Lepszy VAT niż narkotyki.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Skoro już w 2013 r. tak ważna persona jak Graś wówczas poseł PO i rzecznik rządu, wręcz instruował swoich słuchaczy  w głównej mierze z PO w tym : Jacka Protasiewicza (posła PO), Tomasza Misiaka (biznesmena, byłego senatora PO)  i Macieja Wituckiego (członka Rady Nadzorczej LOT), w ujawnionych ostatnio taśmach przez tvp-info, że : już narkotyki się nie opłacają, VAT i tylko VAT.

Obecny totumfacki  króla Europy Tuska miał pełną świadomość co się wyprawia z VAT, jak mafie VATowskie łupią państwo i co? I nic. Jeszcze dwa lata trwała grabież  naszych wspólnych pieniędzy, za towary, które nigdy nie były wyprodukowane w Polsce, a do Polski trafiały tylko „lewe” faktury, które służyły do wyłudzania zwrotów z Urzędów Skarbowych.

Jak tłumaczył Graś; jak nie stal, to pręty, elektronika, cement, itd. itd. karuzela się kręciła, pieniądze z Polski wyciekały, a  powtórzę jeszcze raz, już nie narkotyki , tylko VAT, jak zapewniał Graś.

Skąd to wiedział, to jest dobre pytanie. Zaniechanie działań przeciwko mafii VATowskiej , obciążają zarówno Grasia, a jeszcze większym stopniu Tuska.

https://wpolityce.pl/polityka/421881-tasmy-grasia-jednoznaczne-slowa-suskiego

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)