Czego nie należy czytać i oglądać...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Idee

Uważam, że nie należy oglądać ani czytać wytworów TVN i GW, a także niemieckich mediów jak np. Newsweek, Fakt czy onet.pl, chyba, że chcemy poznać, co wrogowie Polski tam wyczyniają, ale żeby to czytać i oglądać trzeba mieć ugruntowany kościec moralno-etyczny i być w głębi polskim, i świadomym patriotą.

 

Dodatkowo nie należy kupować produktów firm, które zamieszczają w tych mediach swoje reklamy. Bowiem każda firma, która tam się reklamuje zasługuje u nas na ich bojkot zakupowy i te firmy powinny to uwzględniać w swoich kampaniach reklamowych.

 

Oczywiście dla firm ważny jest tzw. target, czyli segment rynku jej potrzebny do dotarcia, do jak największej liczby konsumentów, ale jeżeli reklamy nie dawałyby spodziewanego efektu sprzedażowego i finansowego, to by powoli rezygnowali z w/w mediów. Bo mediom zależy na reklamodawcach, którzy umieszczają określone reklamy w ich mediach a to kosztuje krocie. Firmom zależy na wzroście sprzedaży reklamowanych produktów i jeżeli tego nie ma zmieniają media, gdzie się reklamują.

 

GW powoli traci czytelników, to samo jest z oglądalnością TVN i innych wrażych mediów. I to jest bardzo dobrze, ale musimy też patrzeć, co kupujemy. Nie ma sensu kupować produktów zagranicznych, skoro w segmencie konsumpcyjnym lepsze są produkty polskie a jeżeli już coś kupujemy zagranicznego, to warto wiedzieć gdzie kupujemy i kogo wspieramy finansowaniem ich produktów i firm.

 

Bojkot takich firm jest najlepszą drogą do bankructwa GW czy TVN i tak powinnyśmy postępować.

 

Warto więc nieraz poświęcić czas na reklamy, które ukazują się w tych mediach i po prostu zbojkotować w nich zakupy. To szybko sprawi, że media te będą miały kłopoty finansowe i nawet G.Soros posiadający 10 % udziałów w GW nic na to nie pomoże.

 

Zacznijmy więc być patriotami, którzy cenią Polskę i dbają o jej rozwój.

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:13)

Komentarze

- w Polsce w 2015 roku sprzedali w pozorowany sposób prawa własności do bandyckiej stacji tefałen żydo-faszystom i żydo-bolszewikom z USA którzy tworzą dziś jednolity front przeciwko naszej Ojczyźnie.

W ten sposób ochronili ukradzione pieniądze z FOZZ-u za które ci mordecy wybudowali to gniazdo anty-polskich żmij.

Trzeba tym anty-polskim q..om dobrać sie do d**y za wszelką cenę. Należy zatakować medialnie na wszystkich płaszczyznach ..ydów W USA i uwolnić Stany Zjednoczone spod okupacji Izraela bo to jest klucz do pokoju na świecie i wolnej, silnej i niepodległej Polski !!!!!!!!!!!.

Bardzo proszę osoby które znają Polskie portale w USA ( z wyjątkiem czerwonych bandytów z pejs-zboka) aby je wskazały i zaangażowały się w wygraną o Prezydenturę D.Trumpa !!

Żydy dlatego tak atakują Prezydenta D.Trumpa bo on wzmacnia Polskę przez co jesteśmy coraz bardziej niezależni i coraz mniej podatni na wpływy z zewnątrz i liczą się już nami wszyscy w Europie. Należy też jak najszybciej zacząć potajemną budowę bomb atyomowych-wodorowych o największej w historii ludzkości sile rażenia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1597097

Osobiście sądzę, że ważne są tylko kraje posiadające bombę atomową, dlatego też Polska winna ją mieć i tyle.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1597099

Też jestem za tym aby Polska miała atom ale mówmy szczerze - nie pozwola nam na to nie kto inny jak USA (z resztą ruscy też).

Co do Trumpa, to tak dba o nas przeciw żydom, że podpisał ustawe 447? Weź chłopie troche się zastanów.

Ps. z ogółem artykułu się jak najbardziej zgadzam. Od dawna mówię, że trzeba patrzeć co sie ogląda, co kupuje, co czyta i być z dala od antypolskich treści (chyba, ze tylko po to aby czasem zobaczyć co słychać u wroga ale tylko w taki sposób aby nie dawać mu kasu i nie wspomagać).

Niestety większość Polaków ma to w d... Jeszcze niedawno mówiłem bratu (dawnemu POwcowi, który się troche nawrócił dopiero jak tusk zabrał mu kase z OFE), o ostatniej sprawie z IKEA i ich wsparciu dla dewiacji lgbt i szykananch normalnych ludzi. Mówiłem też o tym, ze nie powinno się nic kupować w tym szmatłactwie. Dziś się dowiedziałem, że byli tam i planują zakupy - a tez są przeciw dewiacji lgbt - żenua całkowita ale takich fujar jest niestety więcej.

Zobaczcie jak wchodził film "kler" do kin i ilu katolików (wielce oburzonych filmem) wsparło ten film idąc do kina. Co więcej pełno ksieży poszło na ten film, tym samym go wspierając - ż e n u a

Trzeba też uważać na tzw. "polskie" firmy, bo wiele z nich było zakładanych przez dawnych sb-ków, a obecnie wspierją totalniaków z KOD jak chocby Colian (producent Oranżady, którą reklamuje wojewódzki, czy batoników Grześków i czekolad Goplana itp.). Też Wedel swego czasu wspierał PO. POdobną niby polską firma jest MWS Wadowice (producent Tymbarka, Tigera i wiele innych). Pamiętamy te raklamy Tigera jak szydzili z tragedii smoleńskiej i te reklamy Tigera jak szydzili z Powstania Warszawskiego.

Podobnie ci co sprzedają się kupując w Media Markt i Saturnie - a pamietamy reklamy MediaMarkt w Niemczech jak pokazywali Polaków jako złodziei i szumowiny. Teraz ci Polacy kupują tam z radoscia, ze 5 dych zaoszczędzili (i nie zawsze, bo śmiałem się ze znajomego niby prawaka, który wiedział jakie g....o jest Media Markt ale poszedł tam kupić sprzęt, a potem oni go olewali i miał problemy nawet z dostawą, a dalej tylko gorzej) - sprzedajemy swoją dumę, tożsamość za srebrniki, nie wszyscy ale wielu w kompletnie pusty sposób tak robi!

I żeby była jasność, rzd nie jest w tym lepszy od innych, a wręcz wiedzie prym i daje niechlubny, żałosny przykład, wspirając i dofinansujac setkami tysiecy złotych (czasem milionami) antypolskie zaKODowane teatry, wystawy itp., a bardzo często brakuje pieniedzy na Patriotyczne oddolne wydarzenia.

Przykładów na to wszystko mozna by podać tyle, że serwer by zapchało.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1597101

|Dziękuję za wartościowy komentarz. Niestety Polacy w dużej części ulegli przez te 30 lat manipulacji i teraz trudno to wyplenić. Ja sam mam w rodzinie doświadczonych członków Solidarności i dziś są za PO. Koszma.

Pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1597102

Czego nie należy czytać i oglądać...
Żadnego lewackiego i żydowskiego gówna:
Newsweek
Koszerna Szechtera
Fakt
Onet
WP
Gazeta.pl

i tak trzymac

8-))))
pzdr

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1597104

I tak trzymać, ale jeszcze trzeba uświadomić to Polakom. 

Pzdr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1597110

Te w/w media to dla gównojadów

tylko tyle

8-))))

pzdr.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1597112

Nie piałem o tych ww. mediach, bo to są rzeczy oczywiste dla każdego Polaka Patrioty :) Od tego się zaczyna :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1597139

O takich metodach politycznej walki jak żyję jeszcze nie słyszałem!

Szubartowicz z GóWna koszernego :

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1597174

Czego nie należy czytać – tego jest miliony. Właściwie jest postawić pytanie co czytać?
Nie ma to jak cenna książka. Pamiętaj - gówno czytasz - gówno wiesz. Polecam zagubionym ludziom następującą listę perełek literatury chrześcijańskiej:

1. "Gdy Pan mówi do serca" – autor: ks. Gaston Courtois
2. „Mistrz Eckhart.Wybór pism” - autor: Mistrz Eckhart
3. „Moje życie w Chrystusie” - autor: Jan z Kronsztadu
4. "O Naśladowaniu Chrystusa" – autor : Tomasz a Kempis
5. „O naśladowaniu Maryi” - autor: Tomasz a Kempis
6. „Pasja. Przez Maryję do Jezusa” - autor: Tomasz Kempis
7. „Pisma św. Franciszka i św. Klary” - autor: św. Franciszek z Asyżu, św. Klara
8.  „Przedziwny sekret Różańca Świętego” - autor: Św Ludwik Maria Grignion de Montfort
9. „Tajemnica Maryi” - autor: Św Ludwik Maria Grignion de Montfort
10.  „Tajemnica Różańca świętego"- autor: Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
11.  „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” -  autor: Św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
12.  „Traktat o Miłości Bożej” - autor: św. Franciszek Salezy
13.  „Umiłowanie Jezusa Chrystusa w życiu codziennym” - autor: św. Alfons Liguori
14.  „Wysławianie Maryi” - autor: św. Alfons Maria de Liguori
15.  „Żywy płomień miłości" – autor: Święty Jan od Krzyża
16. "Dzienniczek. Miłosierdzie Boże w duszy mojej" – autor: św. s. M. Faustyna Kowalska
17. „Ćwiczenia duchowe w odosobnieniu” – autor: Maria Od Jezusa Z Agredy
18. „Chwała Maryi” - autor: św. Alfons Maria de Liguori

P.S. Zapewniam, że czytelnicy tych pozycji będą mieli pożytek i otworzą się im oczy na sprawy o których nie słyszeli. Wszystkim a szczególnie zagubionym, z depresją i nieszczęśliwym polecam te dzieła, które odmienią Wasze życie (jak je poznacie).
Tydzień czytania, które przeniesie Was w krainę prawdziwego zrozumienia i szczęśliwości.
Można też kupić rodzinie i znajomym na prezent imieninowy czy inny. Ceny tych książek oscylują w granicach 20 zł a nieznajomość ich jest warta nieraz czyjegoś życia które może ulec zatraceniu z braku właściwego kierunku.
Króluj nam Chryste
 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1597117

1.    Listy do Redaktorów Wiadomości                 - 66,42 zł -26%
2.    Listy Dzieła 26                        - 66,42 zł -26%
3.    Wielkie tabu i drobne fałszerstwa Tom 24            - 64,56 zł -28%
4.    Szabla i pałka gumowa Tom 23                - 63,66 zł -29%
5.    Listy do i od redakcji Kultury Tom 21            - 72,63 zł -19%
6.    Tajemnica żółtej willi i inne opowiadania            - 38,13 zł -22%
7.    Wieszać czy nie wieszać? Artykuły z 1950-1959        - 63,03 zł -29%
8.    Lewa wolna                            - 51,59 zł -26%
9.    Droga Pani...                         - 60,60 zł -27%
10.    Okna zatkane szmatami                    - 46,33 zł -22%
11.    Prawda w oczy nie kole                    - 33,93 zł -19%
12.    Nie trzeba głośno mówić                    - 51,66 zł -26%
13.    Droga donikąd                        - 43,94 zł -30%
14.    Karierowicz                            - 35,61 zł -15%
15.    Zwycięstwo prowokacji                    - 33,93 zł -19%
16.    Bunt Rojstów                        - 48,56 zł -25%
17.    Watykan w cieniu czerwonej gwiazdy            - 50,95 zł -24%
18.    Sprawa pułkownika Miasojedowa                - 52,06 zł -15%
19.    Listy do redaktorów `Wiadomości`                - 70,33 zł -15%
20.    Sprawa mordu katyńskiego.                 - 45,32 zł -23%
21.    W cieniu krzyża                        - 17,93 zł -14%
22.    Nie trzeba głośno mówić                    - 25,82 zł -15%
23.    Fakty, przyroda i ludzie                    - 24,00 zł -21%
24.    Kontra                            - 43,58 zł -22%
25.    Sprawa mordu katyńskiego. Ta  była pierwsza        - 40,78 zł -27%
26.    Fakty,przyroda i ludzie Dzieła Tom 12            - 24,00 zł -21%
27.    Nie trzeba głośno mówić                    - 25,82 zł -15%
28.    Lewa wolna                            - 25,82 zł -15%
29.    Droga donikąd                        - 24,93 zł -15%
30.    Sprawa pułkownika Miasojedowa                - 51,59 zł -26%
31.    Sprawa pułkownika Miasojedowa                - 57,87 zł -15%
32.    Ściągaczki z szuflady Pana Boga                - 40,86 zł -22%
33.    Ściągaczki z szuflady Pana Boga                - 35,61 zł -15%
34.    Bulbin z jednosielca                    - 59,03 zł -26%
35.    Optymizm nie zastąpi nam Polski                - 31,45 zł -21%
36.    Zwycięstwo prowokacji                    - 42,41 zł -19%
37.    Karierowicz                            - 35,61 zł -15%
38.    Nudis Verbis z suplementem                - 68,22 zł -28%
 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1597118

http://patriotyczna.listastron.pl/

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1597132

Serdecznie dziękuję za tą listę lektur. Faktycznie skupiłem się na tym czego nie należy czytać lub  ogladać. Ale tak naprawdę jest mnóstwo rzeczy, które należałoby poznać. 

Jeżeli zaś chodzi i książki religijne to dodałbym jeszcze "Uzdrawianie ludzkich zranień, poprzez pięć etapów przebaczenia", D i M. Linnowie, Wydawnictwo M, Kraków przy imprimaturze Kurii Metropolitarnej w Krakowie.

Po\drawiam  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1597137

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No i jak tu Pana nie kochać...jak Pan taki mądry.

...Niech sobie mówią, cóż obchodzi mnie cały świat....

Serdecznie pozdrawiam  ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=NATWmDAkf1M

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1597140

i poczerwieniałem.

Niech dobry Bóg ma Panią w swojej opiece.

https://www.youtube.com/watch?v=0NIBAiIzRWM

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1597187