Za Konstytucją III erpe ca 6,3 mln. głosów, za PiS ponad 8 mln

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jesteśmy po wyborach, wiemy ile głosów dostały poszczególne komitety. Komitet PiS dostał ponad 8 mln. głosów, podczas gdy na Konstytucje III erpe w 1977 r głosowało ca. 6,3 mln osób.

To , że w referendum konstytucyjnym nie brało udziału ponad 50% uprawnionych do głosowania a za Konstytucją głosowało lekko ponad 51% uprawnionych do głosowania, świadczy o tym, że ta Konstytucja, z którą latają totalni jest trochę z nieprawego łoża.

Skoro totalni traktują Konstytucje jak świętego Graala , to co powiedzieć o wynikach głosowania, w którym rządząca partia dostała prawie 2 mln głosów więcej niż 4 lata temu.

Kapusie i donosiciele głosili, że w Polsce jest niemal dyktatura, że nie ma demokracji, a tu patrzcie polskiej demokracji może się uczyć w wielu krajach , które z podpuszczenia przez naszą krajową Targowice, krytykują Polskę.

To, że do sejmu dostali się takie dziwaki i cudaki jak pani Jachira, poseł z mopem na głowie pan Mieszkowski, pani żywa gotówka Hartwig, która będzie musiała złożyć oświadczenie majątkowe i okaże się jaka ona jest biedna, ale również weszli do sejmu bo mają nazwisko Adamowicz, jak śp. prezydent Gdańska, z którego zrobiono męczennika, a który wg. Neumanna miał mega twarde zarzuty i mógłby w każdej chwili być wyprowadzony w kajdankach.

Taka jest demokracja, której wg. donosicieli i kapusiów na Polskę do Brukseli nie ma.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)