Polscy donosiciele w PE i polscy patrioci w PE

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

 

Ostatnio w PE, gdzie 2/3 tej małpiarni, to europosłowie lewicowi lub liberalni, a wśród nich tacy demokraci, którzy dostali się z list PO(KO) jak Zastępca Członka Biura Politycznego człowiek Moskwy Leszek Miller,  TW Carex czyli Włodzimierz Cimoszewicz, czy TW Blech czyli Marek Belka,  najwierniejsi z wiernych PZPR do wiosny 1990 r. kiedy to było hasło „ sztandar PZPR wyprowadzić” , później przefarbowali się na socjaldemokratów, by w końcu w 2019 r Schetyna  z nienawiści do PiS wciągnął ich na biorące miejsca, myśląc, że  w wyborach do PE pokona PiS.  Niestety dla PO i Schetyny tak się nie stało, a byli czerwoni towarzysze, mogą zarabiać w ojro i śmiać się do rozpuku z idiotów, którzy wciągnęli ich na listy.

Oprócz tych donosicieli i zdrajców należy jeszcze wspomnieć o zadeklarowanym homoseksualiście Robercie Biedroniu, który całą swoją karierę polityczną zbudował na swoich preferencjach seksualnych, człowiek , który chyba wśród niby polskich europosłów przewodzi  w donoszeniu na swój kraj, ale człowiek , który leje swoją matkę łamiąc jej szczękę, nie ma oporów, żeby donosić na swoją Ojczyznę.

Tą większość posłów w PE nie można nazwać europosłami, lecz małpiarnią, po wystąpieniu PMM, zaczęła się „jazda” w ogóle nie odnoszące się do wystąpienia PMM.

Lewaccy i liberalni  europosłowie, nie odnosili się do wystąpienia PMM , ale „występowali” z przygotowanymi gotowcami, przypuszczam pisanymi przez funkcjonariuszy GW, a tow. Miller mówiący o demokracji zasługuje tylko na litość. 

Większość tych atakujących PMM i Polskę, żyją w bańkach do których docierają tylko przekazy suflowane, im z Polski.

A europoseł Weber z EPL dziękujący gauleiterowi Tuskowi za wyprowadzenie setek tysięcy osób na ulicę, zasługuje tylko na litość.

Ci szmalcownicy , zdrajcy, donosiciele, itd. z Polski, to jacyś jurgieltnicy, którzy myślą, że coś znaczą, ale są pożytecznymi idiotami, wykorzystywanymi do walki z legalnym polskim rządem, a tak de facto, ci którzy ich wykorzystują nimi gardzą.

Kto broni polskich spraw okazało się w proteście Solidarności przed TSUE, gdzie tylko pokazali się posłowie z PiS, ażeby wesprzeć związkowców.

Nie ma tygodnia, żeby z inspiracji polskich donosicieli nie była uchwalona jakaś rezolucja przeciwko Polsce, ostatnio aberracja osiągnęła szczyt, gdy PE wysmarował rezolucję podpisaną przez polskich zdrajców i donosicieli, to, że m.inn.  polski TK jest nielegalny, po prostu mózg staje.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/570684-europa-zobaczyla-polska-opozycje-w-jej-najpodlejszej-formie]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Czy i ta prawda znowu nas zbodzie by po kolejnych wyborach do PE nie brzmiała jak u Reja, że nową przypowieść Polak sobie kupi, że tak przed szkodą jak i po szkodzie głupi?

 Mając takich zdrajców w Parlamencie UE dopuszczających się jawnie zdrady stanu, czy nie należało jednak posłuchać głosu ugrupowania Ziobry i nie zgadzać się na ewentualne sankcje?

 Teraz pozostaje nam tylko rozliczyć zdrajców i liczyć na siebie aby wraz z tytuskiem nie wróciło by było jak było. Dla przypomnienia link do piosenki Pietrzaka "Plagi Tuska"

https://www.cda.pl/video/832952f

Vote up!
2
Vote down!
-3

niezależny Poznań

#1633961

Duży wpływ na głosujących mają media w tym WSI 24, zachodzę w głowę dlaczego tej antypolskiej szczujni przedłużono koncesję?

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1633963

Zatem....

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1633980

Podobnoż SG nadawała przez megafony w języku arabskim, który przekroczy granicę, dostanie ją za żonę

Vote up!
2
Vote down!
-3

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1633992

To są jaja, żydówka i żona żyda chcą wpuszczania muzułmańskich emigrantów, a to się może tragicznie dla nich skończyć.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1634029