Vice min. klimatu, Urszula Zielińska, czyli idiotka u władzy.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wśród wielu tłumoków w rządzie Tuska zarówno płci męskiej jak i żeńskiej, z bardziej wyróżniającej się wśród tej hałastry jest vice klimatu ministra albo jak kto woli ministerka Urszula Zielińska.

Choć ma dużą konkurencję wśród pań taką jak wice min. Kultury i dziedzictwa narodowego , tą samą, która przeszkadzała w mszy katolickiej, i tą, która perfidnie oszukała Papieża przyjeżdżając do Rzymu z człowiekiem udającego , że był molestowany.

Albo poseł Gajewska z ministerstwa pracy, która krytykowała  rząd prawicy za wydatki na 114 min. i wice, podczas gdy u Tuska ich jest ich 148, co robi Gajewska, usuwa swoją wypowiedź.

Ale wróćmy do gwiazdy Zielińskiej, która po objęciu funkcji pojechała do Brukseli i powiedziała, że fit for 55 to za mało, trzeba zwiększyć do fit for 90.  Trzeba pamiętać, że Zielińska mówiła, że nie można zrobić przekopu, bo woda ucieknie z Wisły i będzie susza.

Ta sama mundra inaczej Zielińska, na konferencji  w Niemczech powiedziała, że atom w Polsce będzie w połowie lat  2040 r.

Jeżeli do tej zgrai dodamy „ruską onucę” Kołodziejczaka, który jest w min Rolnictwa z dwóch powodów; by pilnować min. Siekierskiego i żeby sypać piachem w tryby rolników.

Z kolei min. Kotula z ministerstwa nie wiadomo do czego czyli min. równości zajmuje się tańcami w środowisku LGBT i robieniem fotek ze Śmiszkiem.

Jeżeli do tych tytanów intelektu dodamy min. MEN, Nowacką która z edukacją nigdy nic wspólnego nie miała, zajmuje się tylko wykreślaniem lektur i wprowadzenie do szkół lewackiej ideologii, to Boże uchroń Polskę.

Część ministrów, po wykonaniu „czarnej roboty”  tacy jak Kierwiński  i Sienkiewicz, Budka i z drugiego szeregu  lewactwo :Joanna Scheuring-Wielgus, mąż lub żona Śmiszek, który chce dołączyć do męża lub żony Biedronia i Andrzej Szajna.

]]>https://stefczyk.info/posel-zielonych-boi-sie-ze-przekop-mierzei-wislanej-spowoduje-susze/]]>

]]>https://www.salon24.pl/newsroom/1378092,to-juz-pewne-atom-szybko-nie-powstanie]]>

 

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

(...)

Obserwuję narodziny [bolszewickiego - andy] neofaszyzmu, który częściowo wpisuje się w powyższą definicję: odrzuca demokrację, republikę, laickość; pochwala przemoc uliczną, która ma na celu narzucenie własnego zdania; kwestionuje rewolucję francuską i filozofię oświecenia; szerzy antysemityzm; nie walczy już z masonami i chrześcijanami, ale piętnuje spiskowców; propaguje tak zwane sprawiedliwe wojny toczone pod pretekstem wyzwalania narodów; dopuszcza się nierównego traktowania ras ludzkich i jednocześnie zaprzecza ich istnieniu, nagminnie spycha przy tym białych i ich kultury na dół ludzkiej piramidy; dopuszcza fallokrację i mizoginię w imię plemiennych zwyczajów i maghrebskich tradycji; promuje maskulinizm i gloryfikuje terrorystów kreowanych na mężnych i odważnych bohaterów walczących o słuszną sprawę; ulega kulturze śmierci, w myśl której bramy raju otwierają się wraz z zabójstwami żydowskich dzieci przed szkołami wyznaniowymi, wiernych – w tym księży – w kościołach czy przypadkowych niewiernych na ulicy; pała nienawiścią do państw i narodów, propagując internacjonalizm, a Europę postrzega jako pierwsze ogniwo w procesie destrukcji narodów, która ma dać początek zglobalizowanemu światu; opracowuje koncepcję nowego, postnaturalnego, sztucznego człowieka, zdolnego do stworzenia nowej cywilizacji, cywilizacji transhumanizmu.

Ten neofaszyzm można przyrównać do wieloramiennej gwiazdy, której centrum stanowi cywilizacja postchrześcijańska, a ramiona to dekolonializm, indygenizm, neofeminizm, rasizm, teoria gender, dyferencjalizm, segregacjonizm, komunitaryzm itd., uczestniczące w realizacji tego neofaszystowskiego projektu – lewicowego…

Cytat za: https://tygodnik.tvp.pl/68533783/co-laczy-wspolczesna-lewice-z-faszyzmem?_ga=2.196161701.881808899.1679169353-2086341430.1679169353 --- tygodnik TVP usunięty z sieci przez bolszewicką mafię Tuska...

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1660662

Zielony ład to nic innego tylko przepoczwarzony komunizm, tylko w zielonym opakowaniu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1660665

   Tak się dzieje, jak ta antypolska hołota jest bezkarna, umocowana na nie polskich sądach. Polskie sądy, ba cały Wymiar obecnej Niesprawiedliwości, to klucz do suwerennej Polski. Tylko opcja zerowa podwaliną do rozwalenia zabetonowanego pokoleniami tego posowieckiego systemu.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1660705