Reanimacja truchła PZPR w PE rękami Grześka

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Jakim trzeba być idiotą, żeby z tak szumnie reklamowanej KE, która wprowadziła do PE 22 posłów tylko 14 teoretycznie jest z PO,  bo panią Ochojską czy byłego piłkarza Frankowskiego trudno zaliczyć do działaczy PO.

Schetyna zrobił przysługę  byłemu betonowi PZPR  umożliwiając im zdobycie 5 mandatów. Jeden z działaczy Solidarności powiedział, że ówczesna  że Solidarność pokonała PZPR, na to działacz PZPR powiedział „ wyście nas nie pokonali, wyście się z nami dogadali” (sic) i nie wiem czy przypadkiem ta umowa nie jest dalszym ciągiem tej umowy z 1989 r.

Jest inna możliwość, że byli postkomuniści zrobili po prostu Schetynę w bambuko.

Ponoć zarazki wąglika mogą przetrwać w ziemi nawet 30 lat, widać, że nie tylko wąglik , ale i byli działacze PZPR.

Czy to jest dalszy ciąg umowy z 1989 r zawartej  z ówczesnymi komunistami tego nie wiem, ale Leszek Miller jest  jedynym wysokim  przedstawicielem reżimu komunistycznego( był zastępcą członka KCPZPR), który  nie dość , że nie odpowiedział za reprezentowanie i bronienie okupanta, którym było ZSRR, ale o ironio losu wprowadzony przez byłego działacza NZS i Solidarności Walczącej na salony europejskie.

Inny członek pezetpeerowskiej kasty były premier , TW Carex, syn czerwonej onucy, która we wschodniej Polsce torturowała żołnierzy wyklętych, mimo tego, że w Warszawie nie powiesił jednego banera czy  plakatu, wszedł do PE otrzymując 200 tys. głosów.

Teraz widać jak na dłoni, że to nie przypadek, że rada miasta W-wy nie chce się zgodzić na likwidację nazwy ulic upamiętniających komunistycznych „bohaterów”, gdzie tym radnym przeszkadza nazwanie  ulicy imieniem bohaterskiej „Inki”, ale mając takie zaplecze w postaci 200 tys. głosów na syna komunistycznego oprawcy, postanawiają  metodą Lenin wiecznie żywy, dalej gloryfikować te postkomunistyczne złogi.

Myślę , że radni POKO w radzie miasta nie powinni jednej z ulic nazwać imieniem czerwonej onucy maltretującej wyklętych,  Mariana Cimoszewicza.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)