Opluwacze Polski

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zastanawiałem się jak nazwać tych potomków Targowicy, którzy non stop donoszą na Polskę.

Wpadło mi do głowy określenie opluwacze. Tak jak nie można atakować swoich rodziców, zwłaszcza matki, tak cytując słowa św. JPII o  Polsce :To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!

Ale to Targowicko – Judaszowe plemię, nie wie co to jest matka i co to jest Ojczyzna.

Niczym Judasz, który zdradził Jezusa, potomkowie tych, którzy przyjechali na ruskich czołgach,            po wymordowaniu niemal 50% inteligencji polskiej, przez dwa totalitaryzmy, czerwony ze wschodu (Stalin i komunizm ze wschodu Polski i  brunatny  (Hitler nazizm i faszyzm z zachodu Polski), donoszą i donoszą, stosując metodę Goebbelsa ( kazżde kłamstwo powtórzone tysiąc razy, staje się prawdą.

W innych krajach Europy też są ostre spory polityczne, tak jak np. w Hiszpanii sprawa Katalonii, we Francji gdzie ugrupowanie pani Le Pen jest w ostrym sporze z rządem,  czy we Włoszech , gdy Ursula doś tam, coś tam zaatakowała konserwatywny rząd włoski , to cała opozycja od prawa do lewa stanęła murem za rządem.

Ci ze wschodu pozmieniali nazwiska i stali się „elitą” polską.  Po wojnie mordowali tych, którzy nie chcieli się zgodzić na ruską okupację , byli mordowani ”metodą katyńską” , czyli strzałem w tył głowy, a ich dzieci poszli do szkół , na studia robią za prawników, sędziów, itd., a w ślad za nimi  poszły ich dzieci.

Takiego żmijowatego plemienia, jak totalni w Polsce , nie ma w całej Europie, a może na świecie.

Nie ma takiej drugiej nacji , która by z taką lubością donosiła na swój kraj. I robią to na wyścigi bądź to europosłowie z totalnej opozycji , jak i część prawników, którzy donoszą i donoszą.

To nie są prawnicy , a raczej mendoweszki, podobni do płk. Widaja, oficera AK ( sędziego)pochodzenia żydowskiego, który po wojnie został zwerbowany do LWP, i sądził swoich byłych kolegów z AK, wydają drakońskie wyroki, często kary śmierci.

Ci nasi donosiciele, robią wszystko , żeby zaszkodzić Polsce, w UE i na innych międzynarodowych forach.

Główną ich bronią jest kłamstwo , przeinaczanie faktów, itp. ich mocodawcy de facto nimi gardzą, ale dopóki, dopóty są  im potrzebni do walki z legalnie wybranym w Polsce konserwatywnym rządem, wykorzystują ich, tak jak UB wykorzystywało kapusi do walki z polską opozycją niepodległościową.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

W sam punkt, cenne spostrzeżenia.

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0
#1650064

Dziękuję.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650087

Napisałem dzisiaj, przy okazji 154 miesiecznycy, tekst o politycznych oszustach [link]. To co ludzie totalnej opozycji robią, opluwajac Polskę jest rzeczywiście haniebne. Ale oni popełniając te draństwa robię jeszcze inne, znacznie groźniejsze łajdactwa, które muszą być ujawnione, nazwane i zwalczane z całą bezwzględnoscią. Tak musi być, bo to co mam na uwadzę jest tysiąc razy groźniejsze i niesie na prawdę najniebezpieczniejsze konsekwencje. 

Mianowicie, oni, ludzie totalnej opozycji popełniają przestępstwo oszustwa polegające na posłużeniu się kłamstwem w celu wniesienia fałszywego zarzutu w celu osiągnięcia korzyści poprzez doprowadzenie organów Unii Europejskiej do niekorzystnego rozporządzenia unijnym lub polskim mieniem za pomocą wprowadzenia Parlamentu Europejskiego lub Komisji Europejskiej albo Trynunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w błąd albo wyzyskania tego błędu lub niezdolności do należytego pojmowania działania przedsiębranego przez organy Unii Europejskiej.

Takie działanie nieomal idealnie odpowiada znamionom przestępstwa oszustwa zdefiniowanego w artykule 286 polskiego Kodeksu Karnego i najprawdopodobniej wszystkich innych kodeksów karnych obowiązujących w innych krajach świata.

Zwracam uwagę na prosty fakt - donos to tylko drobne draństwo, ale znacznie częściej jest to przekazanie prawdziwej informacji o rzeczywistym choć paskudnym zdarzeniu. Donos może być rozumiany jako świadectwo prawdy. Ale nie w przypadku wrogiej Polsce mowie nienawiści totalnej opozycji - to nie są donosy, to są oszukańcze, wręcz łajdackie kłamstwa.politycznych oszustów.

Vote up!
6
Vote down!
0

michael

#1650065

Trudno się z Tobą nie zgodzić.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650088

I najgorsze jest to, że prawdopodobnie bez donosicielstwa żądnych KOryta tawariszczy tchórzliwy euroKOłchoz nie miałby takiego impetu. Czy tylKO ja uważam, że trzeba ich za to rozliczyć?

Vote up!
6
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650070

Zarówno bolszewicka robiąca z UE nowy bolszewicki kołchoz, jak i kryminalne mafie w UE i Niemczech rabowały i rabują Polskę i Polaków.

W dodatku, nienawidzący prawdy, polskości i polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w UE i w Niemczech - opłacające antypolską propagandę chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

  Ponadto, w UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650073

  Przecież w bardzo wielu przypadkach te życiorysy obecnej Targowicy znamy. W większości zero zdziwienia, bo to żydokomuna i jej zgniłe owoce próbują nadal zadusić nasz kraj.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1650075

Zdrajcy to najnędzniejsze z boskich stworzeń, nienawidzeni przez tych, których zdradzają, skrycie pogardzani przez tych, którym służą.

/Richard Paul Evans, "Dotknąć nieba"/

 

zaTT

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650077

Zbiorowy portret polskich zaprzedańców.

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1650082

Wśród totalnej opozycji jest klika grup. Pierwsza to potomkowie kacapów wniesionych na ruskich tankach do Polski a jako, że J. Stalin nie ufał Polakom, ale wtedy Żydom to większość z nich było komunistycznymi i chazarskimi Żydami. Po wojnie większość z nich zmieniła sobie nazwiska na polskie i tak sobie z pokolenia na pokolenie funkcjonują. Drugą grupą są folksdojcze, co jest w ogóle oszałamiające biorąc pod uwagę wojenną, polską traumą. Trzecią grupę stanowią cyniczni obywatele tzw. Europy, którzy Polskę mają gdzieś a liczy się dla nich tylko ich zysk i pieniądze. Kolejną stanowią lewaccy ideolodzy, którzy są zwolennikami naomarksistowskich unijnych rozwiązań zgodnych z ideami komunisty A. Gramsciego czy tzw. Szkoły Frankfurckiej, gdzie nie ma już miejsca dla chrześcijaństwa a jest np. miejsce dla różnego rodzaju zboczeń w stylu LGBTQ czy ideologii gender.  Inni jeszcze pragną nowej Europy, czyli budowy Jednego Państwa Europa jako fundamentu budowy Jednego Rządu Światowego (NWO).  

Nie wiem czy wymieniłem wszystkich... No może jeszcze są polscy Targowiczanie, którzy wprost nienawidzą Polski i Polaków, ale ich można znaleźć w każdej poprzedniej grupie. 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1650080

Kiedyś było takie ładne powiedzonko - a na drzewach zamiast liści, będą wisieć komuniści!

Dobrze byłoby zacząć od opluwaczy!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1650112