W Europie trwa atak na niepo dległe kraje, na Ukrainę i Polskę

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

24 lutego putinowska Rosja, zaatakowała niepodległą Ukrainę. Wróg zewnętrzny czyli Rosja, zaatakował Ukrainę , bo jej szef( Putin) chyba jest w takim stanie , jak Adolf przed kapitulacją Niemiec, po prostu przesunęła mu się jakaś klapka.

Putin i jego generalicja i analitycy, myśleli, że schrupią Ukrainę „ na śniadanie”, ale opór armii ukraińskiej, która okrzepła od 2014 r, zwiększyła stan liczebny i w wielu miejscach daje odpór żołdakom Putina.

Po stronie rosyjskiej są pierwsze ofiary nie tylko w sprzęcie i w sile żywej, ale również  wśród tuzów Putina, gen Gierasimow , autor „ słynnej doktryny Gierasimowa” został zdymisjonowany , kiedy to nastąpiło dokładnie nie wiadomo.

Oprócz armii ukraińskiej opór rosyjskim żołdakom stawia obrona terytorialna utworzona na kształt polskiego WOT. Do obrony licznie włączają się osoby cywilne, które gdy nie mają broni, robią „koktajle Mołotowa”, które są bardzo skuteczne do walki z pojazdami pancernymi.

Dzisiaj ponoć do szaleńca Putina dołączył dyrektor kołchozu obecny dyktator Białorusi, zwany „Baką”, którego wojska prawdopodobnie wkroczyły na Ukrainę.

Ukraina nie ma tylu donosicieli i dywersantów co Polska, jeżeli  ludność cywilna zdemaskuje i złapie dywersanta, nawet wolę nie myśleć co z nim robią.

Niestety w Europie oprócz Ukrainy atakowany jest inny niepodległy kraj, a jest nim Polska.

Atak na Polskę idzie z trzech stron; ze strony lewackiego PE, dla którego z podjuszczenia polskich totalnych zwłaszcza PO, najważniejsza jest nigdzie nie zdefiniowana „praworządność” i blokowanie pieniędzy dla Polski i sankcjami przeciwko Polsce, donosicielstwo polskich zdrajców, którzy są europosłami oraz zideologizowane TSUE , które wydaje selektywne wyroki przeciwko Polsce, co ciekawe, od wyroków TSUE, tak jak wyroków Hitlera, Bieruta, i innych dyktatorów, nie ma odwołania.   

Największą uciechę mają wysocy działacze PZPR, Miller, Cimoszewicz, Belka i Liberadzki, z poparcia PO trafili do PE i śmieją się z frajera Schetyny do rozpuku, pewnie przez przypadek wszyscy byli TW.

]]>https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rosja-zaatakowala-Ukraine-24-02-2022-8285531.html]]>

]]>https://www.tvp.info/41690800/zmodyfikowana-doktryna-gierasimowa-powrocila-retoryka-z-czasow-zimnej-wojny]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (5 głosów)

Komentarze

Cała polska totalna opozycja, bez wyjątku, to są siły wszelkich agentur wpływu posługujących się czarną propagandą, kłamstwem, oszustwem politycznym, a nawet międzynarodowymi grami operacyjnymi agresywnego napadu dezinformacyjnego. W tym kontekście przekonanie o tym, że jeśli Rosja napadnie na Ukrainę, Bruksela nałoży sankcje na Polskę, nie jest idiotyczne.

V KOLUMNA antypolskiego totalitaryzmu w niczym nie zmieniła swojego działania ani techniki dezinformacyjnej. Dzisiaj rano w czasie konferencji prasowej Charlesa Michela Przewodniczącego Rady Europejskiej oraz Mateusza Morawieckiego polskiego Premiera, pierwsze pytanie zadał dziennikarz TVN. W pytaniu był najpierw kontekst opisujący wspaniały wysiłek wolontariuszy i organizacji pozarządowych na granicy polsko ukraińskiej, a potem zasadnicze pytanie: Dlaczego rząd nic nie robi i kiedy zabierze się do działania? Nie trzeba nikomu wyjaśniać, że w tym pytaniu było kłamstwo adresowane do Charlesa Michela. Aktywna antypolska propaganda, czysta wredna dezinformacja adresowana do szefa Rady Europejskiej.

A to tylko jeden przykład.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1641711

A PAD, niestety wetuje ustawę o mediach, mój wkurw, bo na PAD głosowałem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1641716

".... i śmieją się z frajera Schetyny do rozpuku, pewnie przez przypadek wszyscy byli TW"

TW na czele z G.Schetyną, który był współpracownikiem służb wojskowych.

To dlatego "prywatyzował" sekcję koszykarską Wojskowego Klubu Sportowego "Śląsk Wrocław" za pieniądze multimilionera Zbigniewa Benbenka, właściciela holdingu "Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe" (od 2014 pod nazwą "Grupa ZPR Media" w skład którego wchodzi Radio ESKA, zakładane przez G.Schetynę za pieniądze Zb.Benbenka), w latach 80-tych jedynego prywatnego właściciela automatów do gier hazardowych i uczestnika "afery hazardowej" za czasów rządów PO-PSL, w których G.Schetyna pełnił funkcję wicepremiera, ministra spraw wewnętrznych i administracji.

W latach po 1989 roku spotykał się z mafiozami w sławnej wrocławskiej  willi Jeremiasza Barańskiego, pseudo "Baraniny".

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1641712

Schetyna był w NZS i Solidarności Walczącej, to o niczym nie świadczy, w świetle tego co napisałeś, pewnie był wtyką.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1641717

"...pewnie był wtyką."

Są na ten temat dokumenty w IPN(lekko przetrzebione, jak to jest z wieloma innymi, np. Tomasza Grodzkiego, na początku lat 80-tych studenta PAM, członka SZSP i członek Komisji Opiniującej w sprawach Zatrudnienia Absolwentów PAM).

Na przykładzie T.Grodzkiego widać jak poddawano lustracji osoby kandydujące do najwyższych stanowisk w państwie.

W IPN podano m.inn.:

(...)Materiały złożono w archiwum Wydz. "C" WUSW Szczecin pod nr. 14967/II i zniszczono w 1989 roku, brak protokołu brakowania.(...)

Na tej podstawie stwierdzono:

(...)

Zarządzenia/Orzeczenia

Treść

Ppl Sz 186/10 zarządzenie z dnia 29.09.2010 r. dotyczące Tomasza Pawła Grodzkiego – prokurator IPN zarządził o pozostawieniu sprawy bez dalszego biegu wobec niestwierdzenia wątpliwości co do zgodności oświadczenia lustracyjnego z prawdą.

(...)

Zniszczono akta "zasłużonego" opozycjonisty z czasów PRL i to było podstawą do uznania, ze oświadczenie T.Grodzkiego jest prawdziwe.

Stanisław Grodzki, ordynator Oddziału Chirurgicznego Szpitala Wojskowego w Szczecinie, tatuś   "czeciej osoby w państwie", był funkcjonariuszem UBP.

Take mamy totalną opozycję, z Opposition fuhrerem Tuskiem TW Oskar i Marszałkiem Senatu, synem funkcjonariusza Urzędu Bezpieczeństwa(UB).

Totalna opozycja: "agent na agencie, agentem pogania".

Vote up!
1
Vote down!
0
#1641739

dzieki za informację o tatusiu czeciego,

teraz wszystko już jest jasne, i te kontakty , 

Smutne ,ze takich mamy "ludzi " ,na takich stanowiskach ,no cóż  ,wszak nie on jeden robił kariere,

takich synków tatusiów z UB

mamy mnogo,mnogo

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#1641764