśnie tą kompromitującą obroną czerwonych generałów. Dziś wyraźniej widać także cały dość długi spór Prezydenta Dudy z niezwykle zasłużonym ministrem MON Antonim Macierewiczem oraz sprawę braku nowych nominacji generalskich. To wszystko jest b. nieciekawe! Lecz jeszcze wymowniejsze jest ujawnienie przez ważnych polityków PiS, iż Prezydent Duda nie wnosił żadnych zastrzeżeń do ustawy na ważnych, wcześniejszych etapach jej procedowania. I nagle ni z gruszki, ni z pietruszki i to w sam Wielki Piątek to weto prezydenckie, gdy wszyscy wiedzą, iż Polacy myśleli już w tych dniach, raczej o najważniekszych w roku uroczystościach religijnych Zmartwychwstania Pańskiego, niż o polityce. To już pachnie wprost podłością! Pozdrawiam serdecznie i życzę mocnego zdrowia Krzysztofie. Trzymaj się ciepło! Damy radę!

Vote up!
10
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1561393

Dziękuję za komentarz. Do zdrowia wracam, choć jeszcze na antybiotykach. 

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Nawet już nie to weto, ale ten czas... Wielki Piątek... A. Duda strzelił mi w twarz i nie zamierzam jednak nadstawiać drugiego policzka, bo już go nadstawiłem i w lipcu i przy dymisji A. Macierewicza i J. Szyszki. Trzeciego policzka nie mam i po prostu teraz trzeba bronić Polski i Polaków. \

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
7
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561411

Pierwsza Dama jest córką anty Polaka "poety" Juliana Kornhausera, który napisał wiersz o żołnierzach z orzełkami na czapkach, którzy w czasie "pogromu" w Kielcach (kłamstwo kieleckie) mordowali dziewczyny żydowskie pałkami po głowach,

Pan Duda udzielił w tej sprawie wywiadu wp.pl i oświadczył, że wiersz mówi prawdę, bo żołnierze w czapkach z orzełkami mordowali żydowskie dziewczyny.

Pan Duda powinien podać się do dymisji i wyjechać ze swoją żydowską rodzinką do Izraela, aby wspomóc pana premiera Izraela Benjamina Netanjahu w atakach na Polskę

Vote up!
13
Vote down!
0

Bozena Lukawska

#1561418

Żyd Aleksander Kwaśniewski był prezydentem a żoną jego też była Żydówka. B. Komorowski też był prezydentem i miał żonę Żydówkę od wielu pokoleń. Teraz mamy prezydenta Andrzeja Dudę, który ma żonę Żydówkę po ojcu (matka jest Ślązaczką). Już w czasie rozbiorów wielcy Polacy przestrzegali polskich mężów stanu przed "żeniaczką" z Żydówkami, bo to one miały zawsze zły i antypolski wpływ na swoich mężów. I chyba tak jest do dzisiaj. Prezydent w Wielki Piątek, niczym Piłat, uwolnił Barabaszów, czyli zdrajców Polski.... Ale co tam... gojów się nie szanuje i z nich się drwi i ich się wyszydza... Przykre...

Pozdrawiam 

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561450

PiS sponsoruje żydostwo i wydaje już setki milionów dla żydów, by  żydostwu wejść w dupsko.

Juda wetuje wszystko co jest przeciw żydo-komunie.

Dobrali się by służyć żydom.

 

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1561419

"PiS sponsoruje żydostwo i wydaje już setki milionów dla żydów, by  żydostwu wejść w dupsko.

Juda wetuje wszystko co jest przeciw żydo-komunie".

 

A jak to żydostwo stworzyło PiS i Judę właśnie po to żeby robili to co robią, oni zaś weszli w stan zdrady Państwa i Narodu Polskiego zanim jeszcze zostali "demokratycznie wybrani"?

Czy jest sens komukolwiek z nich kibicować? Czy nie trzeba zaczynać od radykalnego "wszyscy won" i zaczynać od powoływania tylko tych co rokują ideowość?

Pozdrawiam. miarka

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1561423

Tak to zrobiłem, odszedłem z PiS-u i ich całkowicie olałem, jestem teraz Narodowcem.

Jedynie można się cieszyć, że poczuli się mocno i maski im opadły, a Polacy zaczynają ich już olewać

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1561426

Każdy prawdziwy Polak powinien być najpierw człowiekiem, a zaraz za tym narodowcem Narodu Polskiego.

!

Vote up!
6
Vote down!
0
#1561435

Ja osobiście jestem monarchistą, ale odnosząc się do współczesności to także narodowcem. 

Pozdrawiam

P.S.

Wśród najważniejszych funkcyjnie Polaków winno się badać ich polskość do trzech pokoleń wstecz.

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561451

Witamy w klubie ;-)

Wiedziałem,  że porządny z Pana człowiek o zdrowych poglądach.

Pozdrawiam

Krzysztof

Vote up!
1
Vote down!
0

chris

#1561625

dla gówniarza spod żyrandola.

Pozwolisz, że ośmielę się Krzysztofie przypomnieć swój wpis z przeszłości tamtego Grudnia, dotykający tematyką swą ruskiego agenta TW Wolski, o którym z taką estymą wyrażał się ten.....myckowaty Juda, wybrany niestety przez nas Polaków.

http://niepoprawni.pl/blog/1644/za-tamten-grudzien-wieczne-potepienie

Vote up!
5
Vote down!
0
#1561429

Dziękuję za komentarz i przypomnienie tekstu.... Czuję się naprawdę tak jakbym dostał ciosy w obywa policzki. 

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1561452

https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/02/12/kiedy-zydzi-przyjda-ukrasc-twoj-dom-ten-w-ktorym-mieszkasz-polske/

Vote up!
3
Vote down!
0
#1561612