Czy można porównać Merkel do Hitlera?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Czy można porównać Merkel do Hitlera?

Kończy się władztwo kanclerz Makreli w Niemczech, które trwało 16 lat od 2005 r. kończy się najgorszym wynikiem w wyborach CDU, co może być skutkiem decyzji z lat 2014-2017 gdzie na hasło ]]>herzlich willkommen]]>  Makreli, do Europy bez żadnej kontroli przybyło setki tysięcy nie kontrolowanych przez nikogo muzułmanów.

Skutki były tragiczne, setki osób zginęło w wyniku zamachów terrorystycznych muzułmańskich radykałów, tysiące kobiet zgwałconych, wzrost przestępczości itd.

Rodzi się pytanie, czy można porównać rządy Hitlera, do rządów Makreli?, na pewno nie wprost, ale pewne cechy wspólne są.

Hitler rządził 13 lat, jego rządy skończyły się katastrofą dla Europy i świata, miliony zabitych, setki tysięcy rannych zburzone miasta i wsie, to był wynik zbrodniczej ideologii nazistowskiej , którą ten z pochodzenia Austriak, malarz, owładnął Niemców , który został wybrany niestety  w demokratycznych wyborach , po czym omamił Niemców a później spacyfikował całą Europę a Niemcy spowodowali  ból i cierpienie olbrzymie straty, a Niemcy rozliczyli się z wszystkimi tylko nie z Polakami.

Hitler marzył o wielkiej III Rzeszy, całe szczęście, że przegrał, ale to co się nie udało Austriakowi Hitlerowi, udało się Niemcom po II WŚ. Nie militarnie, ale gospodarczo, Niemcy dominują w Europie, a wymyślona  przez ojców założycieli : Konrada Adenauera, Josepha Becha, Johana Willema Beyena, Winstona Churchilla, Alcide De Gasperi, Waltera Hallsteina, Sicco Mansholta, Jean Monneta, Robert Schumana, Paul-Henri Spaaka, Altiero Spinelli, miała być związkiem niezależnych krajów a nie federacją, jak to w swoim programie zawarła koalicja trzech partii, które wygrały wybory w Niemczech.

Rządy Makreli doprowadziły do tego, że CDU w założeniu partia chrześcijańsko-demokratyczna, de facto stała się partią socjalistyczną gdzie nie ma cenzury tak jak za czasów komunistycznych, natomiast cenzor siedzi w głowie redaktora naczelnego, który wie co napisać, żeby nie być posądzonym o faszyzm czy rasizm.

Wydaje się, że w założeniu Makreli, która wychowała się w DDR, była aktywna w dedeerowskiej młodzieżówce FDJ przeplata się zarówno myśl Lenina/Stalina jak i Hitlera.

Jedni i drugi marzyli o kontroli społeczeństwa i ukształtowanie go do swoich celów.

Polska, która dwa razy uratowała Europę raz przed muzułmanami pod Wiedniem, drugi raz nad Wisłą przed bolszewikami, a duża część Europejczyków, patrzy na Polskę i pokłada w niej ostatnią nadzieję.

Gdy Polska się ugnie inżynieria społeczna zrobi swoje, tysiące muzułmanów zaleją Europę, a tzw. Europejczyk będzie czymś co chcieli zrobić Sowieci i stworzyć tzw. człowieka radzieckiego Homo sovieticus, człowieka bezwolnego, bez własnej opinii ulegający we wszystkim władzy.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (8 głosów)

Komentarze

"...a wymyślona  przez ojców założycieli : Konrada Adenauera, Josepha Becha, Johana Willema Beyena, Winstona Churchilla, Alcide De Gasperi, Waltera Hallsteina, Sicco Mansholta, Jean Monneta, Robert Schumana, Paul-Henri Spaaka, Altiero Spinelli, miała być związkiem niezależnych krajów a nie federacją, jak to w swoim programie zawarła koalicja trzech partii, które wygrały wybory w Niemczech."

Nieprawda, bo przecież w "Deklaracja z 9 maja 1950 roku wygłoszona przez Roberta Schumana", czytamy, że związek niezależnych krajów, czyli Europejska Wspólnota Węgla i Stali miał być tylko pierwszym etapem do państwa federalnego(Federacji Europejskiej:

"Przez umieszczenie podstawowej produkcji pod wspólnym zarządem i instytucję nowej Wysokiej Władzy, której decyzję zwiążą Francję, Niemcy i kraje, które do niej przystąpią, ta propozycja stanie się pierwszą konkretną podstawą Federacji Europejskiej, niezbędnej dla zachowania pokoju. "

 

https://www.robert-schuman.eu/pl/doc/questions-d-europe/qe-204-pl.pdf

Vote up!
4
Vote down!
0
#1637043

Jeżeli jest tak jak piszesz, to jest licho.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1637047