Bardziej się boję rządów PiS niż Putina, tak w 2017 r. mówił Szechter.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Intelektualne guru „ludzi postępowych i poprawnie myślących”  szef GW Michnik/ Szechter  w 2017 roku powiedział: Bardziej boję się rządów PiS niż Putina. I jeszcze jeden cytat z Gazety Żydowskiej: Adam Michnik: Putin się natnie. Na ile znam Rosjan, wojna z Ukraińcami nie mieści im się w głowach.

No cóż Szechter jak zwykle pier**li głupoty, ale wyznawcy i akolici tej grupy są odporni na fakty.

Strach pomyśleć co by było gdyby tak jak to postulowali samorządowcy PO z pomorskiego by otworzyć „ mały ruch graniczny” z  Obwodem Kaliningradzkim, można sobie wyobrazić jak  byłaby zinfiltrowana Polska przez ludzi Putina, ile byłoby prowokacji w czasie bandyckiej wojny Putina z Ukrainą.

Mam problem czy  oppositionsführer Tusk jest bardziej  prorosyjski czy proniemiecki.  Na początku 2010 r byli prorosyjscy, to Komorowski odznaczył 8 maja Rosjan, niecały miesiąc po katastrofie smoleńskiej, ale już w 2008 r. rosyjskie media pisały, „nasz człowiek w W-wie”.

Przecież to w 2010 r. Pawlak podpisał niekorzystną dla Polski umowę z Gazpromem gdzie cena m3  gazu była najdroższa w Europie, można się tylko domyślać, że na konto Pawlaka i Tuska w jakimś raju podatkowym wpłynęły duże pieniądze.

Później  oppositionsführer przestawił wajchę i postawił na bliższą mu sercu Makrelę, co w 2014 r skutkowało objęciem parasolem ochronnym  po aferze  podsłuchowej zapewnieniem ciepłej posadki tzw. „krula Europy”.

Wychowani na Michniku/Szechterze, nie mogą się pogodzić z tym, że w wyniku demokratycznych wyborów już drugą kadencję rządzą  konserwatyści, stąd te wściekłe ataki na swój kraj, stąd te wszystkie donosy, suflowanie nieprawdziwych wiadomości, nazywanie żołnierzy własnego państwa, mordercami, psami, działającymi jak Eichman,  w każdym państwie skończyłoby się niebytem takich polityków, partii i mediów, ale cóż, wychodzi bokiem brak lustracji i dekomunizacji i weryfikacji sędziów.

Atakowanie rządu  za WOT, barierę na granicy, nieprzyjmowanie ciapatych,  nawet zakup tureckich dronów, wszystko jest dobrym pretekstem dla ‘ludzi rozumnych” w myśl zasady Michnika,  „bardziej się boję  rządu PiS niż Putina” no i przyjaciel Michnika i Tuska pokazał na Ukrainie do czego jest zdolny, taki nowy Hitler XXI w.

 

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/588298-michnik-bardziej-obawiam-sie-rzadow-pis-niz-putina]]>

]]>https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,28155388,adam-michnik-putin-sie-natnie-na-ile-znam-rosjan-wojna-z.html]]>

]]>https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/419570,marszalek-sejmu-odznaczyl-rosjan-polskimi-odznaczeniami.html]]>

]]>https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/70412,rosjanie-o-tusku-nasz-czlowiek-w-warszawie.html]]>

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

My, Polacy, na prawdę  jesteśmy bardzo straszni, o czym wcześniej nauczał niejaki Bartoszewski, mówiąc, że w czasie okupacji bardziej bał się Polaków niż Niemców (czyli Hitlera). Nie dziwota więc, że Szechter panicznie boi się "kurdupla" Kaczyńskiego, bardziej niż "giganta" Putina, który przecież niczym mityczny Herkules powala i dusi swymi rękami syberyjskie niedźwiedzie i tygrysy.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1642094