Więcej Stefana!

Obrazek użytkownika hobo
Kraj

W ciągu ostatnich dwu dni  jakimś zrządzeniem losu codziennie trafiałem w TV na posła Niesiołowskiego. Jest on dla mnie przykładem na to że jest prowadzona krecia robota przeciw PO. Nie spodziewałem się tylko że tę robotę prowadzą nasze wspaniałe media.

Nie dość że nie przypominam sobie aby któryś z dziennikarzy zadał mu jakieś poważne pytanie   np. na temat obronności  (jest wszak przewodniczący odpowiedniej komisji) to jeszcze wmanewrowują go w komentowanie spraw bieżących wiedząc z góry jak przypuszczam co powie. W konsekwencji powoduje to już u widzów odruch wymiotny , bo jak często można oglądać tej kiepskiej jakości show. Jednym słowem więcej Stefana w mediach a szacunek do polityków jeżeli jeszcze jakiś jest, dalej bedzie spadał.

Już nawet nie bawi to jak facet niby z wyższym wykształceniem, ba tytułem profesorskim, używa ciagle tych samych sformułowań. To tak jak słuchać pozytywki z tą samą melodią. Tym razem dostało się biskupom którzy znależli się w komitecie honorowym marszu 13.12. Rozpędził się na tyle że padły słowa o hańbie i Targowicy. Ponieważ szybciej mówi niż myśli opamiętanie przyszło po chwili i zacytował nawet fragment Kazania na Górze. Dziwne tylko że nie znajduje w nim nic dla siebie, bo nie wydaje mi się aby promieniował miłością do bliżnich .

Podzielił się też wrażeniami z wprowadzenia stanu wojennego, otóz nie było tak żle. Na początku tylko omal nie zamarzł bo Nyska którą go wieżli była  nie ogrzewana. Potem było już tyko lepiej a pod koniec nawet komfortowo; miłe towarzystwo fajne miejsce , lepiej niż FWP.. Biedaczek może do tej pory nawet nie wie że były jakieś ofiary.

I tak jak początkowo , zniechęcony postawą PiS-u w wyborach myślałem żeby na marsz nie iść, tak teraz pójdę.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:18)

Komentarze

że zmieniłeś wcześniejszą decyzję, mam nadzieję, że ci, którzy wcześniej pisali o bojkocie też zmienili zdanie. Polonia w różnych częściach Świata, też będzie demonstrować przed ambasadami i konsulatami, mnie tam też nie zabraknie.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1454750

Nie brakuje nam takich " szemranych bohaterów" jak Wałesa, Niesiołowski czy Frasyniuk. Dziwi mnie tylko ich brak pokory i pewność siebie, bo przecież nie wszystkie karty zostały już odkryte...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

hobo

#1454783

wychodził z kościoła - po spowiedzi i nogę był złamał...a zdjęcia odpowiednie, z tej przygody, na swoim oficjalnym profilu w serwisie: wykop.pl osobiście zamieścił...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1454868

rzeczywiście gdyby był jeszcze jeden Stefan N. w PO mieliby me(n)dialny kłopot. A tak - jaki koń jest każdy widzi. Do 13-go Stefana N. będzie dużo więcej w tv bo dostał przepustkę ze szpitala. No cóż lekarze też zasługują na chwile oddechu...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1454754

 
 "Fraszka na mirabelkę" i oszustów

 

Dziurawy Stefek - mirabelka,

TO
 znak firmowy PeO.

Partia miłości ! - widzisz Stefka.

Już wiesz !

to oszuści są:

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1454769

Tego chorego osobnika na wściekliznę pełnego  nienawiści do ludzi wykorzystuje sie w sposób cyniczny przez bandę rządzącą w III RP. Otóż dzięki takiemu jęzkowi i takim zachowaniom PO doszło do władzy i jej się trzyma. Tworzenie podziałów i szerzenie nienawiści między ludźmi było i jest niekiedy skuteczne. Wystarczy prześledzić hitleryzm, stalinizm i bolszewizm. Zwolenników nie brakowało. W dzisiejszej III RP wcale nie mała część ogłupionego społeczeństwa chętnie ogląda takie spektakle i dlatego media mętnego nurtu zyskują oglądalność fundując seanse nienawiści. Przypominam, że Hitlera w pewnych okresach czsu popierało popnad 90% społeczeństwa niemieckiego, Stalina podobnie, a i w PRL-u nie brakowało poparcia dla Urbana i innych pyskaczy służących władzy. Sądzę jednak, że środowiska niezależne powinny ignorowac ich wypowiedzi, nie pokazywać i o nich nie wspominać. Niech funkcjonują wśród swoich!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1454795

silne i niezalezne media taki ostracyzm na pewno by coś znaczył. Co innego jest też wchodzenie w dyskusje z takim człowiekiem i tu rzeczywiście posłowie PiS-u powinni odmawiać udziału we wspólnych programach , a co innego pisanie o nim.Może niektórym da to do myślenia i w następnych wyborach już na niego nie zagłosują. Ja po prostu wyrażam swój sprzeciw przeciw obecności takich ludzi w polityce.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

hobo

#1454802

Co Wy chcecie od tego "dziurawego stefka".Jak byśmy w młodości jedli tylko szczaw i mirabelki to też by nam mózg sfermentował. To dlatego biedaczyna umie tylko pluć kwasem. Cud Boży jak on tego profesora zrobił ,może fermentował etapomi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1454819

to tez nazwać "skrajnego, ekstremalnie agresywnego" mówcy. Tworzy pewien punkt odniesienia, przy jego wypowiedziach, jakiekolwiek wyrażenie opinii przez innego POlityka, nawet dość agresywne czy malo eleganckie, jawi się jako wypowiedz stonowana i umiarkowana.

No ale nie jest tylko tym skrajnym, ktorego agresywnosc, pozwala bardziej lemingom utozsamic sie z "umiarkowanymi" POlitykami. Jest,  takze swego rodzaju drogowskazem dla "nerwusów" (lemingów emocjonalnych), ktorzy "juz nie mogą znieśc pisomocherów". "Zlego policjanta" na ogól sie nie lubi, ale ten jest pokazywany przez media jednak nieco "sympatyczniej". Jako  ":impertynent, ale nasz impertynent":)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1454988