Faszyzm to określenie pejoratywne  a co z komunizmem?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W końcówce rządów HGW kiedy to ta pani zakazała Marszu Niepodległości,  Trzaskowski pytany czy popiera decyzję HGW, powiedział , że tak bo nie chce na ulicach faszystów.

Okazuje się, że w Polsce na każdym rogu są faszyści  mało tego faszyści chowają się po lasach, co chciała naocznie pokazać stacja WSI 24.

Jakiś dupek z Brukseli Marsz Niepodległości nazwał marszem 60 tys. faszystów. Dla lewactwa, wszyscy, którzy się z nimi nie zgadzają są faszystami.

Wyobraźmy sobie, że przedstawiciele partii faszystowskiej są w PE, jest to niewyobrażalne, ale przedstawiciele drugiej najbardziej morderczej ideologii  obok  faszyzmu/nazizmu  ideologii komunizmu , który ma na sumieniu więcej ofiar niż faszyzm/nazizm, ma swoich przedstawicieli w PE, są to pogrobowcy komunistów , których jest ponad 50, pozmieniali swoje nazwy na np. Europejska Lewica Antykapitalistyczna, Partia Europejskiej Lewicy , itp., którzy są tak bezczelni, że śmią pouczać Polskę w sprawie demokracji.

Morderca , komunista Che noszony jest na koszulkach  przez młodych lewaków , a spróbujmy sobie wyobrazić koszulkę z podobizną Mussoliniego, Goeringa, itp. 

Lewica, która nie wie co to jest tolerancja, poucza na lewo i prawo i uczy demokracji, ale czym jest demokracja w wykonaniu komunistów, można przekonać się w Korei Północnej czy w mniejszym stopniu na Kubie.

To jakaś schizofrenia, dlaczego faszyzm jest straszny i określenie kogoś mianem faszysty jest potwarzą, ale mianem komunisty nie.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

... tyle mjr. Bauman z naganem się nomen omen po lasach za nimi uganiał . Julia Brystygierowa ,paznokcie im wyczyściła . Agnieszka Holand zdaje się jeszcze teraz robi laleczki voodoo polskiego faszysty i wbija szpile . TVN24 próbuje zagnać do ... lasu. Czyżby "dobra szkoła" ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Cezary ) tylko symbole jakieś takie , nie takie , nie takie .  Poza tym ta "operacja" raczej pomyślana na "za granicę" ,bo strasznie McDonaldem zajeżdża ,na kraj to chyba inne "środki wyrazu".

A ten polski faszysta ciągle straszy ... jak duch Banka w Makbecie ? "Widmo polskiego faszyzmu krąży po kraju" "Prowizoryczny most między starymi a nowymi czasy"

Chyba prof. Geremek razem z nienagannym francuskim przekazał strach przed polskimi "bandami"  prezydentowi Trzaskoskiemu ...

Może krótka historia walki z polskim faszyzmem (dla macherów z TVN-u , może następnym razem lepiej to przygotują ) :

https://www.youtube.com/watch?v=JKwPWfbTKoo

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/oblawa/

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/oblawa-ii-z-helikopterow/

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/oblawa-iii-potrzask/

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/oblawa-iv/

?

(Nie wywoływać ... nie wywoływać wilka .... nie wywoływać wilka z ... )

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1576445

Ciekawe, że najwięcej o faszyzmie krzyczą ci, którzy często byli ratowani przez Polaków, a ich potomkowie za każdym rogiem widzą faszyzm.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1576456