Opozycja zdziwiona i zszokowana, że rząd rządzi a prezydent jest aktywny!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Obserwując histerię i lament polityków opozycji oraz wspierających ją mediów podnoszone każdorazowo i przy każdej decyzji nowego rządu czy prezydenta można odnieść wrażenie, że cały mainstream medialno-polityczny jest zdziwiony i zszokowany faktem, iż rząd rządzi a prezydent jest aktywny.

 

Dla nich zapewne najlepiej by było, żeby rząd B. Szydło nic nie robił, pobierał pieniądze i kontynuował ich politykę a prezydent A. Duda strzegł żyrandola i ośmieszał się na arenie międzynarodowej jak czynił to B. Komorowski.

 

Taka sytuacja jest przezabawna i śmieszna. Polacy wybrali swoja władzę, aby dokonała dobrej zmiany dla Polski. A przecież nie można tej zmiany dokonać bez podejmowania decyzji, decyzji szybkich i odważnych. A podejmowanie decyzji jest jednym z najważniejszych elementów rządzenia.

 

Można się dziwić i uśmiechać, ale jest to bardzo niebezpieczny proceder, który może dezintegrować państwo polskie i utrudnić a nawet uniemożliwić przeprowadzanie naprawy naszej Ojczyzny.

 

PO, Nowoczesna a także PSL przyjęły strategię opozycji totalnej, która negować będzie wszystko to co zrobią rządzący niezależnie od merytorycznej oceny określonych ich działań. Będą z pianą na ustach krytykować każde posunięcie prezydenta i rządu a wykorzystując przychylne im media będą próbowali podobnie jak to czynili od lat manipulować polskim społeczeństwem. Ich celem będzie wykreowanie atmosfery apokalipsy jaka spotkała Polskę po przejęciu władzy przez patriotyczną prawicę i ostateczne jej zniszczenie.

 

Oczywiście w szeregach PO czy PSL występuje ogromna frustracja po utracie rządów. Myśleli, że będą u władzy zawsze i dalej będą systematycznie doprowadzać Polskę do stanu "...kamieni kupy", przy jednoczesnym jej okradaniu i jej niszczeniu. Zachowuję się tak jakby decyzja Polaków odsuwających ich na boczny tor nic dla nich nie znaczyła, tak jak nie znaczyła w czasie całych ich rządów. Są zszokowani, że dziś są w opozycji i kompletnie nie umieją się w nowej sytuacji znaleźć. Jedynym sposobem działania opozycji jest li tylko frontalny, kłamliwy i brutalny atak na prezydenta i rząd. Wykreowana przez "mędrców-budowniczych" III RP "banksterska" Nowoczesna jest naturalnym ich sojusznikiem.

 

Co sprawia, że tak postępują?

 

Po pierwsze.

 

Doświadczenie przeszłości. Powielają sposób działania, jaki przyjęli podczas pierwszych rządów PiS-u w koalicji z S i LPR i prezydentury ś.p. L. Kaczyńskiego. Wtedy ten frontalny atak i realizowany medialny przemysł pogardy przyniósł im sukces. Doprowadzili z wykorzystaniem podległych im służb specjalnych do rozpadu koalicji rządzącej a ostateczny cel osiągnęli wraz ze śmiercią ś.p. Prezydenta L. Kaczyśńkiego i dziwnym wyborem WSI-owego B. Komorowskiego.

 

Na szczęście teraz prawica ma większość w parlamencie i swojego prezydenta a osiem lat rządów PO (i PSL) unaoczniło Polakom ich złodziejską mentalność, wasalizm wobec Niemiec (UE) i Rosji, pogardę dla Polski i polskości, antypolskie rządzenie i miałkość emocjonalno-intelektualną. Uruchomiony ponownie przemysł pogardy jest w dzisiejszych realiach nieskuteczny a nawet przeciwskuteczny. Młodzi i nie tylko młodzi Polacy mają internet i korzystają z różnych źródeł informacji, propaganda michnikowszczyzny już nie jest w stanie ich zmanipulować. Dodatkowo prawica i prezydent są o lata świetlne pozytywnie jakościowo różni od całego, posługującego się kłamstwem i zdradliwego, antypolskiego mainstreamu III RP.

 

Po drugie.

 

Strach. Lata rządów PO-PSL, ale także wiele działań na przestrzeni ostatnich 26 lat jest pasmem afer, korupcji, nepotyzmu, działania na szkodę państwa, defraudacji środków publicznych, pospolitych przestępstw i przestępstw zdrady racji stanu wraz z niewyjaśnioną tragedią smoleńską. Obecne rządy wraz z prezydentem są dla tych wszystkich przestępców i quasi przestępców ogromnym zagrożeniem. Może sie okazać, że będą ich końcem politycznym a dla wielu mogą się skończyć na więziennym spacerniaku. Ten strach elit III RP jest paraliżujący, ale też powoduje u nich podejmowanie działań mających na celu niedopuszczenie do ujawnienia prawdy i będą robić wszystko, aby nigdy ona nie wyszła na jaw a tym samym będą chcieli doprowadzić do upadku rząd i prezydenta. Zrobią wszystko kosztem wszystkiego. "Tonący brzytwy się chwyta" i oni nie zważając na skutki oraz wykorzystując nawet najbardziej perfidne metody będą cały czas prowadzili totalne działania destrukcyjne wraz zapewne z wykorzystaniem ludzi związanych z dawnymi i obecnymi służbami specjalnymi. Poza tym prawda o III RP może przekreślić całą narrację historyczną elit III RP o wolności uzyskanej w 1989 roku a tym samym sprawi, iż na polskich kartach historii będzie się o nich pisało ze wstydem i niechęcią.

 

Pan J. Kaczyński i sądzę, że wszyscy tworzący rząd razem z panią premier B. Szydło a także prezydent A. Duda zdają sobie z tego świetnie sprawę. Stąd chcą szybko i skutecznie podejmować decyzje i naprawiać państwo. A najwięcej należy zrobić zaraz na początku i tak się dzieje. Polacy chcą zmian, ale nie będą czekać w nieskończoność. Dlatego też cieszę, się że rząd szybko zabrał się do pracy i zaczął od elementów najbardziej potencjalnie destrukcyjnych i niebezpiecznych, czyli służb specjalnych i TK. Mam nadzieję, że media publiczne będą kolejne. Szybkich zmian wymaga też wymiar sprawiedliwości i uregulowanie stosunków na linii polityka-gospodarka. Pierwsze dni rządów dają nadzieję, że szybkie zmiany i naprawa państwa będą prowadzone mimo histerii i lamentu mainstreamu.

 

Po trzecie.

 

Antypolskość. Elity III RP przez lata robiły wszystko, aby zlikwidować lub przekazać Polskę, jej zasoby, przemysł i handel, banki zewnętrznym instytucjom państwowo-polityczno-finansowo-korporacyjnym. To jeszcze pokłosie umów w Magdalence i OS oraz planu L. Balcerowicza (a raczej Sachsa-Sorosa). Polska przez te elity została oddana możnym tego świata, międzynarodowym mędrcom i unijnym lewakom. Rządy PO-PSL uczyniły z Polski wasala Niemiec (UE) i poddanego Rosji. Całe więc zagraniczne demoniczne siły, które do tej pory na Polsce korzystały i stopniowo pozbawiały jej suwerenności i niepodległości dziś również będą wspierać opozycję w destrukcyjnych działaniach wobec obecnego rządu i prezydenta. Naszym kolaborantom i zdrajcom a także określonym siłom zewnętrznym zależy na tym, aby Polska nie stała się silna, nie stała się liczącym podmiotem międzynarodowym. I będą robić wszystko, żeby nie pozwolić na odbudowę i budowę silnej, godnej, niepodległej i suwerennej Polski. Innym elementem tej antypolskości jest 26 letnia pedagogika wstydu i wynaradawiania Polaków prowadzona przez środowiska syjo-trockistowsko-komunistyczne. Próbowano w tym okresie zniszczyć naszą tożsamość narodową, naszą wiarę, zwyczaje, historię, rodzinę, patriotyzm... Próbowano zrobić z Polaków bezmyślną masę zatomizowanych i spauperyzowanych jednostek bez własności i wykształcenia, bez narodowego ducha i narodowej dumy, którzy mieli stać się najemną i biedną siłą roboczą dodatkowo ubezwłasnowolnioną kredytem i zarządzaną przez tych, którzy ten kredyt udzielili lub ich nadzorców. Na arenie międzynarodowej starano się kłamliwie przedstawiać Polaków jako ksenofobów, nacjonalistów i faszystów odpowiedzialnych za II WŚ i żydowski Holocaust. Przejęcie władzy przez polskich patriotów niweczy te wieloletnie ich działania. I będą robić wszystko, żeby  Polacy się nie odrodzili. Naprawdę wszystko.

 

Jest jednak nadzieja. Sytuacja międzynarodowa się zmieniła, jest cały czas dynamiczna, ale kierunek tych zmian powoli eliminuje z gry syjo-unio-lewako-globalistów. Unia Europejska jest w kryzysie. Projekt wymyślony przez lewcko-komunistycznych europejskich (i nie tylko) mędrców okazał się fiaskiem, podobnie jak równie abstrakcyjny projekt ZSRR i światowego wojennego komunizmu. Zaczęło to dostrzegać wiele krajów, a szczególnie kraje Grupy Wyszehradzkiej czy też UK Samobójcza polityka przywódców unijnych sprawia, że jest szansa na odbudowę Polski. a także na odbudowę narodów europejskich. Komunizm kulturowy poniósł porażkę i mam nadzieję, że proces ten jest nieodwracalny, ale niestety będzie dość długi czasowo. Dodatkowo też nastąpi rychłe odejście B. Obamy jako prezydenta USA. Duże jednak nadzieje na pokonanie politycznego i politpoprawnego ataku zewnętrznego daje polski prezydent i zapowiedzi nowego rządu. Jeżeli będziemy w tym okresie geopolitycznych zmian i chaosu (także związanego z terroryzmem islamskim) podejmować dobre decyzje to jest szansa na świetlaną przyszłość dla Polski i zneutralizowanie wewnętrznych i zewnętrznych antypolskich działań. Dotyczy to także odbudowy i odrodzenia polskości, narodowej dumy i tożsamości narodowej opartej na naszej historii, narodowych autorytetach i bohaterach, kulturze, języku, wierze, inteligencji i kreatywności, zwyczajach, potencjale Polonii, naszych wartościach etyczno-moralnych i wszechstronnym wykształceniu. W tym obszarze zapowiedzi rządu i dotychczasowe działania prezydenta dają nadzieję na naprawdę dobre zmiany. Dodatkowo atutem w realizacji odbudowy naszej polskości jest i będzie dzisiejsza postawa młodych ludzi, dla których patriotyzm stał się źródłem dumy i podstawą ich myślenia oraz działania.

 

Tak więc "głowa do góry". Niech psy szczekają a nasza polska karawana niech jedzie dalej. Mamy szansę na polski sukces. W jego osiąganiu trzeba być konsekwentnym i pokornym, ale nieraz też bezwzględnym wobec zdrajców, zaprzańców, kolaborantów, złodziei i antypolaków. Cały czas jednak trzeba uważać na przebiegłe, sabotujące siły zła oraz kłamstwa i neutralizować je dobrem, prawdą, prawem i sprawiedliwością.

 

Pozdrawiam

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]> kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Szczekanie, ujadanie, pomawianie, złośliwe opinie niezgodne z prawdą, zniesławianie - to "mowa nienawiści".

Czas  zacząć walczyć z tą "złą mową". Jeżeli "nasza tolerancja" pozwoli na bezkarność kłamców i oszczerców to może stać

się powtórka z historii. Zero tolerancji dla medialnych manipulacji, złośliwych wypowiedzi, profanacji prawdy, prowokacyjnych

zachowań, poniżania Polaków. Także w Sejmie...

Vote up!
4
Vote down!
0

RAK

#1499273

Szczekanie, ujadanie, pomawianie, złośliwe opinie niezgodne z prawdą, zniesławianie - to "mowa nienawiści".

Czas  zacząć walczyć z tą "złą mową". Jeżeli "nasza tolerancja" pozwoli na bezkarność kłamców i oszczerców to może stać

się powtórka z historii. Zero tolerancji dla medialnych manipulacji, złośliwych wypowiedzi, profanacji prawdy, prowokacyjnych

zachowań, poniżania Polaków. Także w Sejmie...

Vote up!
1
Vote down!
0

RAK

#1499274

Obecna patrotyczna karawana ma łatwiej, bo w 2005 roku trzeba było układac sie z Lepperem i Giertychem. a prezydent Duda jest lepiej przygotowany na ataki i matactwa sitwy. PO, PSL i "nowośmieszna" wiedzą,że gdy Polacy zobaczą prawdziwy obraz ostatnich ośmiu lat to będzie ich koniec w polityce...i dlatego jazgoczą...

Vote up!
2
Vote down!
0

Yagon 12

#1499277

Platforma żartobliwie zwana obywatelską,to zorganizowana grupa przestępcza.Należy mieć się na baczności,bo będą sabotować wszelkie działania naszego polskiego rządu.Delegalizacja i osądzenie platfusów za zdratę stanu,pokazało by skalę złodziejstwa jakiego się dopuszczono .

Vote up!
2
Vote down!
0
#1499306

Platforma żartobliwie zwana obywatelską,to zorganizowana grupa przestępcza.Należy mieć się na baczności,bo będą sabotować wszelkie działania naszego polskiego rządu.Delegalizacja i osądzenie platfusów za zdratę stanu,pokazało by skalę złodziejstwa jakiego się dopuszczono .

Vote up!
0
Vote down!
0
#1499307

Platforma żartobliwie zwana obywatelską,to zorganizowana grupa przestępcza.Należy mieć się na baczności,bo będą sabotować wszelkie działania naszego polskiego rządu.Delegalizacja i osądzenie platfusów za zdratę stanu,pokazało by skalę złodziejstwa jakiego się dopuszczono .

Vote up!
0
Vote down!
0
#1499308

Jak podawały portale w tym i "niepoprawni" -FACEBOOK parę godzin przed zamachami w Paryżu zamknął konta "ANONYMUS, Red Cult". Celem "anonymusa" było śledzenie islamistów(!!!)

Pytanie brzmi :- Przypadek? A jeśli -nie..to skąd "F" wiedział o mającym nastąpić zamachu?

Czy jest jakaś MIĘDZYNARODOWA prawnicza siła..aby- przyjrzeć się działalności "F"?

Blokowanie "A" na parę godzin przed terrorem w Paryżu , może , wszak oznaczać że "F" wiedział..albo -uczestniczył w przygotowywaniu jatki w Paryżu..a skoro to był przypadek..to

Facebook w Polsce znamy dobrze..to portal tzw społecznościowy , który BLOKUJE.. działaczy patriotycznych, poczynania patriotyczne.. I, się, nie pomylą w tym- kogo zablokować, aby Polsce dokopać..

Facebook jest rasistowski...?...

Z Raportu otwarcia .

opublikowanego przez kancelarię prezydenta, wynika między innymi że - zginęły telefony do komunikacji szyfrowanej..

Parę dni temu , media donosiły iż Rosjanie znają numery prywatne kadry oficerskiej WP..

Czy te fakty należy łączyć?

Red Bul... mógł , przecież, oprócz zabierania umeblowania , dzieł sztuki, elektrosprzętu, po, bez mała - papier toaletowy kupczyć: bezpieczeństwem, interesem Polski..

O czym przekonywał-czynami,  nie jeden raz...

POseł Bury,

choć , z PSL-u..zatrzymany w nocy....

No , tak. Bury, to on miał na bakier z ABW od dawna, względem łamania prawa ..i niemocy śledczych "dopadnięcia" go.

Wiedzieli , że juchci ..ale immunitety i układy chroniły..

To dla policji jest baaardzo stresujące..Bardzo. No i go dopadli.

.Jeden Bury..wiosny jeszcze nie czyni...ale..długo sobie Bury z PSL-u grabił choć, to jeszcze nie Grabarczyk..

V-ce minister MON-u. pan Kownacki,

.w programie "Bliżej"..sugerował :

- wzmocnienie roli obrony terytorialnej nastąpi w roku 17..czytaj 2017..

Panie ministrze .

A czemu nie w roku 39 ( przez pewną analogię)? Czytaj- 2039..

Po pierwsze ..

jeśli gazrura, czytaj Putin, planuje nas zaatakować ..to; nie będzie czekać, aż-my-skończymy przygotowania.

Sytuacja jest bardzo dynamiczna!!!

  Rolą BUL'a ( też) była -dezorganizacja Polskich Sił Zbrojnych na każdym szczeblu..

Zatem:  Polskę -rozbrajano a nie uzbrajano..I, po coś to robiono..

Są na Armię pieniądze, jak rozumiem . Nim przetargi i inne zakupy będą faktem dokonanym , można a w/g-mnie,,, winno się tych parę groszy na samoobronę przeznaczyć w trybie PILNYM..

Po drugie:

zapał społeczeństwa , chęć obrony ojczyzny..jest oznaką PATRIOTYZMU.. który jak rozumiem mamy rozbudzać , pobudzać i pielęgnować.. No to czemu tego nie robimy? Ukraina ciągle się tli...i nie daj Boże ...

Co do Rulewskiego i jego mowy w Senacie.

.o cyt- pełzającej zmianie konstytucji... prawda jakie to okropne..takie pełzanie... i to- powolne..Niczym; pełazająca KONTRrewolucja..

Panie Rulewski...członku -Solidarności..do której też należał Michnik -ekspert..a- DZIŚ>>?>> Niesiołowski- a DZIŚ ?>> ..Komorowski , zwany BUL'em.. a DZIŚ ?>>

Jak pan widzi, panie Rulewski...przynależnośc do Solidarności , nie jest już..dla paru , podkreślam -DLA PARU..glejtem na wiarygodność..

Bo- niektórzy, całkiem dziarsko się zeszmacili..

Panie senatorze Rulewski..

Dla przykładu ..taki- Borusewicz..

Niech Rulewski, nas, nie roluje..

Tak zmieniać..aby - nic nie zmienić..

To prawda , ze - PiS a precyzyjniej Zjednoczona Prawica wygrała wybory.

Utworzyła rząd..zawarła pewien kontrakt z narodem..to wszystko prawda!

Zatem; aby się wywiązać, z obietnic wyborczych z oczekiwań narodu.. muszą nastąpić zmiany!!!

500 zł na dziecko , inne finansowe wymagają dobrego gospodarowania..

Ale..panie Petru..i inni nowy duch w sądownictwie w służbach..nie wymaga pańskich obliczeń.. a mimo to jest pan i paru panu podobnych - przeciw..

Tylko zreorganizowane państwo będzie w stanie spełnić społeczne zawarte w programie rządowym.

Media..

Dopóki na ekranie "szaleją" piewcy starego i resortowe dzieci.. informacje będą stronnicze..

Za tą przyczyną

Pani Premier..

Może, krótkie wystąpienie w TV objaśniające cele tych zmian byłoby wskazane..?

Pozdrawiam..

Vote up!
2
Vote down!
0

poko

#1499310

W tyt..jest bład, bez rozdzielenia są słowa pełzajace zmiany konstytucji

RZEPRASZAM..

W trakcie pisania powyższego.. na Mali - atak terrorystyczny..

I pani z ekranu pyta :- kto stoi za tym atakiem ?

Pani redaktor..to KATOLICY , bez wątpienia..

ZAKAZAĆ KORANU..Czym szybciej tym lepiej..

Pozdrawiam..

Vote up!
1
Vote down!
0

poko

#1499315