Polska Golgota dwóch panów K.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Golgotą czyli miejscem wyjątkowego udręczenia w Polsce jest dwóch panów K i nie chodzi to o braci Kaczyńskich a o panów Komendę i Kubalę , tak strasznie doświadczonych przez polski wymiar sprawiedliwości a zwłaszcza sędziów , którzy „ uszczęśliwili” tych panów  cyfrą 17.

Jeden, pan Komenda  wbrew faktom został skazany na 25 lat więzienia za zbrodnie, której nie popełnił ale dzięki jednemu z prokuratorów ta sprawa „ śmierdziała”  i na skutek działań prawnych wyszedł po 17 latach. Sprawa była „drukowana” , w której brało udział kilkanaście osób w tym policjanci. Taka mała Sycylia. Czy w stosunku do np. sędziów, którzy skazali tego niewinnego człowieka, będzie jakiś regres za wyroki  które wydali?

Wątpię, czuje  że kasta znowu się wywinie i będzie zachowywała tak  jakby się nic nie stało,  tak jak nie ukarała dyscyplinarnie ani w żaden inny sposób sędziów w Warszawie , którzy wydawali kamienice na ludzi , którzy nie żyli albo mieli ponad 100 lat.

Drugim okrutnie doświadczonym przez sądy jest pan Kubala, który od 17  lat walczy z sądami wszystkich szczebli i mimo tego, że po latach walki okazało się, że jest niewinnym  człowiekiem, który przez te sądy został zniszczony , został pozbawiony przez sądy: dobrze prosperującego biznesu, rodziny, zdrowia ale za to z komornikiem na karku.

Ale sądy palą głupa z SN na czele, który w żaden sposób nie przychylił się do pism procesowych o zadośćuczynienie dla zniszczonego przez polski wymiar sprawiedliwości pana Kubali.

Pan Kubala nie ma rodziny, firmy, ale za to ma komornika, który go ściga za wielomilionowe długi, które tak naprawdę zawdzięcza sądom, wypisz wymaluj film „ Układ zamknięty”.

Ci politycznie zaangażowani sędziowie, chodzący w koszulkach KONSTYTUCJA żalący się na swoją dolę do Brukseli , a nie potrafią wydać sprawiedliwego wyroku w stosunku do pana Kubali, a taką Golgotę w styczności z polskimi sądami przechodzi dziesiątki a może i setki osób.  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:12)

Komentarze

I była ku temu wielka szansa i tylko podpisać ustawy i oddać do TK, jak się miało jakieś wątpliwości, a nie od razu wetować. A PiS podkulił ogon i nie bronił swoich ustaw.

Ale niestety, PiS i Duda tego nie chcieli, by posprzątać tę stajnie Augiasza, zwaną sądami i wymiarem sprawiedliwości.

Robiąc cyrk i parodie z ustawami sądowymi, by nic się nie zmieniło i było jak było.

Elity zawsze się dogadają, a szary człowiek zawsze jest bity w dupsko, by wiedział gdzie jego miejsce w szeregu.

Więc blogerze Andy, do kogo masz teraz żal, za tak powstałą sytuacje w sądach??? Od ponad trzech lat rządzi Zjednoczona Prawica!!! To nie udawaj że tego nie rozumiesz, bo zdajesz sobie doskonale sprawę i jesteś świadomy tego, kto jest temu winny. Bo na pewno głupcem nie jesteś, a jesteś bystrym i przenikliwym blogerem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1576880

Weź się ogarnij, te 17 lat komendy w więzieniu i 17 lat walki Kubali z sądami to wina PiS?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1576893

Niestety p. Andy51, jjj ma rację. Gdyby nie niedojrzałość PAD-a nie mielibyśmy powtórki dwóch panów, a tak dalej jest wszystko możliwe. Sam tracę nadzieję w PIS-ie. Albo to kolejny zbiór nieudaczników, albo cwaniaków. Uczciwe, oddane  w nim jednostki, jak widać niewiele mogą zrobić.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Kolejorz

#1576897

Zgadzam się, PAD z zawetowaniem ustaw pojechał po bandzie. Tracisz nadzieje w PiS to pomyśl, że alternatywą jest partia niemiecka PO i Ci zaraz przejdzie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1576903

Co napisałem. Bo tych towarzyszy w togach i tych prokuratorów można było teraz oskarżyć.  A  teraz po tych pseudo reformach o sądach PiS-u z Dudą, to możemy ich pocałować, wierz gdzie???

Więc to ty się ogarnij. A  zaślepienie twoje nie pozwala tobie na racjonalne myślenie.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1576899

Nie będziemy sobie przygadywali kto więcej, kto mniej, faktem jest, że PAD popełnił błąd wetując ustawę o sądownictwie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1576904

Bym z tobą podyskutował czy to błąd Dudy, czy celowe działanie Dudy.

Ale żal mi ludzi, którzy przez te reformy sądownictwa, nie doczekali się sprawiedliwości, a ci przestępcy w togach dalej siedzą w sądach i zarabiają olbrzymie pieniądze.

Zobacz sędziów z Warszawy, umoczonych wyłudzaniu bezprawnie kamienic. Czy ktoś ich ukarze??? Przy takiej reformie o sądach!!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1576912