Jaczejka zdemaskowana

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Kraj

Prokremlowska lewacka jaczejka, udająca nie tylko polskich patriotów, ale i zwolenników Konfederacji, ujawniła się sama.

 

Raz jeszcze o ustawie z dnia 23 stycznia 2020 r. zmieniającej ustawę o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw.

Jak wiemy z tekstu Trybeusa oraz zawartych pod nim komentarzy uważa on, że uchwalona ustawa jest ANTYPOLSKA I POZWALA AMERYKAŃSKIM ŻYDOM GRABIĆ POLSKĘ.

W sukurs podąża mu Rebeliantka.

Zróbmy więc jeszcze jeden wysiłek umysłowy i popatrzmy, kto głosował ZA GRABIEŻĄ POLSKI.

Wtedy będzie jasne, kto stoi po jakiej stronie.

W głosowaniu dnia 23 stycznia 2020 r. udział wzięło 453 posłów.

Za ustawą w wersji proponowanej od samego początku przez PiS głosowało aż 243 posłów.

Przeciw – 177. Wstrzymało się od głosowania – 33.

 

Popatrzmy wpierw, którzy posłowie byli ZA POLSKĄ, PRZECIW ROZKRADANIU JEJ BOGACTW NATURALNYCH.

 

Otóż ZA POLSKĄ (wg Trybeusa i Rebeliantki) głosował Borys Budka, Barbara Dolniak, Kamila Gasiuk – Pihowicz, Cezary Grabarczyk, Riad Haidar, Klaudia Jachira, Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Kropiwnicki, Krzysztof Mieszkowski, Agnieszka Pomaska, Dariusz Rosati, Grzegorz Schetyna, Jarosław Wałęsa i cały klub KO. W sumie 132 posłów – wszyscy obecni na głosowaniu.

To nie jedynie „patrioci” (wg Trybeusa i Rebeliantki) w polskim Sejmie.

ZA POLSKĄ (wg wspomnianych blogerów) byli też Włodzimierz Czarzasty, Andrzej Rozenek, Joanna Senyszyn, Joanna Scheuring – Wielgus, Krzysztof Śmiszek, Adrian Zandberg i prawie cały klub poselski Lewica. Odnotujmy, że czworo posłów z tego klubu nie mogło się zdecydować – są za Polską, czy przeciw? i dlatego wstrzymali się od głosu.

 

Tak więc wiemy już, kogo Rebeliantka i Trybeus uważają za patriotów.

 

Wymieńmy więc Antypolaków, kombinujących, jak tu oddać nasze kopaliny amerykańskim Żydom (wg wspomnianych blogerów oczywiście.).

Wiadomo, kto… Barbara Bartuś, Mariusz Błaszczak, Tadeusz Cymański, Barbara Dziuk, Zbigniew Girzyński, Piotr Gliński, Małgorzata Gosiewska, Jarosław Gowin, Jarosław Kaczyński, Mariusz Kamiński, Marek Kuchciński, Joanna Lichocka, Antoni Macierewicz, Bolesław Piecha, Jacek Sasin, Andrzej Sośnierz, Jacek Świat, Elżbieta Witek, Zbigniew Ziobro i cały klub poselski PiS. Łącznie 235 posłów.

 

Ale to nie jedyni, zdaniem Rebeliantki i Trybeusa, zdrajcy Polski.

 

Prócz „syjonistyczno-lewicowego PiS” przeciw interesom Polski bronionym przez lewicę wystąpili także… posłowie Konfederacji.

Za poselskim projektem ustawy z dnia 23 stycznia 2020 r. zmieniającej ustawę o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw głosowali:

Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Artur Dziambor, Krystian Kamiński, Janusz Korwin – Mikke, Jakub Kulesza i Dobromir Sośnierz.

Tylko jeden poseł zawahał się i wstrzymał od głosu – Konrad Berkowicz.

 

Czy trzeba jaśniej? Rebeliantka wyzywająca innych od „agentów lewicy” itp. tak naprawdę jest jej zaprzedana.

Tak samo Trybeus.

 

W czyim więc interesie rozpętano gównoburzę w sprawie ustawy z dnia 23 stycznia 2020 r. zmieniającą ustawę o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw?

Pytanie retoryczne.

 

Lewica dysponuje niezbędnym doświadczeniem w manipulowaniu społeczeństwem.

 

Czy za tekstem Trybeusa czai się Czarzasty lub/i były z-ca Urbana w NIE Rozenek?

 

Nie czas teraz na dochodzenie prawdopodobnych powiązań neonowego trola. Może Trybeus bierze kasę, może jest tylko leninowskim pożytecznym idiotą.

To jednak nie zmienia faktu, że oboje (tzn. on i Rebeliantka) tak naprawdę propagują lewactwo, atakując chamsko i bezpardonowo patriotów.

 

Bądźmy czujni!

 

16.02 2020

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (15 głosów)

Komentarze

Mowisz: 

"Za ustawą w wersji proponowanej od samego początku przez PiS głosowało aż 243 posłów."

Byly to osoby z PiS, ktore wymieniles  "i cały klub poselski PiS. Łącznie 235 posłów."

Oprocz tego

"Za poselskim projektem ustawy z dnia 23 stycznia 2020 r. zmieniającej ustawę o zmianie ustawy – Prawo geologiczne i górnicze oraz niektórych innych ustaw głosowali:  Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Artur Dziambor, Krystian Kamiński, Janusz Korwin – Mikke, Jakub Kulesza i Dobromir Sośnierz."

Wynika z tego ze Konfederacja - poparla PiS w przeglosowaniu tej ustawy.

Nie znam Prawa Geologicznego i Gorniczego, a przede wszystkim tresci Ustawy zmieniajacej to prawo, by moc osadzic jej sprzecznosc, czy zgodnosc z interesem Polski. Projekt tej ustawy byl autorstwa PiS i oni powinni ponosic konsekwencje zmian w Prawie Gorniczym. Glosy siedmiu poslow Konfederacji, nie wchodza tu w rachube. 

Tylko nie rozumiem dlaczego Konfederacja jest zawsze zla?  Bez wzgledu na to czy popiera, czy tez jest przeciwna propozycjom PiS. 

Twoje osobiste, personalne wycieczki w stosunku do adwersarzy, pomijam.

Vote up!
4
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1618900

Piszesz, że nie znasz przegłosowanej ustawy, chociaż wystarczy pogrzebać w necie i znaleźć "aż" trzy zdania nt, co dowodzi wyjątkowego lenistwa umysłowego.

Zapewne nie znasz także lewicowego amoku, w który to wpisał się Trybeus i Manipulatorka?

Skoro tak, to po co w ogóle silisz się na koment?

 

Ps. Jak zaczniesz kiedyś pisać własne teksty to pokażesz innym, jak należy pisać  polemicznie bez "personalnych wycieczek". Nobel gwarantowany. ;)

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1618912