My jesteśmy wspaniali gwardziści, oni to zacofana tłuszcza

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Baboon o nazwisku Lubnauer, która nazywała ludzi głosujących na PiS, że są z okręgów zacofanych cywilizacyjnie, specjalista od zegarków były min. Nowak,  powiedział  tak, Słuchajcie prawdziwi patrioci, słuchajcie tępe cepy………, zaś Schetyna dehumanizuje wyborców PiS nazywając ich szarańczą, a poseł Furgo z PO, na gadzinówce nazistów z okresu wojny przedstawiających Żydów, żeby było tak w języku miłości PO, umieścił zamiast Żydów polityków PiS.

Baboon  Lubnauer  może zaśpiewać piosenkę GL ( Gwardii Ludowej)my ze spalonych miast, my z głodujących wsi, tak postrzega ta baba okręgi gdzie ludność (wyborcy) głosowała na PiS.

Posłów obecnych i byłych z PO, charakteryzują się zoologiczną nienawiścią do PiS i jego wyborców. Nie są nawet  „ bezpieczni” sędziowie, o których tak walczy PO, donosząc na lewo i prawo.

Szef tej partii potrafi grozić sędziom , którzy wydali niekorzystny wyrok dla barona zachodniopomorskiego, Gawłowskiego, osadzając go na trzy miesiące w areszcie mówiąc o zapamiętaniu ich nazwisk.

Wydaje się, że partia proniemiecka jaka jest niewątpliwie PO i jej mutacja KO, tracą swojego protektora jakim jest Angela Merkel.

Polityka emigracyjna jaką prowadziła Merkel w wyniku której dziesiątki o ile nie setki kobiet zostało zgwałconych a niektóre zgwałcone i zamordowane, wychodzi przeciętnemu Schulzowi czy Schmidowi bokiem, a popularność partii CDU spada, co widać w wyborach do landów.

Merkel podała rękę Tuskowi, który w domu w młodości śpiewał na święta niemieckie piosenki, wątpię, czy ktoś zza Odry będzie chciał pomóc Schetynie, dlatego warto uczyć się gwardyjskich piosenek, a nóż pomocną rękę wyciągnie Putin?

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Mogę krytykować PiS za niedociagnięcia, strach przed reakcją Zachodu i łżemediów na niezbędne reformy, ale twierdzenie, że jest dziś w Polsce jakaś patriotyczna alternatywa to bzdura.

Tylko PiS ma szansę rządzić i tylko PiS ma siłę by zatrzymać recydywę tuskowszczyzny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1574421

Pełna zgoda.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1574518