Subiektywna ocena nowych zastępców Tuska

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Subiektywna ocena nowych zastępców Tuska
Opposition fuhrer Tusk wybrał swoich zastępców w ilości 10 osób, co prawda brakuje ich do ilości zastępców w Nowej Lewicy (14) ale wszystko jest przed PO.
Pozwolę sobie subiektywnie scharakteryzować  tych zastępców.

Małgorzata Kidawa-Błońska – prawdziwa prezydenta, która miała 3% poparcia w wyścigu prezydenckim i PO musiała ją w panice podmienić na Trzaskowskiego, zasłynęła powiedzeniem , gdyby natura chciała sama by przekop Mierzei Wiślanej zrobiła.
Izabela Leszczyna pani od wychowania początkowego w szkołach, główna finansistka i ekonomistka PO, zasłynęła zorganizowaniem loterii paragonowej z nagrodą w postaci s-chodu, który dziwnym trafem wygrała jej koleżanka.
Pani Małgorzata Okła Drewnowicz, żona męża, który naciągnął państwo na 7 mln zł z VAT i dostał druzgocącą karę, „zawiasy „ i 25 tys grzywny.
Ewa Kopacz specjalistka od polowania na dinozaury, szkoda słów na tą panią
Dorota Niedziela, na razie nie zabłysnęła.
Bartosz Arłukowicz k**a masz szpitla za każdym rogiem, zlikwiduj dwa i przyjdź po 500 tys. a nie po milion

Małgorzata Kidawa-Błońska, Dorota Niedziela, Izabela Leszczyna, Marzena Okła-Drewnowicz, Cezary Tomczyk, Ewa Kopacz i Bartosz Arłukowicz to nowi wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej.
Cezary Tomczyk, rzecznik Kopacz mówił , że Polska przyjmie każdą ilość emigrantów muzułmańskich, ponadto wsławił się krzyczeniem do ucha red. Pereiry przez szczekaczkę
Borys Budka znany bardziej jako Rocky 3
Tomasz Siemoniak znany z zakupu 100 tys. Tablic Mendelejewa, człowiek który myli mikrofon z latarką.
Rafał Trzaskowski „specjalista” od W-wy, znany z tego, że na W-wę za jego kadencji spadają same nieszczęścia. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)