O tym będą pisać w podręcznikach dla prawników

Obrazek użytkownika hobo
Kraj

Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek wyrok sądu był wyższy od tego jakiego żąda prokurator, ale jak życie pokazuje  dla miłościwie panującej koalicji nie takie rzeczy są możliwe. Tylko proszę czytających: nie mówcie tu o niezawisłości sądów, takie bzdety zostawmy Stefanowi N, który nota bene zapomniał że Tusk utrzymywał Kamińskiego na stanowisku szefa CBA prawie dwa lata.

Widać popłoch w kurniku ale jednocześnie wielką determinację aby raz zdobytej władzy nie oddać nigdy. Jest to grożne bo nie cofną się przed niczym ale może to właśnie "da ostrogę" PiS-owi do bardziej zdecydowanych wystąpień a nie tylko do spacerów dla zdrowia Alejami Ujazdowskimi. Może też wreszcie powstanie masa krytyczna w społeczeństwie i powiozą to towarzystwo na taczkach. Chciałbym tego jeszcze doczekać, bo nie wyobrażam sobie aby było tak jak w Meksyku gdzie przez całe pokolenie rządzi jedna partia a opozycja nawet nie myśli o przejęciu władzy.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

fakty

 

po jaką cholerę te fakty

komu potrzebne coś takiego...

one w ogóle nie interesują

neostalinowskiego sędziego...

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1471957

wymiaru sprawiedliwości: " sędzia na telefon"

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

hobo

#1471977

A chodzi najpewniej o usługę na telefon, świadczoną w pełnym zakresie, przez resortową agencję towarzyską dla mocno nagrzanych sędziów?!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1471983