CNN ręka w rękę z TVN i na odwrót.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Wart Pac pałaca a pałac Paca. Tak samo można powiedzieć o lewacko- Liberalnych stacjach. CNN w USA i TVN w Polsce. Co te stacje łączy, ano właścicielem jednej i drugiej stacji są  Amerykanie. Zarówno jedna jak i druga stacja nie może ścierpieć tego, że obywatele USA i Polski , nie wybrali tych kandydatów, których chciały te stacje. W Polsce nie wybrano Brąka, w USA Hilary.

Mam nadzieję, że niektórzy pamiętają agitkę .N z 2015 r. kiedy to za pomocą sztuczek pokazano kilkanaście osób, które w kamerze wyglądały jak tłum, Jako ciekawostkę można zauważyć, że towarzyszka z Madery Joanna, już wówczas kręciła się koło Ryśka.

Warto spojrzeć na ten „tłum” z innej perspektywy, rzeczywistość skrzeczy i ten niby tłum okazuje się kilkunastoosobową grupką.

Ten sam chwyt zrobiła lewacka CNN, która ustawiła kilkanaście muzułmanów płci obojga oraz dzieci jako demonstracja muzułmanów przeciwko zamachowi w Londynie, na szczęście operatorzy z Kanady obnażyli tą manipulację, która pewnikiem w CNN wyglądała jak tłum muzułmanów.

 

]]>https://wpolityce.pl/swiat/342867-fake-news-a-la-cnn-amerykanska-stacja-telewizyjna-ustawila-demonstracje-muzulmanow-przeciwko-zamachowi-w-londynie-wideo]]>

]]>http://niezalezna.pl/100019-tak-sie-tworzy-fake-news-telewizja-oskarzona-o-ustawke-z-muzulmanami-wideo]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=5SisBxdKvqY]]>

]]>http://niezalezna.pl/71686-prawdziwe-tlumy-na-wiecu-ryszarda-petru-zobacz-jak-manipuluja-mainstreamowe-media]]>

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1541441

Najlepiej byłoby wykupić TVN. Proszę zwrócić uwagę, że Polsat mimo krytycznego stosunku do rządu PiS, zachowuje jednak bardziej umiarkowaną postawę i posługuje się raczej instrumentami merytorycznymi w krytyce rządu (rzadko oglądam, ale takie mam wrażenie). To nic złego. Zawsze rządzącym przyda się taka krytyka. Natomiast TVN szerzy po prostu propagandowy JAD podobnie jak GWno nadredaktora Adasia. Gdyby zamknąć tę szczekaczkę byłoby świetnie. GWno powoli zdycha, choć upadek potrwa jeszcze pewien czas. Oni się nie zmieną, ale ich krytyka jest tak prostacka i absurdalna, że staje się mało skuteczna. Ma swoich odbiorców, ale oni mają tak zdeformowaną przez propagandę świadomość, że są już nie do odzyskania. Przykre to jest, ale niestety to prawda. 

Vote up!
3
Vote down!
0

Traczew

#1541478

Masz rację GW zdycha ale kąsa.W latach 30-tych ubiegłego  wieku rząd USA nie mógł sobie dać radę z Al Capone , złapali go na podatkach i tą drogą powinien iść rząd z TVN.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1541482

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

bnmntwym.
Vote up!
0
Vote down!
-3

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1541484