Wałęsa powinien dostać wzmocnioną ochronę.

Obrazek użytkownika Janko Walski
Kraj

JEST W NIEBEZPIECZEŃSTWIE JAK NIGDY DOTĄD. Władcy rządów w Polsce wykorzystali Bolka na maxa za życia. Mogą go wykorzystać jeszcze bardziej ale tylko jeśli odwiedzi go seryjny samobójca. Wtedy III RP będzie zarzucać prawej stronie że Wałęsa został zaszczuty (mimo, że to Kiszczakowa dokonała lustracji ). Bedą w mediach trąbić że "Bolesław Mały" to wielki autorytet i nie można nic o nim mówić bo nie żyje więc nie może się bronić. Taka całodobowa ochrona Wałęsy dałaby też szansę na schwytanie i rozszyfrowanie gangu seryjnych samobójców

To jest ]]>głos komentatora z portalu interia, podpisującego "Krzysztof P"]]>

Podpisuję się pod nim. Dla UBekistanu to wyjście optymalne. Do tej pory zagadką jest co skłoniło wdowę po ubeku do wizyty w IPNie. Nie wykluczone, że scenariusz przygotowany dla seryjnego samobójcy od tego momentu zaczyna się. Pozostający z rodziną w jakichś relacjach koledzy-ubecy Kiszczaka, być może poprzez kolegujące się żony mogli podpowiedzieć Marii Kiszczak ten numer ze sprzedażą IPNowi zobowiązania Wałęsy do współpracy za 90 tys. Znali ją prywatnie i wiedzieli na co da się złapać.

Seryjny samobójca to cały pakiet korzyści składających się na realną szansę ODWRÓCENIA sytuacji po zeszłorocznych wyborach.

Możliwości jest wiele. Zawał, a jeszcze lepiej wylew przekształcający Wałęsę w roślinę. W ten sposób przez dłuższy czas będzie można go pokazywać szerokiej widowni w kolejnych seansach nienawiści do PiS. Równie dobry byłby jakiś szaleniec z nożem, którego poszczuje się na Wałęsę, koniecznie zwolennik PiS. Jeśli takiego nie znajdzie się to są przecież środki halucynogenne (tą metodą zamordowano po tragedii smoleńskiej wybitnego eksperta lotniczego, środkami halucynogennymi nafaszerowano jego dorosłego syna!)

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

wyeksploatowany do granic możliwości żywy Bolek jest bez wartości; martwy - może jeszcze wiele zdziałać! Już widzę te tytuły: "Noblista, bohater narodowy zaszczuty na śmierć przez PiS" i tak dalej. Ostrzeżenie jest jak najbardziej uzasadnione.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1507942

Rzeczywiście martwy noblysta to idealny produkt seansów nienawiści organizowanych przez KOD-y...to może być tłumaczeni początku tej operacji...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1507952

dla noblysty, pozostać już w Majami, albo gdzieś w Wuwuzeli.

Choć Lejba Dawidowicz Bronsztein nie zdołał uniknąć "seryjnego" - w Meksyku.

Ale ostatecznie - jednak to głównie zmartwienie noblysty. Bo mimo wszystko PiS nie ma aż tak "długich rąk".

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1507960

Nie wiem czy jest ochrona klamcy przed jego klamstwami , 

to prawda atakuje Wałese a przed nia nie znajdzie ochrony nigdzie i to jest wspaniale .

Zachowanie sie Wałesy po przylocie do Polski i ucieczka tylnymi drzwiami swiadczy o nim i jego belkocie pustosłowia   odgrażającego sie  wszystkim .

Zachowanie Wałesy jest żenujace i nie godne czlowieka który ma nagrode Nobla pokojową.

Chyba wszyscy szpicle sie tak zachowują  czmychajac tylnym wyjsciem  zostawiajac nie mily zapach za sobą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1507977

Być może jest zapotrzebowanie na drugą Blidę. Jako żywa mogła byc osądzona, jako martwa stała się ikoną lewicy.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1507987

Mane, tekel, fares "policzone, zwazone, zatwierdzone"

Zasadniczy sens tych slów sprowadzal sie do przepowiedni szybkiego upadku Babilonu i smierci krola Baltazara.

Zawartosc ujawnionych teczek i to ze nie SB-cy pisali donosy z prostego faktu nie mogli znac szczegolow o ktorych pokrzywdzeni rozmawiali tylko z Lechem Walesa pseudonim "Bolek", ktory przeskoczyl plot Stoczni Gdanskiej na motorowce dostarczonej przez Czeslawa Kiszczaka, jest zapowiedzia calkowitego upadku mitu Lecha Walesy.

Mane, tekel, fares; byc moze seryjny jest w drodze...

http://memy.pl/mem/31682/Zarty_siem_skonczyli

Pozdrawiam :-)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1507995