Mentalni spadkobiercy Bieruta rządzą dzisiaj Polską.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

 

1 marca był dniem Żołnierzy Wyklętych/niezłomnych. Niestety dla mentalnych spadkobierców Bieruta, 1 marca był dniem jak co dzień.

Tak uroczyście obchodzony za czasów rządów PiS dzień został spostponowany, jak by go nie było. Ale czego oczekiwać od różnych Nowackich, Wielgusów, Dziemianowicz-Bąk, Nowickich, itp.

Tusk sam syn Niemki obstawił kulturę, oświatę, klimat, itd. antypolskimi cudakami i cudaczkami i tak Bodnar syn Ukraińca, Sienkiewicz to jakiś potomek  Tatara, Dziemianowicz, córka Żyda, itd.

Na tzw. „Łączce” nie pojawił się nikt z oficjalnych władz. W miejscu, gdzie  Polskich Bohaterów wrzucano po strzale w tył głowy do bezimiennych grobów.

Ale czego oczekiwać od lewactwa, na ich tle  wyróżnia się ministra a może ministerka Nowacka, od oświaty, która z  podstawy programowej z podręcznika historii chce wyrzucić : Rotmistrza Pileckiego, Inkę, Św. Maksymiliana Kolbe, Bolesława Krzywoustego, Bitwę od Grunwaldem, Hołd Pruski, itd.

Ministrowie, wiceministrowie, ministerki i wiceministerki, w ilości ponad 130 sztuk , chcą żyć jak paniska nie po to poszli w ministry, żeby „bujać” się jakąś przechodzoną „furą”.

Ale jak mówił tow. Lenin; kadry są najważniejsze, stąd szefem ARMIR został były dyrektor szpitala w Tworkach. No cóż żeby być kimś u Tuska trzeba mieć  doświadczenie  w kontaktach z  osobami chorymi psychiczne.

Ta banda , którą Tusk obsadził rząd i ważniejsze spółki , szczerze nienawidzą  Polaków, a żołnierzy wyklętych w szczególności, czego dowodem jest nowy zarząd Poczty Polskiej, który uchwałą wstrzymał wydanie znaczka 1 marca z postacią mjr.  Dekutowskiego „Zapory”.

Potęga intelektualna niektórych ministrów i wiceministrów lub jak kto woli wiceministerek  zwala z nóg, a takie postacie których IQ nie przekracza 50 niestety rządzą Polską. 

 

]]>https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/rzad-idzie-na-zakupy-zdziwisz-sie-czym-maja-jezdzic-urzednicy/9gynqef]]>

]]>https://cowzdrowiu.pl/aktualnosci/post/byly-dyrektor-szpitala-psychiatrycznego-szefem-armir]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/683706-interwencja-czerwinskiej-ws-blokady-znaczka-z-zapora]]>

 

 

 

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

To biologiczni potomkowie siepaczy NKWD-UB i ich agentów: głównie kacapskiego i szwabskiego pochodzenia -utrwalaczy rabunkowej okupacji Polski po szyldem PRL-III RP ! Pod przybranymi za dekretem Bieruta, polskobrzmiącymi (póki co) nazwiskami. Zaś na etapie III RP, aby pomioty oby przykryć ubeckie i gestapowskie korzenie wymyśliły sobie dodatkowo rasitowską ustawkę  -jako tzw. ustawa o RODO !Wielopokoleniowe kupy wysrane przez sowieckie NKWD w charakterze postawionych ponad ogółem Polaków, stanowiących bezprawie  urzędniczo-sitwiarskich „kast nadzwyczajnych” !     A ponieważ ,dopóki fizycznie istnieli Żołnierze Niezłomni RP, ich bezkarność pozostawała jako iluzoryczna, nieraz podsumowana kulą w łeb -za wysługiwanie się ruskiemu zaborcy! Stąd  ICH genetyczna nienawiść do tego co stanowi suwerenność Polski . Szczególnie gdy wobec oczywistego przeginania pały przez obecny wrszafkowy reżim   -nastąpić może  powstańcza siłowa powtórka z rozgrywki i to bez stacjonujących (jak wtedy ) kacapskich czy niemieckich wojsk okupacyjnych. I wtedy trzeba będzie nie tylko pożegnać się z komuchowym  status quo, ale  ponieść odpowiedzialność karną na własnej d.pie …. Stąd idący za tym strach, oraz  ta nieukrywana nienawiść do prekursorów  właściwych form niepodległościowej konfrontacji z przybłędami, okupantami –uzurpatorami  !Stąd też i ta ICH gotowość realizacji momentalnej destrukcji Kraju i natychmiastowe wydanie Polski Niemcom- bez jednego strzału. Byle tylko zachować swe czteropokoleniowe synekury nadzorców dalej dla swych potomków.

Vote up!
4
Vote down!
0

E.Kościesza

#1659268

Mordujący polskich patriotów bolszewiccy zbrodniarze z komunistycznych, sowieckich zbrodniczych organizacji jak: UB, SB, WSI-FSB i rabujący Polaków mafiozi z PO-PSL i Polska 2050 pokazują swoją bolszewicką nienawiść do Polski, polskości i polskiego patriotyzmu, a także i do prawdy.

  • Ci sowieccy zbrodniarze korzystając z ochrony przestępczego i mafijnego rządu Tuska tworzą dla siebe bolszewicką PRL-bis.

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę oraz zbrodnicze mafie w Polsce, UE i w Niemczech.

Zadaniem mafijnego rządu Tuska jest niszczenie Polski i Polaków w interesie Niemiec i putinowskiej Rosji. Wszystkie bezprawnie działania podejmowane przez mafiozów z PO-PSL i Polska 2050 oraz lewackich degeneratów to potwierdzają.

  • Powstaje stworzony przez mafie chaos prawny na czym korzystają wszyscy mafiozi oraz przestępcy.

    Mafiozi z PO-PSL, ruska agentura w Polska 2050 i rabujące Polskę zbrodnicze mafie w lewackim UE - opłacające antypolską propagandę na rzecz PO-PSL i Polska 2050 - chcą „żeby było jak było”, czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

Ponadto, istnieje poważny problem przestępczości w UE oraz infiltracji UE i państw europejskich przez agentów służb rosyjskich - w tym sowieckich agentów jak Merkel i Scholz w Niemczech.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659269

Ale na miejscu byłoby: Mendalni spadkobiercy...

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1659283

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dharma for One nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W latach 1944-1948, nieważne, czy nazwiemy ten czas wojną domową czy inaczej, „wyklęci” zabili ponad 5 tys. cywilów, w tym 187 dzieci do lat 14. Ale o tym się nie mówi, bo dla prawicy ofiary byli to „komunistyczni pachołkowie” i „donosiciele do UB”.
Bezkrytyczne gloryfikowanie tzw. żołnierzy wyklętych, bez uwzględnienia całego kontekstu historycznego i ówczesnych realiów, jest niczym innym jak powieleniem a rebours haseł i tekstów propagandystów z okresu stalinowskiego. Jest mitologią i łgarstwem historycznym.
To prawda, że wielu, bardzo wielu stało się ofiarami ubeckich i NKWD-owskich represji i tortur, jednak trzeba też pamiętać, że „wyklęci” sami stawali się nieraz zbrodniarzami, nie mniej okrutnymi niż ci, którzy katowali ich kolegów.
Oto kilka faktów o "bohaterach", których stawiacie za wzór patriotyzmu i każecie naśladować:
Oddział PAS – NZW dowodzony przez kpt. Romualda Rajsa w dniach 29,31.01. 1946 oraz 02.02.1946 spalił pięć wsi byłego powiatu Bielsk Podlaski (Zanie, Zaleszany, Końcowizna, Szpaki, Wólka Wyganowska) zabijając w okrutny sposób 82 osoby w tym kobiety, dzieci i starców, które spalono w zamkniętych budynkach.
Także w styczniu 1946 roku, oddział „Burego” zatrzymał we wsi Łozice 40 chłopów wysłanych przez sołtysów na tzw. „szarwark” czyli roboty na rzecz gminy. Zatrzymanych wraz z podwodami i końmi zmuszono, by zawieźli oddział „Burego” do Hajnówki a następnie do Zaleszan, gdzie mieszkańców stłoczono w jednym domu a następnie podpalono go. Po wykonaniu zadania pozostałych 30 furmanów zamordowano w miejscowości Puchały Stare.
Dla oszczędności amunicji mordowano nieszczęśników obuchami siekier, strzelając wyłącznie do uciekających lub dobijając rannych. Dodać należy, że jedyną „winą” ofiar było to, że wszyscy oni byli prawosławni (jak większość zamieszkujących tamte tereny) i w znaczącej części narodowości białoruskiej.
Prowadzący w tej sprawie śledztwo białostocki IPN, zakończył je 30 czerwca 2005 roku uznaniem „Burego” winnym zbrodni ludobójstwa, który to wyrok podtrzymał orzeczeniem z dnia 18.11.2005 Sąd Okręgowy z Białymstoku.
Jak się okazuje nie stanowiło to przeszkody dla inicjatorów wniosku o nadanie jednemu ze zjazdów z autostrady A4 imienia Romualda Rajsa „Burego”, zaś Kancelaria Prezydenta RP dosłownie cudem uniknęła kompromitacji, wycofując się w ostatniej chwili z obietnicy patronatu nad marszem, przebiegającym dosłownie szlakiem grobów pomordowanych przez „Burego” ofiar (rok bodajże temu).
Naturalnie „Bury” nie był jedyny. Oto krótka lista dokonań innych tzw. „żołnierzy wyklętych”:
23.06.1944 oddział Zygmunta Szendzielarza ps. „Łupaszka” wymordował we wsi Dubinki 27 osób w tym kobiety i dzieci. Ofiarą zbrodniarzy padła między innymi Anna Górska z 4 letnim synem.
13.04.1945 w miejscowości Horeszkowice oddział NSZ„Sokoła” wymordował 8 przesiedleńców w tym ciężarną kobietę, którą zakopano żywcem.
11.05.1945 oddział Zygmunta Błażejewicza ps. „Zygmunt” spalił wieś Wiluki
27.05.1945 w Przedborzu oddział NSZ Władysława Kołacińskiego ps. „Żbik” zamordował 9 ocalałych Żydów w tym kobietę i dziecko.
08.06.1945 oddział NSZ „Szarego” w miejscowości Wierzchowiny wymordował 194 osoby w tym 45 mężczyzn, 84 kobiety i 65 dzieci poniżej 11 lat. Najstarsza ofiara miała 92 lata, najmłodsza 2 tygodnie.
08.07.1945 w Opocznie zamordowano 3 Żydów, w tym jednego ocalałego z Auschwitz.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Dharma

#1659300

Komunistyczni zbrodniarze ze stalinowskiego NKWD, UB i sowieckiej Informacji Wojskowej zarządzanej przez NKWD zamordowwali od 1944 roku ponad 50.000 polskich patriotów i Polaków.

Żydów jeszcze w okresie okupacji niemieckiej mordowali bandyckie bojówki AL zorganizowane przez stalinowską tzw. Polską Partię Robotniczą - która nie była ani "polską", ani "robotniczą". Jednym z podstawowych zadań tych kierowanych przez sowiecką agenturę w PPR było rabowanie Polaków i Żydów i przekazywanie zagrabionych zamordowanym ludziom łupów do sekretariatu PPR - gdzie sowieccy agenci z NKWD - Gomułka i Moczar - rozdzielali rzeczy zrabowane Polakom i Żydom wśród członków PPR.

 Do utworzonego na początku 1942 roku sowieckiego PPR-u dołączyło wielu pospolitych bandytów - często skazanych za zbrodnie przez sądy w II RP - którzy później byli opisywani przez partyjną propagandę PPR i PZPR jako walczący z Niemcami. Zbrodnicze, sowieckie bandy AL mordowały i rabowały Żydów ukrywających się w lasach, a także bogatszych Polaków we wsiach.

Zresztą, odpowiedzialni za dziesiątki tysięcy zbrodni na Polakach — sowiecki agent (a prawdopodobnie i gestapowski) tow. Bierut, czy tow. Gomułka niczym się od tych pospolitych bandytów i morderców nie różnili.

Nominowani przez Moskwę ci sowieccy namiestnicy-sekretarze PPR-u, czy PZPR-u — działając zarówno na rzecz własnych oraz partyjnych, jak i sowieckich interesów — rabowali kraj do ostatnich dni swojej władzy. Zsowietyzowani komuniści nienawidzili Polaków i twierdzili jak np. Anatol Fejgin “Trzeba zabić polską dumę, rozstrzelać patriotyzm”. Jeszcze inni bandyci, jak np. współpracownik NKWD, szef UB w Augustowie i kat wielu polskich patriotów — użalał się nad sobą w 1952 roku: Jak trzeba było wieszać ludzi, strzelać do nich i topić ich w ustępach, to nikogo nie było. A teraz moich zasług nikt nie bierze pod uwagę.

_________________________

Polska Partia Robotnicza (PPR) – organizacja polityczno-kryminalna stalinowskiej konspiracji na ziemiach polskich okupowanych przez zbrodniarzy niemieckich. Od roku 1944 na mocy decyzji sowieckiego zbrodniarza J. Stalina było to główne narzędzie budowy systemu stalinowskiego i sprawowania władzy w tzw. PRL.

Vote up!
2
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659315

Czym zajmowali się dygnitarze PRL w czasie wojny, kiedy byli jeszcze partyzantami AL?

Rabowaniem chłopów, zabijaniem Polaków i Żydów oraz gwałceniem kobiet. Sami to drobiazgowo opisali. Wystarczy zajrzeć do archiwum. W rzeczywistości komunistyczna Armia Ludowa jak ognia unikała starć z Niemcami. Często za to ściśle współpracowała z gestapo w rozbijaniu polskiego podziemia niepodległościowego. Dowódcami oddziałów AL bardzo często byli przedwojenni więźniowie kryminalni. Komunistyczni partyzanci nocami wpadali z bronią do polskich wiosek i miasteczek, mordowali opornych i ograbiali mieszkańców ze wszystkiego, co cenne.

– Także w Warszawie komuniści w dzień działali w Polskiej Partii Robotniczej, a w nocy obrabiali sklepy na Pradze – mówi dr Piotr Gontarczyk, badacz dziejów PPR-u. I podsuwa mi fotokopię jakiegoś dokumentu.

  • – Niech pan patrzy, tu są wyszczególnione „fanty” z rabunków. Złote przedmioty, złote monety, dolary, marki, franki... Zdał je Mieczysław Moczar, późniejszy generał i minister, o, tu jest jego podpis. A poniżej są podpisy Zenona Kliszki, który te fanty pobrał, i Władysława Gomułki, który pokwitował przyjęcie – pokazuje.

Ten dokument i wiele innych szokujących materiałów znajdziesz w książce Piotra Gontarczyka „Polska Partia Robotnicza. Droga do władzy 1941–1944”. Do księgarń trafiło właśnie jej drugie, rozszerzone wydanie.

Za: Gość Niedzielny nr 44/2006 r.

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659316

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dharma for One nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Poziom zacietrzewienia, demagogii, niewiedzy, chamstwa i prostactwa wskazuje albo na totalne zyebanie mózgowe, albo działalność na rzecz państwa terrorystycznego ze stolicą w Moskwie. Mimo wszystko żaden Polak, nawet najbardziej pisowski, nie może być taką szmatą. Ale póty Czarnek wodę nosi, póki mu się ucho nie urwie, Prokuratura zajmie się andusiem.

Vote up!
0
Vote down!
-1

Dharma

#1659322

mocno śmierdzaca sowieckimi onucami zbrodniarzy z armii KGB-isty Putina...

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659323

Dlaczego Pan odpowiada  dziwnym ludziom -:).No chyba że to postanowienie wielkopostne .Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

exTetrus

#1659324

Andusiu, chamie parszywy nie podskakuj, bo z wściekłości zaczniesz pisać w ojczystym języku cyrylicą. Tak jak co najmniej połowa miejscowego tałatajstwa jesteś na smyczy i na żołdzie Putina, co widać w każdym bluzgającym nienawiścią do Polaków wpisie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dharma

#1659403

pod pasem się pasie

 

już tak masz  

kacapski przydupasie

że twój rozumek

pod pasem się pasie

 

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1659404