Panie Nitras, katolików nie dało się opiłować, widziałeś Święto 3 Króli?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Panie Nitras, katolików nie dało się opiłować, widziałeś Święto 3 Króli?
Rafał Trzaskowski, próbujący przejąć stery w PO zorganizował pod koniec lata imprezę w Olsztynie nazwaną „Campus Polska” finansowaną przez Niemców spotkał się ze ścianą. Tą ścianą jest Donald Tusk, który przejął  główną rolę i gwiazdorzył w Olsztynie.
Ale oprócz tych dwóch, którzy darzą się szorstką przyjaźnią pojawiły się na Camusie osoby, które w ogóle nie powinny się tam znaleźć, a które świadczą o miałkości intelektualnej głównych kadr PO.
Marszałek Grodzki, zwany „kopertnikiem” nawoływał do likwidacji szpitali w Polsce, bo wg. niego jest ich za dużo, powołując się na przykład Danii. Ale wszystkich pobił pan Nitras, podejrzewany przez wielu, że coś wącha.
Otóż ten człowiek powiedział ni mniej ni więcej tylko to, że w Polsce należy opiłowywać katolików, gdyż mają za dużo przywilejów, bo jak nie to zaczną podnosić głowę.
W Polsce, w której znacząca ilość społeczeństwa jest katolikami, w partii , która ma ambicję, żeby przejąć władzę, takie słowa powinny spowodować co najmniej jakąś reakcję władz PO, ale skąd tam.
Tusk, którego katolicyzm jest na pokaz, co pokazał na spędzie w Płońsku  Donald Tusk, całuje chleb i robi na nim znak krzyża, zapomniał, że zaraz po powrocie z Brukseli mówił: Krzyże nie powinny wisieć w szkołach i Sejmie, czy ślub kościelny przed wyborami prezydenckimi w 2005 r , czy słynne zdjęcie zrobione w domu z papieżem i krzyżem. 
To wszystko jest  na pokaz i pokazuje hipokryzje Opposition Führera.  Brak reakcji na słowa Nitrasa pokazują prawdziwy stosunek Tuska do kościoła. 
Odpowiedzią na słowa Nitrasa i brak reakcji Tuska na skandaliczne słowa , było obchodzone nie dawno Święto 3 Króli ( nie mylić z 6 Królami), gdzie dziesiątki tysięcy ludzi brało udział w orszakach w setkach miast i miejscowościach w Polsce.
Ja byłem na orszaku w Gdańsku, w Gdańsku, którego prezydent Dulkiewicz chce zideologizować to miasto na modłę gender i LGBT, ale odpowiedzią Gdańszczan były tysiące Gdańszczan biorących udział w orszaku 3 króli.
Próby opiłowywania katolików się nie udały, co pokazały orszaki z okazji Święta, przy udziale dziesiątek tysięcy polskich katolików.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/566791-twitter-wrze-po-przemowie-tuska-hip...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (6 głosów)

Komentarze

   Nitras, to taki wyszczekany, mierny, wierny niemiecki giermek.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1639907

Powiem więcej, kolumbijski też.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1639911

Artykuł ciekawy, choć sporo drobnych błędów stylistycznych ;)

Vote up!
1
Vote down!
0

MK

#1639910

Nie jestem polonistą, błędy się zdarzają, sorry.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1639912