Grodzki i Adamowicz jak Łaszcz za I Rzeczpospolitej

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Grodzki i Adamowicz jak Łaszcz za I RzeczpospolitejMyślę, że niektórym parlamentarzystom PO marzy się I Rzeczpospolita , kiedy to przedstawiciele szlachty mieli w głębokim poważaniu wyroki sądów.

Jednym z bardziej znanych warchołów i zagończyków, był strażnik Wielki Koronny  Samuel Łaszcz, jak podają niektóre źródła miał 270 wyroków skazujących go na ]]>banicję]]> i ]]>infam]]>ię.

Oczywiście warchołowi Grodzkiemu dużo brakuje do warchoła Łaszcza, ale blokowanie ponad 360 dni głosowania nad uchyleniem immunitetu  Grodzkiemu przy czynnym wsparciu senatora Borusewicza, który nie chce dopuścić do głosowania o czymś świadczy.

Warcholstwo Grodzkiego przy wsparciu PO, daje Grodzkiemu mandat do tego, że wydaje mu się, że może sobie bimbać z Prokuratury.

Człowiek, którego wiele osób oskarża o branie łapówek od pacjentów, poczuł się tak „silny”, że oskarżył  rząd Polski finansowanie Putina.

Wg. Konstytucji politykę zagraniczną prowadzi Prezydent wspólnie z rządem, ale Koprtnik ma to w d….. To , że polskiemu rządowi dziękuje Prezydent Ukrainy, MSZ, MON , itd. dla tego syna ubeka nie ma znaczenia, on robi wszystko, żeby zaszkodzić polskiemu rządowi, nawet na podstawie wyimaginowanych oskarżeń.

Niestety  wśród Polaków są tacy jak Pilecki, których jest zdecydowana większość ale i są tacy jak menda Grodzki.

Inną osobą działających w stylu Łaszcza jest inna postać z kręgów PO, kobieta zwana „wesołą wdówka” czyli Magdalena Adamowicz.

Ona nie ma takich możliwości jak Grodzki, stąd postanowiła działać z innej „mańki”. Postanowiła chorować, od ponad roku „spadają” wszystkie terminy wyznaczone przez sąd, przesyłając co rusz zwolnienie lekarskie, należy zaznaczyć, że  Adamowicz do Brukseli jeździ bez zahamowani a, ale cóż tam są ojro, w Polsce natomiast musi się tłumaczyć w sądzie, dlatego wybrała inną drogę działania na Łaszcza , co łączy te dwie metody?, ano to, że obydwoje mają prawo w d……

 

]]>https://ingremio.org/2019/04/pan-laszcz-i-jego-plaszcz/]]>

]]>https://szczecin.tvp.pl/59291857/tomasz-grodzki-uderza-w-polske-zapowiedz-wniosku-o-odwolanie-marszalka-senatu]]>

]]>https://gdansk.tvp.pl/58662948/wniosek-o-zbadanie-stanu-zdrowia-magdaleny-adamowicz-przez-bieglych]]>

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (5 głosów)

Komentarze

   Witaj! Wszystko do czasu, aż ucho od dzbana się urwie..., a mniemam, że tak się stanie.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1642826

Oby.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1642840