Kto kogo mordował? Polacy Żydów czy Żydzi Polaków?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Kto kogo mordował? Polacy Żydów czy Żydzi Polaków?

 

Ostatnio z ust pani Tokarczuk padły słowa, że Polacy mordowali Żydów, ale uogólnienie, że Polacy mordowali Żydów, dyskwalifikuje tą panią nie tylko jako pisarkę ale i Polkę, tzn. co wszyscy Polacy czy tylko z rodziny pani Tokarczuk mordowali Żydów, z kolei tęczowy prezydent Poznania pan Jaśkowiak w Izraelu  izraelskiej prasie udzielił wywiadu i powiedział ni mniej ni więcej, tylko że  Polacy pomagali nazistom.

I taki ktoś chce być kandydatem na prezydenta.

Ale zacznijmy od samego początku: już wielka polska pisarka Maria Dąbrowska w swoich  „Dziennikach” w 1948 r pisała : UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków…

Pragnę również przypomnieć, że w czasie Powstania Warszawskiego , w 36 Dywizji Grenadierów SS „Dirlewanger” składającej się głównie z degeneratów, sadystów i morderców służyło około 200-300  Żydów. Właśnie ta dywizja „wsławiła” się niesłychanymi mordami w stosunku do ludności cywilnej, można założyć że Żydzi z tej dywizji robili to samo co reszta tych potworów w mundurach SS.

Razem z Armią czerwoną przyjechali Żydzi i zajęli się tym co umieli najbardziej czyli bezpieczeństwem, zajmując eksponowane stanowiska w UB, oto kilka nazwisk tych „ aniołków pokoju” z żydowskiego UB:

Gen. UB Menasze Grinszpan, gen. UB Mojżesz Bobrowicki, gen KBW Dawid Szwarc,płk. UB Józef Goldberg, płk UB Izydor Kurc, płk. UB Anatol Fejgin, płk. UB Leon Ajzef, płk UB Józef Jungman, płk. UB Izaak Fleischfarb, płk UB Jan Wołkow, kpt.UB Feliks Rosenbaum, kpt. UB Markus Kac, itd .

Jeżeli do tego dodamy krwawych sadystycznych prokuratorów z UB ... Julia Brystiger, Stefan Michnik, Helena Wolińska, Józef Różański, Krwawy Julek – Julian Polan-Haraschin , itd.

Niektórzy politycy kiedyś w PZPR, dziś w SLD są dziećmi lub wnukami zbrodniarzy, którzy mordowali żołnierzy wyklętych: że wspomnę dwa nazwiska ; Cimoszewicz czy Hubner.

Tak więc politycy, którzy opowiadają androny o tym że Polacy mordowali Żydów lub współpracowali z nazistami, powinni zniknąć z przestrzeni publicznej. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Działalność żydowskiego oddziału partyzanckiego pod komendą braci Bielskich.

8 maja 1943 roku doszło do masakry Polaków zamieszkujących wieś Naliboki. Zbrodni dokonały oddziały partyzanckie Sowietów oraz członkowie tzw. Otriadu Bielskich – żydowskiego oddziału partyzanckiego działającego na terenie Puszczy Nalibockiej. W wyniku zdradzieckiej napaści śmierć poniosło 128 polskich cywilów.

PS

Oddział skupiający bandytów i działający w sposób bezwzględny stał się dla Żydów przykładem żydowskiego bohaterstwa. Napisano szereg książek przedstawiających Otriad Bielskich jako oddział partyzancki walczący z Niemcami i unikających jednocześnie poruszenia kwestii zbrodni dokonanych na Polakach. Kilka lat temu powstał nawet film pt. „Opór” w reżyserii Edwarda Zwicka, w którym w rolę Tewjego Bielskiego wcielił się brytyjski aktor Daniel Craig. Niestety, w filmie tym pojawiło się wiele przekłamań, które to kolejny raz uderzają w pamięć o tragicznych wydarzeniach II wojny światowej, bo uderzeniem trzeba nazwać to, że w ramach prowadzenia polityki historycznej zapomina się o zbrodniach jednych i przypisuje się te zbrodnie niewinnym. Ewentualnie w ogóle nie mówi się o popełnionych haniebnych czynach, albo umniejsza się ofiarę, jaką ponieśli przedstawiciele danego narodu.

~ Paweł Andrzejewski

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

casium

#1610384

Oto co zachwala https://www.youtube.com/watch?v=5CCCdt86DSY (w 11:58min) dumy polski rzyt z korzeniem dla polepszenia - niestety Hołdyńska się wmiendoliła w połowie zdana i chyba już nigdy nie poznamy jak genialny przyjaciel Polski widzi łatanie - relacji polsko-żydowskich przez Mesjasza Kushnera - służbowo consighliere dello stato e di famiglia, a prywatnie zięcia Trumpa i rzekomo dumnego wnuka niejakiej partyzantki Bielskiej.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1610412

Nie wiem czy rzyd to celowo czy roztargnienie?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1610422

Niestety Polacy nie maja takiego propolskiego lobby jak mają Żydzi i są tego efekty.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1610421

Do powstania  lobby propolskiego w kwestii Holocaustu Narodu Polskiego nie przyczyniły się:

- zbrodniczy rząd Bieruta;

- siermiężny rząd Gomółki;

- dyskretny urok gierkowszczyzny;

- 30 letnie tzw. "rządy demokratyczne".

Nie przyczynia się też rząd obecny pod dowództwem Prezesa!

Była iskra. Tupnięto nogą, zawezwano na dywan, pogrożono lagą. Ten i ów posikał się w spodnie, więc IPN wycofał ustawę!

Z dużej iskry mały płomień a raczej ino siny dym się ostał!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1610446

Za cztery dni, minister zdrowia bez referendum i szerokich konsultacji społecznych zwiększy stukrotnie obowiązujące w Polsce normy promieniowania elektromagnetycznego. To jest krok do pełnego wprowadzenia w Polsce technologii 5G, która jest zakazana w Izraelu i USA. Nadajniki 5G pracują w pasmach powyżej 2 GHz!. To więcej niż pracująca non stop, w naszym najbliższym otoczeniu, przy głowie, kuchnia mikrofalowa. To już jawna i wprowadzona pod żydowską presją, maszyna do depopulacji narodu!....

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1610433

Może masz rację, ale nie chcę się wypowiadać w tym temacie, bo nie znam zagadnienia.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1610434

do Żydów za ich politykę historyczną. Nie można mieć pretensji że żmija kąsa.

Najgorsi są Polacy określani jako szabesgoje lub dwużydzian polaka.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1610436

czytać ilu tych niby Polaków /czyt.Żydów/ w imię PRL wydawało wyroki i własnoręcznie mordowali Polaków. Ci z 36-ej Dywizji SS też pewnie mieli Polaków na sumieniu a może i własnych ziomków. A jeszcze smutniejsze to to ,że ich potomkowie w pani Hubner i Cimosiewiczów dziś śmieją się z tych ofiar i korzystają z łaskawości nieświadomości wyborców. Chyba ,że ci wyborcy to tacy sami patrioci jak ci wybrani.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

lupo

#1610481

Ilu Żydów z UB mordowało Polaków, to jest zasadnicze pytanie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1610525