USA nie posłuchały Budki et consortes i wyślą Patrioty na Ukrainę.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

 

Jak to możliwe? USA nie wysłuchały „ekspertów” od Budki i komika z WSI24  Hołowni, w postaci byłego gen. Różańskiego.

Przekazanie Patriotów, wg. różnych Budków, Siemoniaków, Różańskich, miałoby być niemożliwe.

Gdy szefowa MON Niemiec Lambrecht ,  chciała przekazać Patrioty Polsce, a min. Błaszczak zasugerował, że lepszym miejscem dla Patriotów byłaby zachodnia Ukraina, zaczęło się wycie opozycji i takiej „Tereni” Piotrowskiej Niemiec , pani Lambrecht.

Aż tu bum!!! Niczym grom z jasnego nieba, Prezydent USA Biden, w czasie wizyty prezydenta Żełeńskiego w Waszyngtonie, ogłosił, że USA przekaże   Ukrainie systemy Patriot.

Cały przekaz niemieckiej  „Tereni” , że na przekazanie systemu Patriot muszą się zgodzić kraje NATO, poszło się j***ać i było wierutnym kłamstwem, na co wcześniej zwrócił uwagę  sekretarz generalny NATO Stoltenberg, a zapowiedź przekazania przez USA Ukrainie systemu Patriot ,  dla Niemców i proniemieckiej polskiej partii opozycyjnej, było jak  naplucie w twarz.

Wszyscy tzw. eksperci Tuska i Budki dostali ze złości kocie mordy i po raz wtóry okazało się, że bycie wasalem Niemiec albo raczej papugą wyuczoną, żeby wszystko powtarzać po swoim treserze nie popłaca.

 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, wszystkim, którzy czytają moje wpisy i je komentują życzę zdrowia i wszystkiego najlepszego. Odezwę się w 2023 r. mam nadzieję roku dobrym dla Polski.

 

]]>https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-blaszczak-ocenia-decyzje-usa-o-patriotach-dla-ukrainy-mielis,nId,6488770]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/627314-jablonski-patrioty-na-ukrainie-sa-mozliwe-mowilismy-o-tym]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

   Witaj! Niedobre wróżby na nowy rok, bo mamy zmasowany, do teraz skrywany, bezczelny atak wpływu żydokomuny w Polsce. Również zasyłam Tobie i najbliższym wszelakiego dobra w zdrowiu.

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1649141

W gusła i wróżby nie wierzę, ja jestem optymistą.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1649148

 Wróżby z mojej strony, to przenośnia, która się przekłada na postępującą narastającą rzeczywistość zła.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1649159

Dzisiaj mija dokładnie miesiąc od tego wpisu i Patrioty już po prostu mogą trafić na Ukrainę.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1649147

Kilka z nich wymienię : Auschwitz Oświęcim Brzezinka, Sobibór, Stutthof, i wiele, wiele innych. I konkretne daty: 1 wrzesień 1939, 21 czerwiec, i wiele , wiele innych . Tak im zostało z tymi milami kamiennymi. I z apologetami w Polsce.

Świątecznie Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

yenom

#1649152

Zapomniałeś o najważniejszym kamieniu milowym postawionym przez Niemców, o Tusku.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1649157

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich POstbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez mafijną UE i rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

    Mafiozi z PO i zbrodnicze mafie w UE opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

   W UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich oraz agentów wpływu działających na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są to osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1649154

Mam pewien problem, czy Tusk jest bardziej agentem niemieckim czy rosyjskim, kto ma na niego mocniejsze papiery  ? Niemcy ( Stasi) czy ruskie (KGB)?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1649158