W II WŚ Hitlerowi pomagało Waffen SS, w XXI w UE pomagają polscy zdrajcy

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W czasie II WŚ Hitler miał swoich pomagierów oprócz armii, lotnictwa i marynarki, oprócz tych formacji niemiecką  zbrodniczą machinę wojenną wspierała Waffen SS.

Do Waffen SS wstępowali ochotniczo młodzi ludzie z całej ówczesnej okupowanej Europy, zafascynowani hitlerowską ideologią.

W sumie te formacje liczyły kilkaset tysięcy żołnierzy i walczyły przy boku Hitlera do końca wojny, „wsławiając” się zwłaszcza na wschodzie Europy okrutnymi mordami.  Mordercy z Waffen SS z niektórych krajów liczyły po kilkadziesiąt tys. członków. Należy dodać że Günter Wilhelm Grass , późniejszy laureat Nagrody Nobla, tak hołubiony przez władze Gdańska, przyznał, że wstąpił ochotniczo do Waffen SS, ale przyznał się do tego dopiero po otrzymaniu nagrody Nobla.   

Jak już wspomniałem, głównie nazistowska ideologia i jej zafascynowaniem, przez młodych Łotyszy, Belgów, Holendrów, itd. spowodował, napływ do Waffen SS.

O ile „ w jakimś sensie” można zrozumieć działanie tych młodych ludzi o tyle działanie polskich zdrajców, w działaniu przeciwko swojemu krajowi wytłumaczyć się nie da tamci działali z pobudek ideologicznych, polscy zdrajcy działają z nienawiści, przeciwko legalnie wybranemu w demokratycznych wyborach rządowi.

Chęć  „dorwania” się do władzy wyłączyła im logiczne myślenie. 

Czy tylko nienawiść powoduje głosowanie niektórych europosłów wybranych przez Polaków przeciwko Polsce, trudno dociec.

Z posłów totalnych 10 głosowało za sankcjami przeciwko Polsce, warto te nazwiska zdradzieckich mord non stop przypominać, warto dodać, że oni wszyscy dostali się z list POKO z rekomendacji Schetyny: (wesoła wdówka) Adamowicz, ( pezetperowiec były premier) Belka, (homoseksualista) Biedroń, (były premier TW Karol) Buzek, (pezetpeerowiec były premier TW Carex) Cimoszewicz, (były wicepremier z zielono tęczowego PSL) Kalinowski, (proniemiecki Ślązak) Kohut, (najbardziej czerwony z tego towarzystwa pezetpeerowiec członek KCPZPR, były premier Miller, ( szurnięta) Spurek. (no i  kobieta pancerfaust) Thun.

Te nazwiska zapiszą się w polskiej historii jako obrzydliwi zdrajcy swojego kraju, które powinny być objęci infamią, ale w kraju jakim jest Polska, gdzie ca.70% mediów jest w rękach antypolskiego kapitału jest to raczej niemożliwe.

Należy dodać, że reszta trzódki chłopców Schetyny wstrzymała się od głosu, co samo w sobie jest „heroizmem” z ich strony.

W czasie, gdy u granic Polski trwa wojna lewacy z Unii z podpuszczenia polskich lewaków, przegłosowują antypolską rezolucję ,w czasie gdy do Polski przybyło prawie 2 mln. uchodźców głównie kobiet i dzieci, jest niczym innym jak wbicie Polsce przez zdrajców noża w plecy.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)