Nowy zarząd PO, kilka osób i kilka przykładów

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W nowym zarządzie krajowym PO,  który powołał nowy furer tej partii Borys Budka, jest kilka tuzów, o których warto napisać kilka słów.

Zacznijmy od  pani Leszczyny, która jest z wykształcenia polonistką, a w rządzie PO została wiceministrem finansów i za swojego ministrowania wymyśliła loterię paragonową, dla uczestników tej loterii nagrodą był samochód, który wśród setek uczestników dziwnym trafem wygrała  koleżanka pani Leszczyny.

Dzisiaj są Walentynki to dalej o paniach: następną jest pani Okła Drewnowicz, której mąż zajumał ca. 7 mln zł VAT i w myśl zasady Neumanna , że dopóki jesteś z nami nic ci nie grozi w myśl tej zasady mąż tej pani dostał zawiasy, a każdy Polak siedziałby w więzieniu.

Dalej pani Pomaska, kolejna gwiazda” tym razem z Gdańska, która w czasie sesji parlamentarnej w polskim sejmie ostentacyjnie podarła Deklaracje Suwerenności.

Kolejny „as ’’ to poseł  Nitras ksywka kreska, nie będę tłumaczył skąd ta ksywka, ale pewnie czytający domyślają się dlaczego? 

No i na koniec  pan Tomczyk, który  był rzecznikiem rządu Ewy Kopacz ,mówił , że jesteśmy gotowi na przyjęcie każdej ilości muzułmanów, z Bliskiego Wschodu. 

Żeby Tomczykowi nie było smutno , jego szefowa Ewa Kopacz też jest w zarządzie.

Taką to wesołą drużynę  nazwał zarządem PO, którą skompletował Borys Budka, po przejęciu schedy po Grzegorzu Schetynie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)