Warszawo, dlaczego tak się zeszmaciłaś,  tak wybierając?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dokąd zmierzasz, Warszawo? 200 tysięcy mieszkańców stolicy zagłosowało na człowieka, który spowodował wypadek, zniszczył mienie i przez całe życie służył obcemu systemowi będąc agentem SB! Każdy z nas za taki wypadek, ucieczkę z miejsca wypadku siedział by w więzieniu.
Warszawa zagłosowała na człowieka, który utrzymywał morderczy system, gdzie ginęła autentyczna prawdziwa warszawska inteligencja z ręki jego ojca! Warszawa zagłosowała na wroga człowieka! Warszawo, miasto Powstania, miasto Pileckiego, naszych praprapradziadów, którzy budowali teatry, szkoły, ochronki! Warszawo, aż tak Ciebie zeszmacono, że 70 lat po wojnie wciąż siłą decydującą tu jest głos carskich namiestników?
Tak, bo to nie Warszawa, a obcy duchowo element, który zabrał nam co budowaliśmy od pokoleń, to ten obcy element, który wyrzucał ze szkół i z życia publicznego nasz ojczysty język! i historię. To obcy element, który nie umie się zachować przy stole, w drugim pokoleniu się wykształcił, wychował kolejne pokolenie w duchu komunizmu i nienawiści do tego miasta i jego historii. To obcy element, który zawłaszczył nasze miasto!
W Warszawie wygrał KOMUCH z krwi i kości, spadkobierca czerwonych zbrodniarzy. To jak splunięcie w twarz Powstańcom, rotmistrzowi Pileckiemu i wszystkim Niezłomnym. W głowie się nie mieści. To jakiś obłęd, czy żyjemy w jakimś Matrixie .To jest przerażające. ( za Andrzejem Zahorskim)

Jak się czują potomkowie tych co polegli w Powstaniu Warszawskim. Powstańcy  czekali na pomoc czerwonoarmistów, a ci nie pozwalali nawet na lądowanie samolotów alianckich lecących z Włoch z pomocą Powstańcom czekając aż Powstanie się wykrwawi, później po upadku Powstania przyglądając się jak Niemcy z pruską dokładnością niszczyli dom po domu by w styczniu „ wyzwolić” Warszawę.

Później dzieci tych co przyszli z ruskimi onucami usadowili się w organach bezpieczeństwa, walcząc z polskimi patriotami, stosując tortury, jak to mówił rotmistrz Pilecki Auschwitz to było przedszkole.

Co mają w głowach ci niby Warszawiacy, głosując na potomków zbrodniarzy  komunistycznych takich jak Włodzimierz Cimoszewicz czy Danuta Hubner.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

To nie są Warszawiacy - to Warszafka!  Ale są i prawdziwi Warszawiacy, jeśli nie z krwi i kości, to z ducha.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1592540

Słuszna uwaga.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1592551

Albowiem Warszawiaków w mieście Warszawa jak na lekarstwo. większość po wojnie nie wróciła, a w ich miejsce zjeżdżali albo czerwoni albo tzw. "repatrianci", często nie znający języka polskiego. Moi rodzice gdy wrócili to z ich mieszkania pozostało tylko 9 m2 i mieszkaliśmy w tych gruzach całą rodziną, aż władza rozebrała dom gdyż byłby się zawalił. Na, a teraz prym w głosowaniach wiodą słoiki. Więc nie utyskuj na Warszawiaków, i tak zrobili co należało. Ja mieszkam na wsi, ale głosować jadę "do siebie" ponad 50 km w jedna stronę.  Więc bez urazy, ale gadasz do ściany.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1592541

To jest smutne.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1592552

... ulegnie poprawie i Warszawa zagłosuje jak należy. Trzeba tylko postawić Bufetową i kumpli przed sądem. A na to jest szansa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1592562

Mam nadzieję, że PiS wygra wybory parlamentarne i nastąpi czas rozliczeń.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1592566

nie żartuj - jak by miały być rozliczenia to juz by były a ich nie ma, ba nie ma nawet reformy sądów

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1592573

Teraz w Warszawie warszawiacy, to są wywalani ze swoich mieszkań poprzez np. reprywatyzację, a tzw. warszafka rządzi miastem i jest ich więcej, bo prawdziwych Warszawiaków albo zabito albo wygnano (ostała się garstka).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1592544

Warszawiacy  to jest gatunek zagrożony, warszafka jako element napływowy może zagrozić a nawet unicestwić warszawskich autochtonów.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1592559