Jeszcze Włochy czy już Afryka?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Nie ma tygodnia, żeby prasa nie podała że po raz kolejny  włoska Straż Przybrzeżna i łódki Sorosa nie uratowały setek emigrantów z Afryki. Nie są to żadni emigranci, lecz ludzie głównie z Afryki Subsaharyjskiej, szukający lepszego życia w Europie. W jakiejś mierze jest to w mentalności niektórych Afrykańczyków, żeby nie pracować dostać socjal i cieszyć się życiem na koszt obywateli kraju, do którego udało im się przedostać.

Dzięki swojej głupocie w szczególnym położeniu są Włochy, które pozwalają organizacją pozarządowym być tramwajami wodnymi, które czekają tuż za wodami terytorialnymi Libii na emigrantów.

Socjalistyczne rządy włoskie zamiast zablokować te przyjazdy proszą Europę o pomoc, ale im więcej będą tramwajami wodnymi przywozić Afrykańczyków, tym więcej będzie chciało się ich do Europy przyjechać.

Skoro  Włosi są tacy dobrzy, niech żywią i utrzymują rzesze emigrantów, za których przemytnicy biorą po kilka tys. USD od  „ sztuki”. Przemytnicy i Soros zacierają ręce. Jak donoszą raporty wywiadowcze, na przerzut czeka kilka milionów Afrykańczyków, którzy a jest to pewne, jeżeli włoski rząd nie oprzytomnieje trafią do Włoch.

 

https://wpolityce.pl/swiat/348573-nasila-sie-exodus-migrantow-z-libii-2800-migrantow-uratowanych-na-morzu-srodziemnym

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:7)

Komentarze

- już raczej nie pojedziemy ani do Francji, ani do Włoch. Do Hiszpanii też chyba nie.

Udało się Sorosowi, Merkel, a może ich mocodawcom zburzyć dotychczasowe bezpieczeństwo i równowagę w Europie. Może wyniknie z tego coś lepszego - może Europa "obudzi się" i wróci do swoich korzeni. Na razie - wszyscy "siedzimy na wulkanie". Dobrze byłoby, gdybyśmy my, "europejczycy", potrafili to zauważyć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1544211

Europa może i sie obudzi, ale może to być przebudzenie z bronią w ręku, gdy biali mężczyźni będą musieli bronić swoich żon i córek oraz swoich wartości z bronią w ręku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1544216

z ręką w nocniku, niestety

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1544220

Może Ty ja nie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1544237

gratuluję dobrego samopoczucia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1544239

Dobre samopoczucie jest podstawą życia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1544240