Z emigrantami/terrorystami trzeba walczyć metodą izraelską lub australijską.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Widmo poprawności politycznej krąży po Europie. Na tej poprawności politycznej korzystają emigranci dla niepoznaki nazywani uchodźcami. Tracą Europejczycy, którzy giną w zamachach, upokarzane są kobiety gwałcone i  molestowane  przez  muzułmańskich  najeźdźców. Wzrastają przestępstwa pospolite, takie jak kradzieże, rozboje, itp. 

Ponieważ poprawność polityczna zaburza umysły wielu politykom to podpowiadam spójrzcie na Australie.

Tam też ciągnęły tysiące emigrantów łódkami z Azji Południowo-Wschodniej. Co zrobili Australijczycy? Porozumieli się z rządem Papui-Nowej Gwinei i tam w obozach przejściowej wszyscy emigranci , którzy dotarli do Australii czekają na rozpatrzenie ich wniosków, czemu w podobny sposób nie zrobi UE, dogadując się z rządami np. Tunezji czy Algierii na założenie obozów przejściowych na ich terenie, płacąc za utrzymanie tych emigrantów i weryfikując ich wnioski o azyl. Obecnie każdy emigrant płacący haracz przemytnikom dopływa do Sycylii bo ona jest na topie, a wystarczyłoby zawrócić kilkadziesiąt łodzi czy pontonów do brzegów Libii, a jestem pewien , że ta emigracja przez , morze  do Ziemi Obiecanej wkrótce by się  skończyła.

Inną zasadę stosuje Izrael, otoczony morzem muzułmanów. Plagą w Izraelu były ataki terrorystyczne, terroryści wysadzali się w autobusach, podkładali  bomby w miejscach publicznych itp. Co zrobili Izraelczycy, ano jeżeli  terrorystę samobójcę, to burzyli jego dom. Ktoś powie że to jest niehumanitarne, itd. moim zdaniem niezbywalnym prawem człowieka jest prawo do życia, jeżeli terrorysta pozbawia całkiem niewinne osoby życia, to burząc dom rodzinny zamachowca zmusi chociaż do refleksji  rodzinę zamachowca a może i potencjalnego zamachowca.

Dlaczego we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii i innych państwach nie deportuje się do kraju pochodzenia rodziny zamachowca ? Dlaczego nie odbiera się obywatelstwa muzułmanom z Europy Zachodniej walczącym w szeregach ISIS nawet wówczas gdy są obywatelami danego kraju.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)