​Kciuk czy koperta? (Z Grodzkim w tle)

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Czecia osoba w państwie ma chyba zagwozdkę. Jak donoszą media, już ponad pięćdziesiąt osób pod nazwiskiem obciąża Grodzkiego w prokuraturze, że będąc dyrektorem szpitala, brał od pacjentów łapówki, ale Grodzki idzie w zaparte, wnosząc nawet sprawę przeciwko szczecińskiemu  dziennikarzowi, który tę sprawę nagłośnił.

Co prawda nie zna danych tych ponad pięćdziesięciu osób, których nazwiska zna prokuratura, bo pewnikiem gdyby je znał, chcąc je wystraszyć  pozwałby je do sądu.

Okazje się, że mimo tytułu profesorskiego, to tak de facto Grodzki to taki mały cwaniaczek.

To, że tak jest pokazała sytuacja gdy pan chirurg Grodzki pokazał jak trzeba myć ręce, ale na nieszczęście dla pana Grodzkiego nie tylko on jest lekarzem.

Marszałek Karczewski i profesor Pinkas pokazali jak właściwie myć ręce. Jaka była reakcja Grodzkiego?, ano taka, że najpierw mówił,  że pewnie marszałek Karczewski nie widział , co pokazywał prof. Grodzki i on na pewno  udzielił dobrze instrukcji jak myć ręce.

Ale jest mówiąc językiem sportowym takie urządzenie jak VAR, które pokazało, że pokaz i instrukcja była niewłaściwa.

Wtenczas było wiecie rozumiecie i dyskusja się skończyła. Ale o co chodzi w tej sprawie? Otóż jeżeli czecia osoba w państwie jak sam o sobie mówi Grodzki, kłamie i idzie w zaparte w błahych sprawach dopóki mu się nie udowodni kłamstwa, to nie można wykluczyć, że w sprawie łapówek też nie mówi prawdy.

Zostaje pytanie czy znakiem rozpoznawczym Grodzkiego będzie kciuk czy koperta, moim zdanie jednak koperta.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

- ktora godzina? - Czecia.

Przepraszam, ale jakos mi sie tak skojarzylo.

Widze, ze rozgorzal spor, ktory zapewne zakonczy sie bijatyka na sali sejmowej. Powazni naukowcy i profesorowie wezma sie za lby, bo nie moga uzgodnic, jak nalezy uruchomic przycisk dozownika z detergentem. Kciukiem nie wolno, lokciem sie nie da. Pozostaje tylko jedna droga. Trzeba na nim usiasc!

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620263

Też można.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1620265