Lewaki i totalniacy chcą RBN, ale ze zdrajcami i donosicielami się nie rozmawia.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej się zaognia,  dzisiaj jest kumulacja najazdu, barbaria  która się sowicie opłaciła i znalazła się u Baćki, kierowana przez funkcjonariuszy KGB albo białoruskiej albo rosyjskiej, całym stadem została przewieziona nad granicę polsko – białoruską i próbują siłowo przekroczyć granicę.

Na filmikach widać muzułmańskich byczków, którzy przecinają przy pomocy nożyc do cięcia drutu, które na pewno przywieźli w bagażu do Mińska . Widać jak muzułmanie biorą małego chłopca, wdmuchują mu dym z papierosów w oczy, żeby wyglądało, że dostał gazem, a pożyteczni idioci głównie z WSI 24 i GW, będą opisywać niehumanitarne zachowanie polskich mundurowych i będą publikować  zdjęcie małego chłopca.

Obudziła się lewica i PO, chcą zwołania RBN (Rady Bezpieczeństwa Narodowego), ale moim zdaniem z V kolumną, zdrajcami i donosicielami się nie rozmawia.

Ci którzy w PE, non-stop donoszą na Polskę, są autorami większości rezolucji  przeciwko Polsce, nagle chcą uczestniczyć w RBN, chyba po to, żeby przekazać co się na RBN mówiło i jakie zapadły decyzje, które mają służyć obronie granic Polski.

Idiotki celebrytki i osoby związane z opozycją, wyzywali mundurowych od morderców, śmieci, itd. ”gwiazdy” KO, mówią, żeby najpierw wpuścić a później będzie się sprawdzało, a poseł zwany  „strusiem Pędziwiatrem? Mówi, że Polska może przyjąć nawet 1 mln nachodźców.

Widać jak na dłoni, że zdecydowana większość  nachodźców, to młode muzułmańskie byczki, a kobiety i dzieci są „kwiatkami do kożucha”, żeby pożyteczni idioci z WSI 24 i GW, mogli publikować „wstrząsające” zdjęcia o „biednych” kobietach i dzieciach.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)

Komentarze

    Witaj! Targowica chce zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Oni tego chcą, aby poznać plany przeciwdziałania przeciw agresorom Łukaszence z Putinem. Takie obrady są tajne. Mielibyśmy nazajutrz obrady w mediach, lub stenogramy w Mińsku lub Moskwie. Z agenturą i zdrajcami nie zasiada się do jednego stołu.

Vote up!
0
Vote down!
0

ronin

#1635062

O tym napisałem w notce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1635071