Czy antypolska szczujna TVN 24 jest fabryką faszystów?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Totalna opozycja (PO i .N=KO) wzorem komunistów, którzy wszystkich, którzy mieli inne zdanie niż oni , nazywają faszystami.

Totalna opozycja weszła w ich buty i robi tak samo. Polski patriotyzm, marsz pod biało-czerwoną flagą jest faszyzmem, co potwierdził delfinek prezydencki Trzaskowski, który na wiadomość , że HGW nie zgodziła się na  Marsz Niepodległości, powiedział, że zgadza się z HGW bo nie chce faszystów na ulicach.

Z kolei na zjeździe Partii Ludowej  w Helsinkach Grzegorz Schetyna w myśl zasady „ ulica i zagranica” szkaluje Polskę, mówiąc , ze marsz z okazji  100 lecia Niepodległości jest marszem nacjonalistów.

Całkiem niedawno Róża Pancerfaust w inscenizowanym   przez niemiecką telewizję wywiadzie, jadąc tramwaju w Warszawie mówiła onej, że w Polsce jest dyktatura.

Ponieważ mówienie o faszyzmie , odbywał się przestrzeni werbalnej, najprawdopodobniej szczujnia TVN 24 w inscenizowanej i najprawdopodobniej opłaconą  przez nią albo osoby z nią związane w lasku koło Wodzisława, zainscenizowała jakoby kilka osób jakiś debilów obchodziło urodziny Hitlera, co ciekawe, jedną z uczestniczek tego „wydarzenia”, była reporterka TVN.

Prawdopodobnie organizator tego „przedstawienia” zainkasował 20 tys. zł.

Jako ciekawostkę należy przytoczyć fakt, że ów filmik był przetrzymywany w szufladach TVN przez ca. 8 miesięcy i ujawniony w najbardziej niekorzystnym dla Polski czasie.

Może się okazać, że to właśnie TVN jest fabryką faszystów, gdyż żadne organizacje międzynarodowe nie potwierdzają tego faktu, skoro tak jest tym gorzej dla faktów.

Jeżeli okazałoby się to prawdą KRRiT powinna cofnąć TVN koncesję, albo nałożyć gigantyczna karę rzędu kilkudziesięciu mln zł.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)