Złodziej krzyczy łapaj złodzieja, ci co sieją nienawiść nią walczą

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Wydaje się, że schizofrenie miał nie tylko morderca śp. Adamowicza, ale i obrońcy demokracji ci co walczą z tzw. mową nienawiści.

Kilka przykładów: czy środowisko POKO wyzywający i grożący radnemu Kałuży wyzywający go od ciulów jak to czyniła poseł z .N czy POKO.

Czy sztuka w Teatrze Powszechnym „Klątwa” obrażająca uczucia religijne katolików, przedstawiające ohydne sceny pornograficzne z figurką JP II a na dodatek tego w przerwie sztuki zbiera się  pieniądze na zabójstwo Prezesa JK i to się dzieje w teatrze będącego pod auspicjami  prezydenta Trzaskowskiego, który chce by w szkołach uczyć dzieci czym jest „ mowa nienawiści”.

Niektórzy politycy już wiedzą, że to był mord polityczny jak to mówi marszałek „samolocik” Borusewicz, ale nie mając żadnego pozytywnego przekazu próbują ubrudzić gównem swoim przeciwników politycznych.

Tym piewcom tolerancji nie przeszkadzało sikanie na znicze po katastrofie smoleńskiej, napis „Zimny Lech” przed katedrą na Wawelu  , krzyże z puszek od piwa, itd.

Byłbym niesprawiedliwy gdybym powiedział , żeby totalni  politycy in gremio zachowali się nieprzyzwoicie, są pojedyncze przypadki takie jak Borusewicz.

Ale totalni maja swoich akolitów, są to niektórzy aktorzy, część mediów z pralnią mózgu GW i jej vice naczelnym . Od czego jest jednak rzecznik Bodnar i inni, który sączą jad, próbując wmówić, że to telewizja publiczna i np. „Plastusie” Basi Pieli były detonatorem działania tego mordercy.

I jeszcze jedno, organizator Escape roomów, w którym zginęło 5 nastolatek  poszedł siedzieć na trzy miesiące, a organizator WOŚP w Gdańsku , w którym  został zamordowany prezydent Adamowicz, został zgłoszony do pokojowej Nagrody Nobla.  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

"Róbta co chceta" to bardziej prymitywne przetłumaczenie pozdrowienia satanistów "Do what you want".

Okazuje się ,że poparcie "katolików" w Polsce  dla jego działania , świadome lub nie, jest ogromne.

Najchętniej ustawia swoich ludzi pod kościołami...i się z was polscy katolicy, śmieje.

A to Polska właśnie.

Czy kiedykolwiek w soich dziejach  Polska upadała tak nisko?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1578774

Tego nie wiem, ale zgoda proboszcza na pochówek tego zwolennika pederastów, jest dla mnie zastanawiająca.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1578778