LGBT czyli tęczowy faszyzm.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Po lewicowych ludobójczych ideologiach, komunizmu i faszyzmu,  ideologii narodowego socjalizmu w głowie socjalistów i liberałów  pojawił się nowy totalitaryzm nazywany ideologią LGBT.

Tak naprawdę osoby homoseksualne są na drugim miejscu, ale de facto chodzi o walkę z kościołem i wartościami, które niesie za sobą  katolicyzm a szerzej chrześcijaństwo.

Nawet komuniści mówili, że rodzina jest najmniejszą komórką społeczną, gdzie mama, tata mają stanowić o wychowaniu  swoich dzieci, natomiast ideologia LGBT mówi nie, rodziną może być dwóch tatusiów lub dwie mamusie.

Mąż czy żona  homoseksualisty Biedronia  pan/pani Śmieszek idzie dalej, chce penalizacji wszystkich , którzy wypowiadają się źle na temat homoseksualistów. Tak jak komunizm chciał stworzyć człowieka radzieckiego, a faszyzm „prawdziwego” nazistę, tak ideologia  LGBT chce stworzyć świat na podobieństwo swoich wyuzdanych  fiksacji.

Ciekawe jest, że ta ideologia rozwija się w świecie zachodniej cywilizacji, natomiast świat muzułmański szybko rozprawia się z homoseksualistami, tam nikt nie chodzi na paradach z piórkami w d….

Inżynieria społeczna kierowana  i wspierana przez liberałów i lewaków chce przemodelować społeczeństwa, żeby nie było krajów narodowych, ale jakaś nieokreślona magma, którą łatwo kierować, tak że marzenie Lenina o człowieku radzieckim  ma przybrać  inną postać, człowieka LGBT.

Ideologia LGBT terroryzuje społeczeństwo niczym bojówki faszystowskie czy sądy ustroju komunistycznego , każdego kto się nie zgadzał z tym ustrojem nazywano wrogiem ludu,  w komunizmie o ile nie został stracony w sfingowanym procesie to trafiał do obozu lub gułagu, w faszyzmie trafiał do obozu koncentracyjnego, tak ideologia LGBT każdego kto się nie zgadza z tą ideologią nazywa homofobem i można się zastanowić  z obawą co ideologowie LGBT zrobią z nieposłusznym

Komunizm był czerwony, faszyzm brunatny, ideologia LGBT  tęczowa z dodatkiem piórek, stringów, biustonoszów noszonych  przez facetów nazywających się gejami.

Ponieważ kraje zachodnie uległy, teraz Polska ze swoimi wartościami stała się obiektem ataku rodzimej i międzynarodowej tęczowej ideologii.

Tak jak w XVII wieku Polska postawiła tamę osmańskiej nawale, na początku XX wieku bolszewickiej nawale, tak teraz 100 lat po zatrzymaniu tej nawały, musi zatrzymać ideologie LGBT. 

https://www.tvp.info/41888288/partner-biedronia-kazdy-homofob-zostanie-ukarany-z-wiezieniem-wlacznie

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)

Komentarze

Do tych rozważąń dodalbym jeszcze założenia podstawowe,na których opiera się ideologia LGBT, co pozwala nam precyzyjnie zakwalifikować ten ruch. Podstawą wyjściową do formułowania ideologii jest biologia, postulaty polityczne wynikają z biologii, z zaburzeń biologicznych natury chromosomalnej lub hormonalnej, Komunizm opierał się na założeniach społeczno-ekonomicznych, nazizm na założeniach bilogicznych - rasizm, faszyzm opierał się na podkreślaniu sprawczej roli państwa. Tak więc LGBT jest ruchem nazistowsko - faszystowskim bo LGBT bazuje na biologii i domaga się państwowej ingerencji w .zycie prywatne i intymne. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1598320

Zgadzam się z Tobą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1598330

Dodałbym jeszcze jedną istotną rzecz jeżeli chodzi o źródła LGBT.

W USA zanim zaczął być modny Marks, życie intelektualne było zdomnowane przez freudyzm. Kozetka freudowska była najpopularniejszym meblem w Stanach. Dopiero potem, w znacznie węższym zakresie, pojawił się marksizm i po latach na tej glebie wykiełkował ruch gejowski i LGBT.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1598338

- jak zwykle, - i przy pomocy zboków z LGBT których używają jako pługa do rozbijania jedności społeczeństw demolują więzi i moralność. Czerwone zbrodnicze świnie i faszyści nie mogą przecież występować pod własnymi szyldami więc używają ich jednocześnie jako tarczy i tarana.

Powiedźcie, - któremy zbokowi zabrania się np. żeby go dwu metrowy murzyn łomotał od tyłu przez tydzień ? - mają wolność d**y zagwarantowaną w konstytucji i nawet zatrudnienie w prostytucji.

Tu nie o to idzie gra.

Uważam że najwyższy czas aby Polska wystąpiła do instytucji międzynarodowych o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem za system ludobójczy. To powinna być odpowiedź Polskiego Rządu.

Nie mogę pojąć dlaczego jeszcze tego nie zrobiliśmy (nikt na kuli ziemskiej za nas tego nie zrobi) - bo i z dekomunizacją klapa na całego - nie zrobiliśmy jej jako jedyne państwo pokomunistyczne w Europie. To jest też przyczyna że żaden komunista nie zawisł za swoje zbrodnie na szubienicy.

Putin bandyte Sorosa już dawno by zlikwidował strzałem ze sztucera z tłumikiem tylko jemu akurat ta rozpierducha u nas jest na rękę bo Putin ma dobre nmetody i skuteczne do swoich wrogów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1598334