Pietruszka, jako kamień milowy w drodze do zwycięstwa PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Pietruszka ma być taką nicią Ariadny , która doprowadzi  PO do zwycięstwa nad PiS. Pietruszka ma być taką  nicią Ariadny, która pozwoliła Tezeuszowi wyjść z labiryntu Minotaura.

Przecież Polacy jedzą pietruszkę do każdego posiłku, na śniadanie, obiad , kolację,  cena pęczka pietruszki wynosi ca. 2 zł , kg. Tego warzywa ca 50 zł.

Przeciętna polska rodzina musi jeść wg. Schetyna dziesiątki  kg. pietruszki, żeby cena jej ważyła na budżecie.

Mocno mi się wydaje, że tak jak SLD miało zadecydować  o wyniku wyborów do PE na korzyść KE , a zadecydowało o wyciągnięciu komuchów z bytu politycznego i zapewniło im bardzo wysokie jak na polskie warunki uposażenie , tak pietruszka pomoże niektórym hodowcom tego warzywa.

Trzeba być naprawdę niespełna rozumu, żeby  pietruszka była light motywem kampanii wyborczej do jesiennych wyborów parlamentarnych.

Nigdy nie można być pewnym wyniku wyborów, ale wszystko wskazuje, że Schetyna robi wszystko, żeby przegrał. Nie ma  mowy o  takiej koalicji  od Sasa do lasa,  jaka była w majowych wyborach.

Wiadome jest, że PSL sparzone taką koalicją, pójdzie do wyboru samodzielne, z kolei SLD przyczepiło się do PO jak rzep do psiego ogona, ale sprzeciw dołów partyjnych PO, najprawdopodobniej stawia tamę takiemu rozwiązaniu, tym bardziej, że SLD ma duży apetyt na miejsca biorące, jeżeli je dostanie, to wiadomo, że kosztem działaczy PO.

Może być tak, że PO zostanie z mającej 2% poparcie Nowoczesną, jakimiś Zielonymi i lewaczką  Barbarą Nowacką co nie specjalnie dobrze wróży PO i jego koalicjantom w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Malo kto wie, ze w Rosji pietruszka jest uwazana za narkotyk i jest zakaz jej uprawy i sprzedazy.

Prawdopodobnie narkotyczne wizje wystepuja juz po zjedzeniu 50 kg pietruszki -  tak wiec cena 20 zl za kilogram powoduje, ze chcacy sie narkotyzowac bedzie musial wydac 1000 zl!!!!  za jeden "odlot". Slusznie politycy PO martwia sie o "pietruszkowych odlotowcow" , a moze sami korzystaja? przeciez to wszystko w 100% legalne - tylko ceny nie do przyjecia...

Zamiast "szostki Schetyny" powinni wprowadzic "siodemke Schetyny" - punkt siodmy: tygodniowy przydzial 50 kg pietruszki na kazdego obywatela w gwarantowanej cenie 2 zl za kg.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1596948

Bardzo słuszna uwaga.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1596950

Nie wiem, co trzeba zrobić, żeby typowy polak w końcu uderzył pięścią w stół. Społecznie jesteśmy otępiałą i nic nie wartą masą której nic nie przeszkadza. Pietruszka w górę? Nie szkodzi. Tak samo jak podwyżki Vatu, akcyzy, cen prądu, śmieci, żywności i wszystkiego wokół. Ale polaczkowi nie przeszkadza. Najwyżej, nie będzie dojadał, a co tam. Później da sobie wmówić, że nie taki głód straszny. 

Walczycie między sobą, który okupant lepszy, ten z lewej czy prawej strony, kto mądrzejszy- Pisowiec czy Peowiec a fakt jest taki, że jesteście tak samo naiwni. Zarówno jedni jak i drudzy mają was w poważaniu, serwują piękne słowa śmiejąc się przy tym z waszej naiwności, uległości i głupoty. Ot taki polak bystry. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1596952

Ciekawa teoria, a do twojej wiadomości Polak pisze się z dużej litery.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1596973

Twojej też. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1596982

Mnie w pracy zaatakowała inteligentka. Nie widzisz, co sie dzieje ? Po ile jest masło ??

Specjalnie dla niej zrobiłem zdjęcie w Lidlu.. w Chorwacji.. kostka masła po 18 kun ( 1 kuna = 60 groszy ), ale były pomieszane, więc nie wiem, czy to cena małej kostki, czy tej 250 gram.

Zrobiłem dziś drugie zdjęcie, w takim chorwackim Dino, o nazwie Konzum - masło 25,99 kuny.

Pokaże jej te zdjęcia, choć podejrzewam, ze pójdzie w wyparcie - wierność sekcie TVN ważniejsza od faktów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1597109

Rozmowa z wyznawcami GW lub TVN, to jest tak jakby przemawiał dziad do obrazu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1597141

Nie jestem zwolennikiem ani PO ani PiS. Ale sondażowo (nawet w waszej zawszonej tvp), statystyczny wyborca pisior to bezrobotny 50 latek, bez wykształcenia i pracy, śmiele korzystający z pomocy społecznych, nie przejmujący się higieną osobistą, z resztkami mortadeli w zębach. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1597170

danych do tej statystyki,  także o informację na jakiej próbie zostało oparte badanie oraz o wykazanie , że jest to próba reprezentacyjna.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1597176

Nie wiem, jakie masz statystyki i kto ci je wymyślił. Wiem za to, ze u mnie w pracy elektorat PO to ci najgłupsi - technicy bez matury, czy inżynierowie użytkowi.

Żona jednego z nich, to zatwardziały elektorat PO - mimo, ze jest bezrobotna od 15 lat. A w sierpniu przechodzi na "pisoską" emeryturę w wieku 60 lat - czego nie omieszkałem jej wypomnieć.

Druga zatwardziała zwolenniczka PO - pracuje w marnej firemce za kasę mniejszą, niż w Biedronce płacą - zaatakowała mnie cenami masła. Zapytałem ją: czy to ceny wysokie i dlaczego ? Czy na tle jej marnej pensji, czy może na tle Europy ? Niech się określi, bo inaczej trudno mi się odmieść.

W odpowiedzi zaczęła coś bredzić o moich głupich dzieciach i ( coś w twoim stylu ) o TVP.

Ja jednak sie nie zrażam, zrobiłem zdjęcie ceny masła w Lidlu... w Chorwacji. Mam też zdjęcie ze sklepu w Czechach i jej te zdjęcia pokażę. Niech dobije ją porównanie tych cen i niech sie dusi w swoim sekciarskim rynsztoku, bo przecież wiara w TVN każe jej te informacje wyprzeć ze świadomości... choć w głębi duszy prawda zostanie i będzie ją gryzła. Tak jak gryzie cały elektorat PO...

A ty, trollu z PO.. hmm, znam jedną statystykę: wyniki exit poll z majowych wyborów.

Tam wśród ludzi w wieku 18 - 40 wygrywa PIS. - bo oni jeżdżą po Europie, znają realia i przez to nie mają kompleksów, na których bazuje POstkomuna jej resortowe media.

PIS wygrywa także w grupie wiekowej 60+ - bo to ludzie, którzy mieli kontakt z najlepszym polskim pokoleniem w historii - z ludźmi wychowanymi w II RP.

PO za to wygrywa w grupie 40 - 60 , czyli w pokoleniu, któremu mózg wyprała PRL...

Pozdrawiam, Piotrusiu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1597273