17 września 39r. brunatna zaraza spotkała się z czerwoną zarazą

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dzisiaj mija 80 rocznica ataku czerwonej zarazy na zmagającą się z brunatną zarazą Polskę. Czerwonoarmiejcy zadali Polsce cios w plecy. A kresach wschodnich duża część  ludności polskiej pochodzenia żydowskiego, służyła NKWD za przewodników w wyłapywaniu polskiej inteligencji (nauczycieli, urzędników państwowych, ziemiaństwo, itd.)

Te osoby były wywożone w bydlęcych wagonach do Kazachstanu, na Daleki Wschód, umierali dziesiątkami tysięcy zarówno kobiety jak i dzieci, Tym którym udało się przeżyć po ataku Hitlera na swojego sojusznika Stalina, Stalin pozwolił dołączyć do gen. Andersa.

Pokłosie działań Polska odczuwa do dzisiaj, zarówno niemieccy naziści jak i sowieccy komuniści, mordowali Polaków ze szczególnym wskazaniem inteligencji, czego najjaskrawszymi  przykładami jest Katyń i Palmiry.

Po pokonaniu Niemców wraz z nowym okupantem, do Polski przyjechało dziesiątki tysięcy Żydów, Rosjan, którzy pozmieniali nazwiska, a ich potomkowie chcą uchodzić za polską inteligencje.

Usadzili się w strategicznych instytucjach, uczelniach wyższych, palestrze, prasie, kinomatografii  itd. i próbują dokończyć dzieła, którego nie udało się dokonać w latach 1945-1989.

W latach komuny wiadomym było kto jest kim,  obecnie zdefiniowanie kto jest kim jest znacznie trudniejsze. Bardzo dużo jest tzw. „farbowanych lisów” , którzy udając , że są polskimi patriotami, tak de facto marzą o powrocie do czasów gdzie obowiązywała jedynie słuszna ideologia. Wówczas czerwoni mieli w ręku wszystkie narzędzia do dyscyplinowania społeczeństwa.

Obecnie działania są bardziej wysublimowane, a do dyscyplinowania inaczej myślących jest tzw. pałka poprawności politycznej.

Podobnie jak w Rosji Sowieckiej robiono wszystko , żeby zdeprecjonować rodzinę czego najlepszym przykładem był Pawka Morozow, który doniósł na swoich rodziców, tak obecnie do rozbicia rodziny służy doktryna LGBT, która preferuje rodzinę, jako związek dwóch pedałów albo dwóch lesb.

Tak jak za czasów sowieckich najgorszym zagrożeniem dla chorej ideologii była rodzina, tak również dla chorej doktryny LGBT jest rodzina.

Mam tylko nadzieję, że jak tradycyjna rodzina przetrwała represyjny komunizm, tak przetrwa i się wzmocni  mimo ataków neolewactwa i poprawności politycznej.

Na koniec obrazek z 1939 r po ataku sowietów na Polskę i przykład braterstwa brunatnej zarazy z czerwoną zarazą, kiedy przekazuje czerwonym polski Białystok.

https://www.youtube.com/watch?v=pQmDOso0SoY      

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)