Tak jak chcieli sprzedać Możejki Rosjanom, tak Polskę Niemcom

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Kompromitacji rządu PO-PSL nie ma końca. Po słynnych taśmach, gdzie Polska była państwem teoretycznym  i kamieni kupą nastał czas kolejnej autodestrukcji .

Jeżeli MSZ i prezes największej spółki mówią o tym, żeby sprzedać, albo dopuścić do udziałów Rosjan, to zakrawa to na zdradę stanu.

Jeżeli dołączymy do tego charakterystykę Schetyny, który jest żulikiem z kolei Halicki jest debilem to mamy przepiękny obraz tego jak kotłowało się w PO.

Wygląda na to, że jedynym celem rządzących wówczas polską było nachapanie się i otrzymanie dobrych synekur.

Tusk dał przyzwolenie na wyprzedaż za grosze polskiego przemysłu przeważnie Niemcom, dotyczy to również mediów.

Jeżeli było takie przyzwolenie, to każdy chapał co się dało. Bóg czuwał nad Polską i Naród pogonił tych szmalcowników. Co by było z Polską, gdyby ten sam układ rządził dalej, z pewnością Polski by nie było, raczej byłaby teoretycznie, a tak de facto  byłaby kondominium Niemiec.

Stopień zdrady Polski nie miał w historii odpowiednika, a Targowiczanie, to byli mali chłopcy przy tych zaprzedanych albo Sowietom albo Niemcom ludzi, nazywających się elytą.

https://wpolityce.pl/polityka/352188-nasz-wywiad-minister-tchorzewski-o-mozejkach-wszystko-co-zrobil-w-tej-sprawie-rzad-po-mozna-nazwac-nawet-zdrada-stanu

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

.....które niemal każdego miesiąca od lat, odkrywają przed Polakami dziennikarze i śledczy, jak oto podli i bezwzględni ludzie, rządzili Polską przez ostatnie 27 lat Pomrocznej III RP. Pewnie ktoś spyta dlaczego do Ciebie kieruję te słowa, otóż byłeś przewielebny Eminencjo przez ten długi czas, jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy III RP, odpowiedającej przed Bogiem Najwyższym za duchową kondycję narodu polskiego.

Pamiętam nawet jak zaraz po powrocie z Rzymu do Polski, gorąco proponowałeś na Jasnej Górze, by specjalnie zająć się Radio Maryja, było wtedy wiele szumu wokół tego zdarzenia w ojczyźnie. Nigdy nie zapomnę także, jak gorliwie siałeś ziarno na specjalanych rekolekcjach dla bodajże 200 posłów PO, jak dla PiS-u to sobie takich rekolekcji specjalnych nie przypominam. Osobiście czytałem, jak mocno żałowałeś nagłej śmierci abp Józefa Życińskiego, a którego wielu rodaków dość dobrze pamięta i ma b. podzielone opinie o Jego służbie w Kościele. Osobiście słyszałem dla przykładu, jeszcze jako pielgrzym z Zamościa, jak z Wałów Jasnogórskich Metropolita Lubelski, dawał podczas kazania świadectwo, iż swoim pielgrzymom zabronił mówić świadectw o Radio Maryja i Jego dziełach na pielgrzymce lubelskiej. Tak przynajmniej pamiętam i nie sądzę bym się mylił! Ty zaś kard. Stanisławie Dziwisz mówiłeś w tamtych dniach o Jego śmierci: "Straciliśmy wybitnego biskupa"!

Dlatego uważam, że dziś mamy bez dwóch zdań moralne prawo pytać właśnie Ciebie, a zatem Kard. Stanisławie Dziwisz a Ty się nie dziwisz tym wszystkim strasznym rzeczom, które nieustannie są ujawniane przez środki masowego przekazu?! Ja osobiście jestem tym wszystkim mocno zgorszony, wstrząśnięty, tym bardziej, że wielu z tych ludzi wciąż podburza Polaków do czynnej rewolty, marzy im się po prostu powrót owych świetlanych czasów, które ja z czystym sumieniem nazywam nie od dziś: czasy Pomrocznej III RP. Z Panem Bogiem

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1546121

Jeszcze jeden kamyczek do ogródka , o którym piszesz. Otóż, kardynał Dziwisz sprzeciwił się woli JPII i wbrew temu o co prosił JP II czyli spaleniu prywatnych notatek papieża, część ich opublikował , co w moich oczach dyskwalifikuje go jako duchownego i człowieka. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1546134

może któś z Was pamięta tamte smutne dni ,tygodnie i miesiące po śmierci Naszego Ojca Swiętego i za "chwilę wpisy" na onecie w związku z wiadomością,ze kardynał Dziwisz zostanie wysłany do Krakowa,na urząd...ktoś wtedy przywoływał stare porzekadła związane z kolejnym Stanisławem i niepokoje z tym związane,

byliśmy wtedy  zbyt obolali po niedawnym nieszczęściu,by się nad tym wszystkim zastanawiać,ale Dzisiaj po latach ,jest coś w tamtych ostrzeżeniach,niestety

Dobrego Dnia,Wszystkim

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1546140

Ktoś powiedział, nie ma przypadków są znaki, w przypadku kard. Dziwisza to się sprawdziło.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1546142

Sprzedali stocznie, huty, by Polska nie była konkurencją dla szwabów.

Teraz są przeciw odszkodowaniom dla Polski od Niemiec, za zniszczenia podczas drugiej wojny światowej.

Te partie to: PO, PSL, Nowoczesna, zdrajcy i sprzedawczyki za srebrniki judaszowe.

A veta prezydenta Dudy, zatrzymało proces rozliczenia zdrajców POlitycznych i tych w togach

I dalej żydo- komuchy w togach, będą bronić interesów tej mafii, by nikomu włos z głowy nie spadł.

Więc komu panie prezydencie Duda, pan służy??? Bo tymi vetami, na pewno nie Polsce!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1546146

Zgoda.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1546148

Tylko trzeba zauważyć, że grabież polskiego majątku zaczęła się ponad 30 lat temu. I trwa nadal, mimo "dobrej zmiany".
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

SpiritoLibero

#1546150