Lewicowa wrażliwość

Obrazek użytkownika hobo
Kraj

Redaktor Paradowska , którą trudno posądzić o prawicowe konotacje nie żałuje upadających firm. Nie żałuje firm więc i los zwalnianych pracowników jest jej raczej obojetny. Szukam więc w newsach czy dla równowagi któryś z tuzów naszej lewicy nie zabłysnął jakimś szlachetnym czynem .Czy na przykład gorzelnik z Biłgoraja nie zafundował leczenia któremuś z dzieci które zostały odesłane z kwitkiem z Centrum Zdrowia Dziecka.?

Jednak nie. W sumie nawet mnie to nie dziwi. Nie chodzi juz o to że lewicowcy którzy z definicji troszczą się o nas nawet wtedy kiedy sobie tego nie zyczymy nie zgłaszają uzdrawiajacych projektów uchwał dotyczacych poprawy gospodarki, likwidacji bezrobocia czy poprawy sytuacji w słuzbie zdrowia. Trudno tego od nich oczekiwać , pracowali przecież całe lata aby uwłaszczyć się na panstwowym majątku.Jednak kiedy zestawiam informacje ile to miliardów zaoszczędził NFOZ na lekach, z akcją palikotowców na fundusz kościelny to mam odruchy wymiotne.

Czy znajdzie się jakiś prawdziwy lewicowiec , nie będę wymieniał nazwisk ale nie są ludżmi ubogimi więc może wyślą choć kilka szlachetnych paczek?

Ocena wpisu: 
Brak głosów