Rechot znakiem rozpoznawczym PO na wsi i w małych miasteczkach.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 Najsłabszy minister zdrowia, dzięki działaniom jego resortu mamy to co mamy w służbie zdrowia, stał się twarzą „ nowego otwarcia” na ludzi z wiosek i małych miasteczek , wszak sam pochodzi z małego miasteczka Reska na Pomorzu Zachodnim, ma chyba kompleks małego miasteczka, stąd ta pogarda do ludzi z małych miasteczek.

Wszak jemu się udało, zamiast rozumieć tych ludzi robi sobie z nich jaja. Chcąc ich spostponować rechoce sobie z jednego z nich w Węgrowie pana Andrzeja mówiąc , że to największy pisowiec, rechocząc z niego po społu z towarzyszącymi mu osobami.

Ale co zrobić , jeżeli Arłukowicz jest człowiekiem wtopą, bo „ zaatakowali” nie tego człowieka  co mieli co skończyło się przeprosinami tego człowieka, a zaatakowany miał być właściciel sklepiku popierający PiS,, na którego doniosła działaczka PO.

Historia z Węgrowa pokazuje stosunek jaśnie oświeconych Europejczyków z PO w stosunku do zwyczajnych Polaków.

Inną wtopą były wpisy na twitterze   z hasztagiem  Twój Szwab. Może to pomyłka freudowska, a może to jest to o czym myśli Koalicja POKO.

Skoro kanclerz Niemiec miała swojego Szwaba , który nazywał się Tusk, to nie dziwota, ze Szwabami Niemiec nie chce się zrobić totalna opozycja.

Rządząca Zjednoczona Prawica, miała trzydniowe spotkanie w Katowicach w panelu Myśląc Polska, dyskutując o przyszłości Polski, natomiast totalna opozycja „poszła” w Polskę czego efektem jest wtopa za wtopą i rechot z miejscowych.   

https://wpolityce.pl/polityka/453940-rechot-arlukowicza-czyli-pare-slow-o-ludziach-z-kompleksami

https://wpolityce.pl/polityka/453905-brudzinski-do-nowackiej-pogardliwy-rechot

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Pierwsze efekty przyjmowania POKO na wsi.

To były bardzo merytoryczne rozmowy.

Niestety nie wiem jak długo trwały, wszystko zależne od szybkości ........psa

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1596569