Czy to Orban i Le Pen podpisali kontrakt NSII czy Merkel?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Czy to Orban i Le Pen podpisali kontrakt NSII czy Merkel?

Ostatnio w Madrycie na zaproszenie hiszpańskiej konserwatywnej partii Vox odbył się zjazd partii konserwatywnych i prawicowych. Nie wiem jak to spotkanie było komentowane zagranicą, ale nasze „lewicowe orły” z PO rzucili się na uczestników tego zjazdu niczym ranna lwica w obronie swoich młodych.

PO i jej oppositionfurer  Tusk, którego rosyjska prasa nazwała  nasz człowiek (czyli ich, Rosjan) w W-wie, ci sami, którzy oddali śledztwo po katastrofie smoleńskiej  w ręce Rosjan, ten człowiek, który rozdzielił wizyty i być może przyczynił się do tej katastrofy , ten człowiek który  będąc krulem Europy nie zrobił nic by wstrzymać  ten projekt , człowiek któremu jedynie co wyszło, to wyjście UK z UE, nazywa spotkanie  w Madrycie  spotkaniem przyjaciół Putina.

W

Na tym spotkaniu nie było dwóch najważniejszych przyjaciół Putina , kanclerza Schrödera i kanclerz Merkel czyli kanclerz, który podpisał  projekt NSI (Schrödera) i projekt NSII, który podpisała protektorka Tuska (kanclerz Merkel).

Słuchając bełkotu PO to Salvini, Orban, Le Pen, itd. podpisali projekt NS a dowodami na to ma być to, że Salvini chodził w koszulce z napisem Putin, a Orban jeździ do Putina, a Le Pen wypowiada się ciepło o Putinie.

Po spotkaniu europejskich partii konserwatywnych i prawicowych, działania Rosji zostały jednoznacznie potępione.

Ale dla PO to nie ma to żadnego znaczenia, jadąc swoim przekazem myślą, że zrobią ludziom wodę z mózgu.

Jest takie powiedzenie, „Pokorne ciele dwie matki ssie” tę zasadę starał się wprowadzać Tusk i jego kamanda.

W 2014 r. Zdradek Sikorski tak mówił do Ukraińców podpiszcie porozumienie albo wszyscy zginiecie, ten sam Zdradek, który mówił bardziej się boję bezczynności Niemiec niż ich siły , i inny wiekopomny cytat o tym, że Polacy robią Amerykanom laskę. Dalej, to on zgodził się na odprawę ambasadorów RP w obecności  Ławrowa min. Rosji, ewenement na miarę światową.

Będąc wierny tej zasadzie PO potępiała budowa zapory na granicy z Białorusią i w polskim sejmie głosowała przeciw, to nie uchodzi krytykować, wszak Białoruś to bliski  sojusznik kagebisty, więc głosowali przeciw.

Stosując zasadę mistrza Goebbelsa wg. którego kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą , stąd głosy opozycji, że Orban, Salvini, Le Pen, to przyjaciele Putina, natomiast Merkel i Schröder już nie.

]]>https://www.dw.com/pl/sz-prawicowy-szczyt-w-madrycie-postawi%C5%82-si%C4%99-putinowi/a-60603970]]>

]]>https://www.rp.pl/swiat/art12617421-zdenerwowany-sikorski-w-kijowie-podpiszcie-porozumienie-albo-wszyscy-zginiecie-wideo]]>

]]>https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/368670,sikorski-proponuje-w-berlinie-reformy-ue.html]]>

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)