Gwałcą, kradną, mordują, jak w Polsce w 1920, 1939, 1945, to samo robią  2022 r. na Ukrainie.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Gwałcą, kradną, mordują, jak w Polsce w 1920, 1939, 1945, to samo robią  2022 r. na Ukrainie.

Te obrazy z Buczy, które dzięki technice i zdjęciom satelitarnym mógł zobaczyć świat, dla nas Polaków tak ciężko doświadczonych przez kacapów nie jest żadne novum.

Przecież w 1920 r. w ataku bolszewii na Polskę, tak samo się działo na terenach zajętych przez bolszewików, dopiero zwycięska Bitwa Warszawska zatrzymała „czerwoną hołotę” i dała Polsce na niespełna 20 lat trochę oddechu.

Ale niestety w 1939 r. dogadało się dwóch morderców, Hitler ze Stalinem, i 17 września 1939 r ruska dzicz zaatakowała wschodnią część Polski, rozpoczęły się wywózki,  gwałty morderstwa czyli to w czym ruska dzicz ma największą wprawę i doświadczenie.

Mordercy się nie dogadali, czarna zaraza wystąpiła przeciwko czerwonej zarazie, straszliwa wojna zakończyła się 8 maja 1945 r. straszliwe zniszczenia , śmierć dziesiątków milionów ludzi była efektem paktu dwóch zbrodniarzy.

Niestety dla Polski nie naszło wyzwolenie, przez prawie 45 lat Polską rządzili ludzie z nominacji Sowietów często działacze KPP lub rosyjscy żydzi.

Co potrafią Sowieci i ich totumfaccy pokazali po 1945 r. mordując dziesiątki tysięcy „żołnierzy niezłomnych”, tylko za to, że nie chcieli się zgodzić na podporządkowanie Polski czerwonym.

Czy można oduczyć lisa polowania na kury, nie można, co pokazała barbaria pod przywództwem „rzeźnika” Putina.

Genów nie można oszukać, czerwona zaraza tkwiąca w głębokim średniowieczu przejęła wszystko co najgorsze po mongolskich przodkach.

To co najgorsze „wybuchło” w spuszczonych ze smyczy psach Putina. Wróciła „ tradycja” gwałtów, morderstw , grabieży, na zaatakowanej Ukrainie dzieją się rzeczy, jakie działy się na II WŚ, gdzie Niemcy Sowieci robili takie rzeczy, jakie dziś robią ponoć „ucywilizowani” Rosjanie.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

  Witam! Tyle dobrego, że ta czerwona sowiecka zaraza, dawno już tak sama nie krwawiła. Dobrego dwojga, bo rosyjski autorytet rodzimej komuny u nas w kraju, okazał się krwawym zombi. Niemcy również mocno kulawo politycznie i wizerunkowo. Coś zakrawa, że w przyszłych wyborach PIS może osiągnąć większość konstytucyjną. Daj Boże, chociaż jeszcze wiele może się wydarzyć...A całościowo reasumując, lewizna na Świecie zapatrzona w Rosję, dostała mocno pałą po żebrach.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1643204

Oby ta większość była.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1643274

Ukraińska obrończyni praw człowieka Ludmyła Denisowa alarmuje, że Rosjanie wywieźli z Ukrainy do Rosji już ponad 121 tys. dzieci. Rosyjskie media zapowiadają, że Putin wkrótce uprości procedurę ich adopcji w Rosji.

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1643209

   Witaj! Oby ich gdzieś nie wywieżli i nie sprzedali zbokom, lub innym towarzystwom rozrywkowym. "Janczarów" z nich nie zdążą zrobić, bo ten sowiecki twór, za niedługo się rozpadnie. Pewnie im Niemcy podpowiedzieli, którzy nam skradli około 200 tyś dzieci aby je znaturalizować na wzór nordycki. Myślę, że w ludziach już nie rodzi się strach przed tą barbarią, ale rodzi się gniew społeczny! Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1643212

Morderca Putin bierze przykład z Hitlera, w latach 1942-43  Niemcy wywieźli ponad 200 tys. Dzieci Zamojszczyzny.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1643275