Hitler miał Waffen SS, PE ma polskich zdrajców.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Hitler miał Waffen SS, PE ma polskich zdrajców.

Należy zwrócić uwagę, że sowiecki ZSRR miał swoją agenturę prawie we wszystkich państwach a były nią partie komunistyczne, które miały swoją centralę w Moskwie, powstała  w dniach 2–6 marca 1919 roku. Została ona założona przez 19 ]]>partii komunistycznych]]>, a wśród nich także ]]>Komunistyczną Partię Polski]]>.

Wielu komunistów polskich w tym duża ilość Polaków pochodzenia żydowskiego była po prostu agentami , którzy  wykonywali polecenia Kominternu i działali przeciwko Polsce, a po 1945 r., po oddaniu Polski przez zachodnich aliantów w ręce nowego okupanta ZSRR mogli przekuwać w czyn, zalecane im przez Komintern zadania.

Do Polski przyjechało ponad 100 tys. krzewicieli nowego socjalistycznego ładu, wraz z rodzinami. Żeby się nie odróżniać pozmieniali nazwiska np. z Mordka na Morozowski, Stolzman na Kwaśniewski, z Goldberga na Różański, itd.  

Potomkowie nawet trzecie pokolenie tych co przyjechali na ruskich czołgach dalej działają przeciwko Polsce.

W czasie II WŚ zostały stworzone ochotnicze oddziały nazwane Waffen SS, które zafascynowane ideologią hitlerowską walczyli zbrojnie wspólnie z Wermachtem przeciwko aliantom. Te oddziały w liczbie kilkuset tysięcy składały się ze wszystkich narodowości  okupowanej przez Niemców Europie, co ważne, oprócz Polaków.

Czasy się zmieniły, Polska w 2004 r. wstąpiła do UE i wszystko było cacy, chociaż należy przypomnieć, że w Austrii i Niemczech  do 2011 r. był zakaz legalnej pracy dla Polaków w tych krajach.

Jak już wspomniałem  do 2015 r. Polska była cacy, rządzący Polską m.in.: Tusk, za poklepanie po plecach zgadzali się na wszystko co nakazała Bruksela, patrz Berlin.

Ponoć polski premier Tusk, za wiernopoddańczą „ służbę” Merkel w 2014 uciekł z Polski i w nagrodę  został „królem Europy” czasami pełniąc rolę szatniarza dla Junckera.

Ale wszystko co dobre dla Niemców kiedyś się kończy, tak stało się w 2015 r. kiedy to PiS wygrał samodzielnie demokratyczne wybory, by powtórzyć ten sukces w 2019 r. W zamyśle założycieli UE, Unia miała się stać związkiem niezależnych państw o swobodnym przepływie osób, kapitału. towarów, usług.

Ale najsilniejszemu gospodarczo państwu Unii, Niemcom, to nie w smak, po co komu związek niepodległych państw, jak można Europę sfederalizować pod „ światłym” przywództwem Berlina i Brukseli, która i tak chodzi na  pasku Berlina.

Ponieważ w Europie prawie we wszystkich krajach należących do UE rządzą socjaliści lub socjaldemokraci, w którym to graj, oprócz dwóch krajów Węgier i Polski, w jakimś sensie Czech i Słowenii.

Ponieważ Polska jest największym krajem z tych, które w 2004 r. dołączyły do UE ale obecny rząd Polski nie  jest tak spolegliwy jak rząd PO-PSL i dba o interesy Polski i Polaków w pierwszej kolejności.

Tak jak ZSRR miał  Komintern, Hitler Waffen SS, tak PE ma polskich europosłów, de facto zdrajców Polski, którzy często gęsto występują przeciwko swojej Ojczyźnie, głosując np. za zablokowaniem pieniędzy na FO, powołując się na mityczną praworządność, niedokreśloną w żadnym traktacie.

Domniemam, że u większości europosłów część naszych europosłów głosujących przeciwko swojemu krajowi wzbudza obrzydzenie, ale skorą są użytecznymi idiotami, to ich tolerują.

Jak wspomniałem w Waffen SS byli przedstawiciele  wielu krajów, oprócz Polaków, w PE, przeciwko swojemu krajowi jako jedyna głosuje część polskich z list KO, a gdyby „pogrzebać w ich życiorysach” to na pewno część z nich to potomkowie tych co przyjechali na ruskich czołgach.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Nie przyjechali na czołgach tylko przybywali w specjalnych eszelonach NKWD. Tylko wg świadectwa ówczesnego wicepremiera II rządu tymczasowego PRL St. Mikołajczyka , przedstawionego we wspomnieniach pt. „Polska zgwałcona”, tylko do jego ucieczki z okupowanej Polski, tj od lipca 1945 do stycznia 1947 roku, tymi eszelonami przybyło w charakterze poP-ów (pełniący obowiązki Polaków) , 400 tys  tzw. Żydów.W ocenzurowanych, i krajowych wydaniach tej książki także w 3-ciej RP, całość informacji na temat onych Żydów , kolonizujących „Polskę Ludową”, usunięto! A przecież z powodu ucieczki Mikołajczyka , dalszego procederu imigracji onych poP-ów, nie zaniechano. Taki np. L. Rywin przybył z rodziną z ZSRS do PRL w 1959 roku …

 

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

E.Kościesza

#1641193

"Przyjechali na ruskich czołgach" to jest przenośnia , poza tym masz rację.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1641210