7 szczątków  różnych ciał w trumnie gen. Kwiatkowskiego i 5 innego gen.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Zastanawiam się co ten babsztyl o nazwisku Kopacz robi jeszcze w polityce. Po kolejnej ekshumacji gen. Kwiatkowskiego okazało się, że w jego trumnie znajdują się jeszcze szczątki kilku innych osób, które zginęły w katastrofie w Smoleńsku.

Kim są barbarzyńcy ze wschodu wiemy, ale zapewnienie minister polskiego rządu, że trumny nie będą w Polsce otwierane, spowodowały u Rosjan wybuch nieokiełznanego chamstwa i barbarzyństwa wraz z brakiem szacunku dla ofiar.

Ciała ofiar traktowano nieludzko w sposób nieznany w Polsce i cywilizowanej Europie, pakowano do worków i wrzucano do trumien jak worek kartofli.

Mafia, która rządziła wówczas w Polsce pod przewodnictwem don Tuska, nakazała swoim caporegime,  którzy byli ministrami  min. Kopacz, Arabski, Sikorski, itd. na takie a nie inne załatwienie sprawy.

Dopiero teraz po 7 latach wychodzą „ owoce” współpracy z rosyjskimi  patomorfologami  „ ręka w rękę” w postaci szczątków innych ofiar w trumnach generała Kwiatkowskiego, ale również generała Potasińskiego, ale nie tylko ich.

To nie kto inny tylko don Tusk, mówił, ze bierze za wszystko odpowiedzialność. To chyba dlatego don Tusk wyznaczył TW „ Znak” Boniego , jako ministra do kontaktów z rodzinami ofiar, a ów TW „ Znak” namawiał do kremacji ofiar, chyba po to, żeby ukryć barbarzyństwo Rosjan i niekompetencje  min zdrowia Ewy Kopacz.

Powtarza  się scenariusz awansów za zbrodnie urzędnicze po tragedii smoleńskiej, gen BOR Janicki dostał gwiazdkę generalska, a wierna służebnica Tuska prowincjonalna lekarka, dochrapała się funkcji marszałka sejmu a później po ucieczce don Tuska do Brukseli , by w końcu stać się premierem RP. Ot taka kariera Nikodema Dyzmy w damskim wydaniu.

Osoby winne, powinny odpowiedzieć za swoje role, które odegrały w całej historii związanej z katastrofą i czyny popełnione po niej.

]]>https://www.tvp.info/31000025/szokujace-odkrycie-po-ekshumacji-gen-kwiatkowskiego-siedem-lat-mnie-oklamywano]]>

]]>https://wpolityce.pl/smolensk/341847-jak-mogliscie-do-tego-dopuscic-jak-mozna-to-bylo-zrobic-wlasnie-jemu]]>

]]>http://wpolityce.pl/smolensk/341913-oburzajace-slowa-ewy-kopacz-do-rodzin-smolenskich-byloby-dobrze-zebyscie-umiescili-dla-mnie-w-internecie-jakies-podziekowanie]]>

]]>https://wpolityce.pl/smolensk/341967-szokujace-doniesienia-ws-ekshumacji-fakt-w-trumnie-kolejnego-generala-znaleziono-szczatki-czterech-innych-ofiar]]>

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Tylko wieloletni pobyt w ZK dla PO-mafii Tuska powinien być odpowiedzią państwa polskiego na nikczemność i zakłamanie...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1540885

Zasadniczo się z Tobą zgadzam, dodałbym do tego ciężkie roboty.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1540934

Witam. Długo zastanawiałem się nad podejściem wymiaru sprawiedliwości do ,,karierowiczów,, ekipy don Tuska.

Dzisiaj już wiemy, że za sponsoring partii PO, Angela i cała zgraja ,,kochających Polskę sąsiadów zza Odry ,, otrzymała od tych POprawnych przy władzy wiele. Prawie sprzedali Polskę w ich łapy. Niemiecki udział bankierów w polskim rynku to ponad 50%, prasa i stacje radiowo telewizyjne też nie pozostawiają nam złudzeń swoim szwargotaniem przeciw Polsce. Pranie mózgów odbywa się każdego dnia. Takie kreowanie poprawnego myślenia. Mamy w sobie jako Polacy jednak taką cechę charakteru, której inne nacje nie posiadają. Bunt wewnętrzny. I ci uczciwi właśnie, sprawujący dzisiaj urzędy państwowe powoli i skutecznie odcinają pępowinę przez którą wyciekały z Polski miliardy złotych. Cały układzik kolonizacyjny zaczyna się chwiać i jest z każdym dniem mniej dochodowy dla niemieckich kolonizatorów XXI wieku. Utrata tych finansowych wpływów przyśpieszyła powstanie KOD-u i wewnętrznej próby rozbicia Polski. To ich ostatnie podrygi przed rozpadem tej piramidy finansowej jaką jest EU. Dzisiaj  Anglia pokazała im środkowy palec, jutro może być to Polska, Węgry, Słowacja. Mamy grupę wyszehradzką  i ta będzie  ostoją dla państw europy środkowej. Sięgamy na wschodnie rynki. Reaktywowane są stocznie. Polska powoli wstaje z kolan. I teraz właśnie jest czas na wytoczenie dział. Serię pokazowych procesów dla zdrajców Polski. Tuski, Kopacze, Urbany,Sikorscy,Palikoty, Pawlaki, Szechtery i inne farbowane icki niech się zaczynają bać.Cierpliwości.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1540953

Moim zdaniem, jeżeli nikt z tego bandyckiego układu PO-PSL nie zostanie skazany, to będzie przegrane państwo.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1540965

To nie obraz rosyjskiego dziadostwa, czy nawet niemal na pewno złej woli, gdyż tam to akkurat normalka. Te haniebne, odrażające zdarzenia z pochówkiem ciał polskich generałów Kwiatkowskiego i Potasińskiego oraz wielu innych osób, to obraz upadku III pomrocznej RP! Hanba Prezydencie Komorowski! Wieczna hańba Premiero Kopacz! Hanba dla rządów PO-PSL! Tego nie wolno zapomnieć nigdy! Doskonale rozumiem wdowę generałową Kwiatkowską: "Chce mi się krzyczeć na cały świat!" To tak bowiem polskie państwo dba o honor swoich najlepszych żołnierzy?! To tak traktuje się wdowy po polskich oficerach, wdowy generałowe?!

Każdy normalny człowiek rozumie i dobrze to rozeznaje, że armia polska w tych oto, tak kompromitujących rządy PO-PSL wydarzeniach, otrzymała bolesny policzek w twarz. I to nie jest żadna żałosna, moja prowokacja, to jest trudna, ale konieczna prawda. Tak bowiem ciał polskich oficerów w czasie pokoju, bez odpowiedniej riposty, nikt jeszcze nie traktował, tak bowiem wdów i rodzin polskich oficerów, zasłużonych ojczyźnie, nigdy jeszcze bez przykładnego ukarania, tak oto nie niszczył i nie hańbił! To co się stało, to przechodzi ludzkie pojęcie! Dlaczego jeszcze nie słyszę, że ambasador Rosji został wezwany pilnie na dywanik przed Ministra Waszczykowskiego?! Czyńmy tak dalej, a znów zostaniemy niewolnikami obcych najeźdźców, bo kto nie szanuje siebie samego, tego inni również szanować nie będą na pewno. Niech nas Bóg broni przed ludźmi pokroju Tuska, Komorowskiego, Kopacz i tym podobnych, żywo odpowiedzialnych przed narodem polskim za to co się na naszych oczach stało. Pozdrawiam Andy51

Vote up!
2
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1540977

Za I Rzeczpospolitej wołaliby , na pohybel zdrajcom.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1541179

za "wkład w śledztwo smoleńskie", za generalskie gwiazdki i awanse dla pierwszych szuj z NPW i OPW. 

O niezgodnym z konstytucją RP przejęciu władzy prezydenckiej nawet nie wspominam - cały ówczesny TK powinien siedzieć  w pudle za to, że siedział cicho 10 kwietnia  2010 r.! 

Kiedy degradacja Parulskiego i jego kapciowych grajcarków?

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1540981

I cała mafia POlszewicka z TuSSkiem na czele PO kłamczuchę Smoleńską Kopacz. 

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540985

I cała mafia POlszewicka z TuSSkiem na czele PO kłamczuchę Smoleńską Kopacz. 

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1540986