Komuniści mieli Pawkę Morozowa, lewactwo i zieloni Gretę Lundberg

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Onegdaj w czasach realnego komunizmu  w czasach kiedy na terenie ZSRR panował głód znalazł się ktoś kto doniósł na swoich rodziców , że chowają żywność. W tamtych czasach komuniści się nie patyczkowali rozstrzelali rodziców, a ich syn Pawka Morozow stał się dla władzy radzieckiej bohaterem. Pawka Morozow stał się przy pomocy radzieckiej propagandy bohaterem młodzieży i ówczesnych radzieckich pionierów.

Koniec jego był smutny, mieszkańcy wsi, w której mieszkał prawdopodobnie go zatłukli. Co ciekawe , był w podobnym wieku jak obecna gwiazda lewactwa i zielonych nijaka Greta Lundberg ze Szwecji.

Życie nie znosi próżni stąd współczesne lewactwo musiało sobie znaleźć jakieś dziecko, żeby je wypromować. Ta szwedzka nastolatka najprawdopodobniej umiejętnie kierowana, może przez rodziców, może przez agencje pijarowe, a może przez przemysł związany z „ochroną klimatu”.

Lewactwo miało swoje „programy”, program pt. na Ziemi zabraknie żywności, będzie przeludnienie Ziemi, dziura ozonowa spowoduje katastrofę na Ziemi, teraz na topie jest ochrona klimatu.

Nikt nie twierdzi, że klimatu nie trzeba chronić, ale nie w ten sposób, żeby wykorzystywać do tego nastolatkę, która  zamiast się uczyć,  służy jako narzędzie w rękach potężnych korporacji, które po prostu chcą na ochronie klimatu zarobić.

Rzecz opiera się na stwierdzeni, że następuje ocieplenie klimatu ponoć przez wydalanie CO2 , co prawda nikt tego nie udowodnił bo być może jest to cykliczność w erach ziemi , gdzie są okresy gdzie jest temperatura wyższa, ale są również okresy o temperaturze niższej, ( nie mówię o zlodowaceniu).

Dla przykładu w okolicach ówczesnej środkowej Polski, kwitła produkcja winogron, by kilkaset lat później w XVII wieku zima była taka, że na Bałtyku powstawały karczmy.

Co istotne, gdyby udało się ograniczyć produkcje CO2 u największych trucicieli ; Chinach, Indiach i USA , być może miałoby to jakiś wpływ na klimat (ocieplenie) ale nie jestem tego pewien.

W Europie największym producentem CO2 są Niemcy około 22%  wolumenu produkcji tego gazu w Europie, później są trzy kraje Francja Włochy, Polska z produkcją po około 10%  CO2 w całej europejski emisji tego gazu, i tak to jakoś się dziwnie składa, że tylko Polska jest atakowana za produkcję tego gazu, a wiadome jest , że produkcja energii w Polsce opiera się na węglu, którego Polska ma największe złoża tego surowca, czy to jest przypadek, nie sądzę.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)