Grzechy sodomskie

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
KawiarNIA

Serdecznie polecam dokładne przesłuchanie poniższego utworu (nawet wielokrotnie), który został zdjęty z YouTube a wydaje mi się, że jest wartościowy tekstowo i przekazuje językiem współczesnej młodzieży nasze katolickie wartości.

Promocja sodomii dziś w Polsce jest bardzo intensywna. 2% mniejszość próbuje narzucić swoje niby "wartości" pozostałej 98% części społeczeństwa. Gender, LGBTQ (aż do pięćdziesięciu innych płaci), New Age stają się orężem walki lewactwa z naszym krajem.

Dzieje się tak nieprzypadkowo. Jesteśmy dziś największym krajem katolickim w Europie i staliśmy się celem lewaków, którzy katolicyzmem gardzą. Mało tego: nawet nie gardzą, ale po szatańsku wprost nienawidzą.

Profanacja Matki Bożej, palenie kościołów, wyrywanie kart Ewangelii na koncertach, rozbijanie ołtarza siekierą, zamach na księdza, warszawsko-trzaskowska  karta "zboczeńcy+", wprowadzanie seksualizcji dzieci do szkół i przedszkoli z naciskiem na LGBTQ, promowanie aborcji i eutanazji, małżeństwa jednopłciowe z możliwością adopcji dzieci (nawet, jeżeli na razie jest to promowane tylko werbalnie), depopulacja czy też profanacja Mszy Świętej winny być karane z urzędu jako obraza uczuć religijnych i niezgodne  prawem działania pozbawiające rodziców wpływu na wychowywanie własnych dzieci. 

Tak naprawdę to wszystko też jest atakiem na tradycyjny model rodziny i rozbijanie więzi społecznych, aby można jeszcze łatwiej budować nowe społeczeństwo, bez narodów i państw, czego tak pragnie G. Soros i wielu żydowskich intelektualistów. A wtedy zostanie tylko jeden homogeniczny z własnymi wartościami naród mogący rządzić innymi.

Nie możemy na to pozwolić.

Grzechy Sodomskie official from Pawel Michalik on Vimeo:

]]>https://vimeo.com/341981243]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Przepraszam, że podałem tylko link, ale jakoś nie mogłem wkleić samego klipu tak, żeby można go było odtwarzać bezpośrednio z poziomu postu. Mam jednak nadzieję, że dotrze do jak największej liczby ludzi, bowiem nie wiadomo jest jak długo będzie jeszcze w sieci.

Pozdrawiam

P.S. Można nagrywać

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594720

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1594727

Wklejenie z YouTube nic nie da, bo go "zdjeli" z niego. 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za dobre chęci. Na razie jest na vimeo, ale jak długo? Nie wiem

Vote up!
6
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594741

z powodu naruszenia

Warunków korzystania z usługi YouTube." (cyt.oryg.)

;(

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1594776

Tam też coś było o szerzeniu nienawiści w tym utworze. Również :(

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594798

Gdy Jego Prawa są wciąż łamane, w imię partyjnych geszeftów, bo słupki poparcia wyborczego ważniejsze jak obrona dzieci nienarodzonych.

A dobrych i wiernych kapłanów, służącym Bogu i ludowi, wysyła się na emeryturę, bo i w kościele katolickim poprawność polityczna też zawitała.

Więc na jakie łaski Polska zasługuje od Boga???

Szczęść Boże Krzysztofie.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594747

Więc widać co to za sekta wyznawców pisiorów tu działa, judeo-chrześcijanie z naciskiem na judeo.

Widać że Jezus Chrystus im bardzo przeszkadza, bo pejsate Go nie uznają jako Boga.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1594752

Gorzej, bo jak nie są jeszcze w wieku emerytalnym wysyła się takich kapłanów na daleką prowincję, gdzie nie mają już takiej siły oddziaływania na ogół wiernych. Tzw. lewicowa "poprawność polityczna" i New Age rozsadzają KK od środka. Oczekiwałem, że po profanacjach Matki Bożej czy Mszy Świętej czy ogólnie atakach na KK Konferencja Episkopatu Polski przygotuje jakąś ostrą odpowiedź do odczytania we wszystkich kościołach. Nic takiego nie miało miejsca. Dla mnie to szok, bo już większej pogardy i nienawiści do naszej wiary sobie nie wyobrażam, no chyba że fizyczne ataki i próby morderstwa księży jak miało to miejsce całkiem niedawno. Pamiętam, że jak Nergal podarł Biblię jedynym biskupem, który ostro go skrytykował był biskup włocławski W. Mering. Dziś jest jeszcze biskup (arcybiskup) Jędraszewski a dalej? Co robi Prymas Polski?

Smutnym niestety jest też to, że nasz Episkopat podąża za lewackością papieża Franciszka, który coraz bardziej odchodzi od wiary i tradycji katolickiej oraz poddaje się różnym nurtom tej "poprawności politycznej". 

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594757

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594758

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Vote up!
1
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594797

Niewygodne lecz prawdziwe. 

Vote up!
2
Vote down!
0

Zakamarnik

#1594886