Muzułmański morderca z nagrodą od UE

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Wg. poprawno politycznych lewaków, nazwanie muzułmanina  terrorystą, jest mową nienawiści i rasizmem. Oczywiście muzułmańskim rasizmem nie jest : oto kilka przykładów z ostatniego tygodnia z Niemiec. Dwóch muzułmanów, w obozie dla uchodźców zabiło Kurda bo ten nosił na szyi krzyżyk, dalej, muzułmanin  z Syrii zabił 5 letnie dziecko, dalej, muzułmanin zabił w poradni psychologa. To tylko kilka przykładów z ostatniego tygodnia z Niemiec.

Nie słyszałem, żeby któraś z lewicowo liberalnych gazet nazwała te przypadki muzułmańskim rasizmem, ale powieszenie połeci boczku na drzwiach meczetu jest rasizmem. ( przypadek z Anglii zakończony skazaniem) .

Wystarczy , że muzułmanin napisze coś o rasizmie to jest od razu hołubiony przez lewactwo, może nawet lewicowe działaczki wezmą go do łóżka. Tak było z muzułmańskim algierskim terrorystą, który dostał  nawet nagrodę od UE za walkę z dyskryminacją , by samemu zaatakować młotkiem żandarmów we Francji pod katedrą Nord Dame.

Barak Obama guru lewaków, dzięki któremu mamy to co mamy na bliskim wschodzie, który zburzył ład ( co prawda nie za bardzo demokratyczny) ale ład, czego owocem są obecne wojny z ISIS i wielka emigracja muzułmanów do Europy,  dostał nagrodę Nobla. To są naprawdę jaja.

 

]]>http://niezalezna.pl/100152-szok-terrorysta-z-notre-dame-dostal-od-ue-nagrode-za-walke-z-dyskryminacja]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (3 głosy)