Czy ze Stefkiem wszystko teges?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

10 grudnia 2009 Stefek w Sygnałach Dnia bawił na salonach i sypał swoimi "mądrosciami".
Nic nowego powiecie, bo Stefciu robi u Donka i w jego celofanowej zbitce za rympałę i pałkarza a patriotycznym obowiązkiem zombi z tej zbitki jest wyeliminowanie PiS-u jako partii mogącej dorwać się do władzy .
Metody wszelkie są dozwolone zarówno przez jedynie słusznego wodza Donka jak i przez wielu cyngli medialnych i salonowców.

Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski uważa, że trzeba poczekać na staranniejsze zbadanie sprawy prośby Wojciecha Jaruzelskiego o radziecką interwencję. Dokumenty, świadczące o tym, że generał Jaruzelski miał przekonywać Rosjan do interwencji wojskowej w Polsce w grudniu 1981 roku opublikowano w grudniowym biuletynie IPN.

Polityk Platformy Obywatelskiej zasugerował w "Sygnałach Dnia" w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że zwiększona aktywność Instytutu Pamięci Narodowej w ostatnich dniach wiąże się z planami zmiany ustawy o IPN. Zdaniem Niesiołowskiego, IPN powinien przede wszystkim zająć się ściganiem zbrodniarzy stalinowskich, a nie, na przykład szukaniem materiałów obciążających Lecha Wałęsę. Wracając do sprawy Jaruzelskiego, Niesiołowski wyraził opinię, że bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie, czy w 1981 roku Polska mogła wyjść spod radzieckiej kurateli.

Wicemarszałek broni Czumy

Wicemarszałek uznał za bezsensowne ataki posłów PiS na szefa komisji śledczej do spraw nacisków na organy państwa, Andrzeja Czumę. Zarzucił posłom Prawa i Sprawiedliwości Marzenie Wróbel i Arkadiuszowi Mularczykowi, że blokują pracę komisji, ciągle wywołując awantury. Zdaniem Niesiołowskiego Czuma, który jest bardzo dobrym przewodniczącym, bardzo spokojnie reaguje na zachowanie posłów PiS.

Stefan Niesiołowski uważa, że komisja śledcza do spraw afery hazardowej może działać bez posłów PiS. Wicemarszałek Sejmu zarzucił Prawu i Sprawiedliwości, że blokuje pracę komisji, odmawiając wyznaczenia nowych kandydatów do niej.

Polityk Platformy Obywatelskiej podkreślił, że odwołanie PiS-owskich członków komisji, Beaty Kempy i Zbigniewa Wassermanna, było zgodne z prawem. Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość chce wywołać dyskusję o udziale swych posłów komisji, by odwrócić uwagę od uwikłania swych polityków w sprawę ustawy hazardowej. Zdaniem Niesiołowskiego, PiS powinno wyznaczyć do komisji innych posłów na miejsce Kempy i Wassermanna.

http://www.polskieradio.pl/jedynka/sygnalydnia/?id=20739

To ja wobec tego pytam:

Czy ze Stefkiem wszystko teges jest?

A może juz całkowicie zwariował od nadmiaru tego celofanu ?

Brak głosów

Komentarze

wejdzie do historii jako warchoł IIIRP, de facto służący interesom wielkich Niemiec, Rosji i Brukseli.
Jego nazwisko będzie symbolem upadku demokracji w "IIIRP Adama Michnika" (J. Żakowski).
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#40021